Käsittääkseni kaikki sähköpostit poistetaan, jos käyttäjä ei kirjaudu 45 päivään (vai oliko se 90 päivään?) tilille.
Mutta entä keskusteluprofiiliin liittyvät yksityisviestit ja asetukset? Onko niillä mitään aktiivisuusaikaa?
Aktiivisuusajasta
4
68
Vastaukset
Hei,
Kiitos viestistäsi. Sähköpostin aktiivisuusaika on 90 päivää. Keskusteluprofiiliin kytköksissä olevilla viesteillä ja asetuksilla sen sijaan ei ole vanhenemisaikaa.
Iloista joulunodotusta!
Terveisin,
Elina
Suomi24- 45 vai 90
http://www.suomi24.fi/opastus/sahkoposti/45_paivaa/
http://www.suomi24.fi/opastus/sahkoposti/90_paivaa/
ja kummatkin löytyy ihan normaaleista valkoista.. 45 on opastuksen etusivulla.. Elina, miksi se meidän jutustelu poistettiin ?
Mikset vastannut kysymyksiini?
Miksi syrjitte minua?
Ja toi 90 päivää on vale !!
Minulta käytte vähänväliä tyhjentämässä tallentamani luonnokset joita enne oli yli 200 nyt ei yhtään vaikka olen käynyt s-postissani lähes joka päivä.
ja olette tyhjentäneet muutkin s-postini.
Olen pitänyt mainostamista hyvänä merkkinä, kun kannan kaupan muovikassia minä mainostan sitä firmalle ja maksankin siitä.
kun lähetän sähköpostia ............ @ suomi24.fi
se tarkoittanee vastaanottajalle että luotan tuohon firmaan.
En luota enää. Enkä siksi lähetä mitään minnekään kauttanne. Teidän perustelemattomat islamistiset poistamiset ja rasisminne minua kohtaan saa lähinnä vihaaman firmaanne.
Mistä pääsemmekin kätevästi aiheeseen miksi teitä kiusataan – niin just siksi koska te olette rasisteja suomalaisia vastaan! Teitä vihataan just siksi koska te olette pahoja ja syrjitte suomalaisia!
Minun piti niitä parannus-ehdotuksia. Tuskin kannattaa. Koska firmanne tahtoo vihamiehiä. Yritin tässä taas tänään jotain, niin tuli mieleen, että tämä teidän rakentama profiili-helvetti mikä teillä on, on yhtä mielenkiintoinen kuin aasin per.se.
Muistakaa sitten taas jouluna suunnitella niitä murhaiskuja suomalaisia vastaan, sehän on tämän Suomen tulevaisuus, ainakin meidän vanhusten mielestä.45 vai 90 kirjoitti:
http://www.suomi24.fi/opastus/sahkoposti/45_paivaa/
http://www.suomi24.fi/opastus/sahkoposti/90_paivaa/
ja kummatkin löytyy ihan normaaleista valkoista.. 45 on opastuksen etusivulla..Hei,
Kiitos tarkkasilmäisyydestäsi. 90 päivää on oikea aktiivisuusaika, opastukseen on jäänyt vanha tieto. Korjaamme tiedon oikeaksi.
Terkuin
Elina
Suomi24
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eutanasia - miksi eläimelle sallitaan armokuolema, mutta ihmiselle ei?
Olen pitkään ihmetellyt yhtä asiaa Suomessa. Kun koira kärsii parantumattomasta sairaudesta ja kovista kivuista, eläinlä6311956Sanna Marin vetänyt leukoja 11 kertaa
Tästähän oli joskus polemiikkia, kun muistaakseni lupasi kymmenen tai jotain vedellä. No nyt niin on, ainakin omien san665024Sosiaalidemokratia romahtanut kautta maailman
nuoret eivät enää kannata järjetöntä aatetta, joten demarien täytyy hakea kannattajia mamuista. Ruotsin sos.demit jo kie2973081Miksi Seta ja Sofia Virta ei vaadi muslimeita kunnioittamaan priden-arvoja?
Kuten tiedetään niin islam ei hyväksy sitä mitä pride edustaa. Seta-pomo Mikkonen nosti hirveän äläkän kun yksi tepsin1962989- 1372130
Farmi Suomi: Kokeeko Frederik, 81, saman kohtalon kuin ikämies Danny?
Danny, musiikkineuvos Ilkka Lipsanen, nähtiin mukana Farmi Suomi -realityssä v. 2024. Danny teki yllätysratkaisun ja tuo221367- 1021312
Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa
Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri43127440 vuotta töitä paiskinut ja 3 vuotta työttömänä mamuna Suomessa, sama eläke
Jokin mättää. Eläkettä ei pidä maksaa lainkaan mamuille jos työhistoriaa ei ole vähintään 10 vuotta takana.2311245En luota sinuun
en edelleenkään yhtään tiedä oletko lintu vai kala vai kalavale. Ja ilmeisesti haluat pitää sen niin, syitä voi vain arv70979