O: Samojedi uros 1v

Sannulii87

Vantaalla asusteleva vuoden vanha poika, täysin terve ja rokotettu. Emme luopuisi koirasta muuten, mutta tarvitsee omaa pihaa, koska viihtyy parhaiten ulkona myös talvella. Etsimme kotia, jossa poikaa voisi vielä käydä katsomassa ja kertoilisi pojan kuulumisia silloin tällöin, koska poika on osa perhettä ja on meille rakas.
Hihna käyttäytymisen kanssa on vielä tekemistä, mutta ei kuitenkaan ole ongelma koira, eikä karkaile vapaana, mutta saattaa mennä tervehtimään lähistöllä olevia ihmisiä koska on hyvin ihmisrakas, poika tulee myös toisten koirien kanssa hyvin toimeen ja onkin käynyt useampaankin kertaan koirapuistoissa leikkimässä. Lapsia poika rakastaa ja leikkii myös pienempien lasten kanssa nätisti. Antaa nätisti leikata kynnet ja pestä turkin.
Hintapyyntö on 500€ mutta tärkeintä on löytää hyvä loppuelämän koti rakkaalle koirallemme, jos olet valmis tarjoamaan kodin tälle ihanalle karvapallolle, laita sähköpostia! Kuvia saa myös kysymällä!
Hinta: 500
Yhteystiedot: [email protected]

2

294

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • minä

      Hei

      Joko olet löytänyt sammarillesi kodin?

      -M-

    • Joko on koti löytynyt??

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuinka Riikka Purra on parantanut Suomen kansalaisen elämää?

      Haastan kaikki perussuomalaisten kannattajat kertomaan konkreettisia esimerkkejä kuinka Riikka Purran harjoittama politi
      Maailman menoa
      144
      4160
    2. Iso poliisioperaatio Lapualla

      Paikalla oli silminnäkijän mukaan myös kolme ambulanssia. https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011924650.html Onko virpo
      Lapua
      69
      4014
    3. Riikan antisakset leikkaavat bensan hintaa ylöspäin

      Sannan aikoina bensaa sai 1,3 euron litrahinnalla ja Riikka leikkasi sen euron ylemmäksi reiluun 2 euroon. Joko on saks
      Maailman menoa
      47
      2269
    4. Sukupuolineutraalit liikennemerkit yksi persujen älynväläys

      Samassa rytäkässä kaikki syrjäseutujen bussipysäkkien liikennemerkitkin vaihdettiin, vaikkei bussia ole liikennöinyt enä
      Maailman menoa
      58
      2251
    5. Oletko nähnyt hänet ilman...

      Vaatteita!?
      Ikävä
      58
      2144
    6. Oon niin surullinen

      Ettei meistä tullut sitä mitä toivoin
      Ikävä
      53
      1806
    7. Mitä sitten odotat

      Jos seurailet vain tekemisiäni
      Ikävä
      27
      1449
    8. Kehu kaivattuasi

      Mikä hänessä on parasta? Jos osaat kertoa muuta kuin ulkonäköön liittyvää, niin ansaitset mitalin.
      Ikävä
      110
      1268
    9. Vuoksesi kaiken

      Tekisin vuoksesi kaiken. Enemmänkin. Kunpa tietäisi ja hyväksyisit sen. Ymmärtäisit, en voi elää ilman sinua. En halua
      Ikävä
      115
      1203
    10. Missä yleensä törmäät kaivattuusi??

      Tai näet hänet!!
      Ikävä
      60
      1139
    Aihe