Hyvin toimii posti!

TonttU

Olisiko liikaa vaadittu, että tuo hemmetin posti alkaisi taas toimia, kun IHAN OIKEESTI PITÄISI SAADA SIELTÄ YKSI VIESTI ULOS KAHDEN TUNNIN SISÄÄN, prkle! Iloista joulumieltä kaikille!

6

79

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hei TonttU,

      Olemme havainneet sähköpostissa teknisiä ongelmia, eikä palveluun pääse tällä hetkellä kirjautumaan. Ongelman syytä selvitetään parhaillaan. Pyrimme korjaamaan ongelman mahdollisimman pian.

      Pahoittelemme viasta mahdollisesti aiheutuvaa haittaa.

      Terveisin,
      Elina
      Suomi24

      • Heh..tänne kyllä vastattiin, mutta ei aikaisempaan aloitukseen. No pitää odottaa milloin toimii.


      • No juu.
        Nittamiinax kirjoitti:

        Heh..tänne kyllä vastattiin, mutta ei aikaisempaan aloitukseen. No pitää odottaa milloin toimii.

        Ylläripylläri olin oikeassa, kun sanoin ongelman olevan S24 epäluotettavissa palveluissa, ei käyttäjässä.

        Noo, tällä kerralla EHKÄ ei ole menneet postit väärille käyttäjille.


    • mummi

      Miksi sähköpostit ei aukea, onko jokin laajempi ongelma?

    • entinen käyttäjänne.

      Miksi edes käytette suomi24:n palveluita?

      Ylläpitäjät eivät edes yritä estää palveunsa häirikköjä, jotka tahallaan kuormittavat sitä esim. lähettämällä kymmenittäin massaposteja minuuttien aikana.

      Tästä häirikönnistä on huomautettu ylläpitoa satoja kertoja, ja siitä on tietoa palstalla, jos vain ylläpito osaisi lukea(!!)

      Eräässä ketjussa oli kerrottu käyttäjien kokemia ongelmatilanteita saatuja virheilmoituksia, mutta ylläpito poisti tämän keskustelun(!!)

      NYT Ihmettelen, miksi tämä 3 vuotta häirköinneen kakon viestejä ei poista esim- Ateismi-forumilta, jossa käyttäjiä herjataan päivittäin..

      Saakohan ylläpito lisärahaa mainostajilta, kun häiriköt saavat lähettää vuodessa satojatuhansia turhia viestejä, joita sitten esitellään vuosittain mainostajille "oikeina, eri käyttäjinä"

    • Hei entinen käyttäjämme,

      Moderoimme palstaa jatkuvasti työntekijöiden ja sheriffien voimin, että aktiivisten käyttäjien avustuksella. Kuten voitte nähdä Mistä Suomi puhui vuonna 2011 -sivustolta käyttäjämäärät ja lähetettyjen viestien määrät ovat kuitenkin valtaisia.

      Ylläpito ei saa lisärahaa mainostajilta häiriköiden viesteistä. Esimerkiksi Mistä Suomi puhui vuonna 2011 -sivustolla esitellyt luvut koskevat ainoastaan julkaistuja viestejä.

      Käyttöehtojen ja -ohjeiden vastaisesti toimivista henkilöistä voi raportoida Yhteisön kautta menemällä häirikön profiiliin ja valitsemalla vasemman laidan valikosta kohdan Ilmoita asiattomasta profiilista.

      Toivottavasti onnistuin vastaamaan mietteisiisi edes jokseenkin tyydyttävällä tavalla.

      Terveisin,
      Elina
      Suomi24

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eutanasia - miksi eläimelle sallitaan armokuolema, mutta ihmiselle ei?

      Olen pitkään ihmetellyt yhtä asiaa Suomessa. Kun koira kärsii parantumattomasta sairaudesta ja kovista kivuista, eläinlä
      Arvot ja etiikka
      35
      11650
    2. Sanna Marin vetänyt leukoja 11 kertaa

      Tästähän oli joskus polemiikkia, kun muistaakseni lupasi kymmenen tai jotain vedellä. No nyt niin on, ainakin omien san
      Maailman menoa
      32
      4589
    3. Veli Sofia teki urosmehiläisen työn

      Paljastaessaan kuinka TPS:ssä ei joukkuehenki toimi sooloilijoiden vuoksi, jonka takia koko seura ei pärjää kilpailussa
      Maailman menoa
      62
      4220
    4. Unisex-vessat

      Ahdistaa. Miksi kaikki pitää tasapäistää tasa-arvon nimissä? Tasa-arvo on sitä, että kunnioitetaan sukupuolien erilaisu
      Tunteet
      154
      3560
    5. Sosiaalidemokratia romahtanut kautta maailman

      nuoret eivät enää kannata järjetöntä aatetta, joten demarien täytyy hakea kannattajia mamuista. Ruotsin sos.demit jo kie
      Maailman menoa
      246
      2792
    6. Miksi Seta ja Sofia Virta ei vaadi muslimeita kunnioittamaan priden-arvoja?

      Kuten tiedetään niin islam ei hyväksy sitä mitä pride edustaa. Seta-pomo Mikkonen nosti hirveän äläkän kun yksi tepsin
      Maailman menoa
      138
      2519
    7. Vastuun ottaminen omasta hyvinvoinnista

      Olen huomannut tuttavapiirissäni ihmisiä, joilla on mt-diagnooseja. Sen sijaan, että millekään asialle yritettäisiin teh
      220
      1989
    8. Kuvaile kaivattusi

      ulkonäkö. Asiattomatkin kommentit saa laittaa. -🏚️
      Ikävä
      96
      1507
    9. Sofia Virralle täydet 12 pistettä!

      Kun ei jäänyt mukaan vähemmistöjen sortamista epäsuorasti tukevaan joukkueeseen. Urheilijoiden pitäisi olla esikuvia.
      Maailman menoa
      378
      1389
    10. Miksi Hotelli Kainuuta dissataan?

      Ihmetyttää tämä jatkuva yhden yrityksen arvosteleminen. Ikäänkuin mikään ei olisi hyvin. Kuitenkin yritys työllistää, ta
      Kuhmo
      20
      1007
    Aihe