Hei, olen tulossa töihin kesäksi Loviisaan ja haluisin tietää Ramsayntien kämpistä, että millaisia ne on? Kuvia ei tunnu löytyvän itse asunnosta, niin käytän tätä viestiketjua referenssinä. Osaako kukaan sanoa, että onko ne asuttavassa kunnossa, myös astmaatikolle?
Erityisesti Ramsayntie 6, kiinnostaa, sillä sinne on mahdollisesti muuttamassa
Kiitos mielipiteistä ja tiedoista.
Erityisesti Ramsayntie 6, kiinnostaa, sillä sinne on mahdollisesti muuttamassa
Kiitos mielipiteistä ja tiedoista.
Vastaukset 6
Vanhimmat
talossa vedetään röökiä sisällä ja parvekkeella, joten astmaatikko saattaa olla tiukalla.. Ja jos paska tuuri käy, niin saat sellaisen kämpän missä on röökattu. No lähtee haju liki pois otsonoimalla, mutta jos mahdollista, niin valitse vuokraluukkusi kaupungista
Onko kyseessä rönneesin apina,joka e-kontaktissa pellenä esiintyy.
Aloittaja on ihme kyselijä. On muka joka paikkaan tulossa töihin mutta asunnosta ei tietoakaan. Kun runkkarilla on tietsikka, käyttäköön sitä.
pitääkö perkele heti alkaa provosoimaan.. toinen kyselee kämppää ja sinä heti ammut toista nilkkaan.. Ihme veijo, mene töihin äläkä täällä notku!!
kyllä rämsissä pärjää kun jaksaa hakea kaljaa ja pizzaa
ei loviisassa räjäytellä asuntoja...korkeintaan v-pönttöjä