Focus 2011 ilmastointi ei lähde päälle

minulla on Ford focus 2011
siinä ei lähde ilmastointi kone päälle
olen tarkistanut kompuran kytkimen sulakkeen ei auta
onko kellään antaa vinkkiä
en kerkeä viedä huoltoon ja auto on nyt pirun kuumaa
4293
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Jos ensin vaikka ostaisit sen auton :D

Äänestä

laita puhallin päälle ni lähtee

Äänestä

kylmä aine loppu

Äänestä

kennossa oli reikä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


olliboys kirjoitti:

minulla on Ford focus 2011
siinä ei lähde ilmastointi kone päälle
olen tarkistanut kompuran kytkimen sulakkeen ei auta
onko kellään antaa vinkkiä
en kerkeä viedä huoltoon ja auto on nyt pirun kuumaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu