Peniksen suurentaminen

kysyvätero

Vaimo ei halua kuulla puhuttavankaan emättimien kiristyksestä ja seksielämä on mennyt ihan nollille. Kuinka paljon lisää paksuutta voidaan tehdä penikseen kirurgisin toimepitein?

4

681

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • p

      0maa rasva kudosta jolla vahvistusta

      • p sucks

        Mihin kysymykseen vastasit? Oletko oikeassa viestiketjussa? Vaikka olisit kirjoittanut ns. vastauksesi luettavaan muotoon "Toimenpiteessä voidaan käyttää omaa rasvakudostasi, jolla vahvistetaan penistä." ei se olisi ollut vastaus kysymykseen. Ja miten rasva "vahvistaa"?!

        Kysymys kuuluu: "Kuinka paljon lisää paksuutta voidaan tehdä?"

        Seuraava vastaaja, kiitos.

        (Voi toki esittää jatkokysymyksen, että miten seksielämä on mennyt nollille. Vehkeet eivät lainkaan kohtaa mitoiltaan? Siihen vakiovastaus ammattilaisiltakin on lantionpohjalihasten vahvistaminen, jotta sisämitat palautuvat ennalleen tai mielikuvitus, sillä "seksi on muutakin kuin yhdyntä". Vaimo alkaa haluta, kunhan peniksesi olisi rasvalla tökitty paksummaksi? Epäilen vahvasti. Lisää yhdessäoloa, huomaivaisuutta jne...)


    • sitä saat--

      Vaimo jumppamaan lantionpohjan lihaksia..ja menköön saamaan ohjausta alaan perehtyneeltä fysioterapeutilta..näillä eväin lakanat laulamaan...jos ei auta 3kk jumat niin sitten auttaa gynekologi pienehköllä operaatiolla..

    • Anonyymi

      Kuivana kun vetelee niin ei huomaakaan että vaimon toosa on löysä . Vaimo ei varmaan tykkää mutta eihän me miehet heidän mielipiteitään koskaan kysell

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nyt tajusin mitä haet takaa

      En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä
      Ikävä
      43
      3643
    2. Kiitos kun sanoit ikävästi minulle, herkälle

      Sait kesälomani pilattua😔
      Ikävä
      36
      2304
    3. Naiselle mieheltä

      Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?
      Ikävä
      32
      1905
    4. Kaipaan niin....

      Aaawww mikä kaipuun tunne iski ja lujaa🥺😭❤️
      Ikävä
      17
      1649
    5. Jalkapalloa

      Ura ja Kokkola Cup?
      Kannus
      18
      1648
    6. Eiii...

      Etkä! 😘
      Ikävä
      23
      1578
    7. Mikset vain

      Unohtaisi?
      Ikävä
      24
      1427
    8. Ihmetteletkö, mihin sinussa ihastuin?

      Pikkuhiljaa huomasin, että olet ainutlaatuinen luonne, plussana tietysti ulkoiset avut. Toista ei taida löytyä koko maai
      Ikävä
      84
      1368
    9. En ymmärrä miksi minä

      Maailma on täynnä sinulle muita
      Ikävä
      19
      1336
    10. Mitä yhteistä on sulla ja kaivatulla?

      Onko teillä samantyyppinen olemus tai luonne? Vai muistuttaako vartalonne toisiaan? Tai kasvot? Entä pukeutuminen? Onko
      Ikävä
      89
      1252
    Aihe