Matkaa suunnitelen Helsingistä Ateenaan. Blue1 lentää päivälennon Hki- Zurich, jossa vaihto Swiss Air lennolle, vaihtoaikaa on vain 55 minuuttia.
Onko kukaan matkustanut Zurichin kentän kautta, onko iso ja luuletteko että aika riittää ?
Matkaan on päästävä pian, perhesyistä, ja muut liput kovin kalliita.
Lento Hki - Zurich, vaihtoaika
3
311
Vastaukset
Swiss ja Pulu käyttää samaa terminaalia. Jos Pulu on ajoissa, ei mitään hätää, saatte tod näk täällä jo porttinumeron, joten voitte mennä suoraan sinne.
- Tämä ei ole lupaus
Jos samalla lipulla tai ilman ruumatavaraa niin ehtinee, mutta jos erillinen lippu niin tuskin ruumaan menevien tavaroiden kanssa ehtii.
- travelbag
Kiitos !
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1773588
Se oli siinä sitten
Yhdysvaltain presidentti Donald Trump on määrännyt kaiken maan Ukrainalle toimittaman sotilaallisen tuen tauolle, kertoo7262660Paljonko aikaa on kulunut siitä kun viimeksi tapasit hänet?
Päiviä? Viikkoja? Kuukausia? Vuosia?542496- 1462351
- 672016
Trump tekee rauhan Amerikan ja Venäjän ehdoilla
Ukraina luovuttaa Venäjän haluamat alueet Venäjälle. Ukraina luovuttaa Amerikan haluamat arvokkaat mineraalit Amerikall3041914- 311431
Syvälliset keskustelut
Olisivat tärkeintä ensisijaisesti hänen kanssaan Tulisi sellainen hetki, mutta kaikki meni pieleen211383Minulta loppuu aika
Halusin olla täydellinen. Nyt näyttää siltä että viimeinen kiristys jää puolitiehen, sillä h-hetki on jo ihan kohta käsi381357Olisipa sitä henkisesti eheämpi ja rohkeampi
mikään maallinen mammona ei itseäni kiinnosta, eikä sen menetys kiinnostus. Mutta kun kohtaa jonkun sykäyttävän ihmisen,161265