Vaimo ei halua kuulla puhuttavankaan emättimien kiristyksestä ja seksielämä on mennyt ihan nollille. Kuinka paljon lisää paksuutta voidaan tehdä penikseen kirurgisin toimepitein?
Peniksen suurentaminen
4
1131
Vastaukset
- p
0maa rasva kudosta jolla vahvistusta
- p sucks
Mihin kysymykseen vastasit? Oletko oikeassa viestiketjussa? Vaikka olisit kirjoittanut ns. vastauksesi luettavaan muotoon "Toimenpiteessä voidaan käyttää omaa rasvakudostasi, jolla vahvistetaan penistä." ei se olisi ollut vastaus kysymykseen. Ja miten rasva "vahvistaa"?!
Kysymys kuuluu: "Kuinka paljon lisää paksuutta voidaan tehdä?"
Seuraava vastaaja, kiitos.
(Voi toki esittää jatkokysymyksen, että miten seksielämä on mennyt nollille. Vehkeet eivät lainkaan kohtaa mitoiltaan? Siihen vakiovastaus ammattilaisiltakin on lantionpohjalihasten vahvistaminen, jotta sisämitat palautuvat ennalleen tai mielikuvitus, sillä "seksi on muutakin kuin yhdyntä". Vaimo alkaa haluta, kunhan peniksesi olisi rasvalla tökitty paksummaksi? Epäilen vahvasti. Lisää yhdessäoloa, huomaivaisuutta jne...)
- sitä saat--
Vaimo jumppamaan lantionpohjan lihaksia..ja menköön saamaan ohjausta alaan perehtyneeltä fysioterapeutilta..näillä eväin lakanat laulamaan...jos ei auta 3kk jumat niin sitten auttaa gynekologi pienehköllä operaatiolla..
- Anonyymi
Kuivana kun vetelee niin ei huomaakaan että vaimon toosa on löysä . Vaimo ei varmaan tykkää mutta eihän me miehet heidän mielipiteitään koskaan kysell
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT3884385Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1483759KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti1032725Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku92441Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei172264Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit162012Lindtman haluaa leikata Kela-korvauksista...oho!
Antti Lindtman sanoo Kauppalehdessä, että vuodesta 2028 voi tulla erittäin hankala, mikäli nykyinen hallitus ei tee riit1511932Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja181868- 1201836
Typeryyttä
Se on kummallista, kun kaksi ihmistä tuntee selittämätöntä vetoa toisiinsa, mutta eivät vain pääse toistensa luokse. Mik1241419