Otsikko siis kertoo.. Eli Ravensburger:in Master Labyrinth- pelin ohjeita kaipaillaan. Kaikki sisältö on, mutta sääntöjä ei...
Master Labyrinth- pelin säännöt?
40
3063
Vastaukset
- pelle hermanni
Moi.
Ohjeet löytyy, toivottavasti.
Pelejä löytyy 2 versiota:
Master labytinth , Ravensburger , artno: 260294, vuosimalli 2008, ( 6 sivua)
Masterr labyrinth, Ravensburger, artno: 012435, vuosimalli 1991. ( 12 sivua)
Kumpi versio?
Laita osoitteesi niin saat ohjeet .
Hyvää kesää.- ohjetta vailla
Hei! Toivottavasti näet tämän viestin.. Voisitko lähettää minullekkin peliohjeen. Kyseessä versio: Master labyrinth, Ravensburger, artno: 012435, vuosimalli 1991.
[email protected] - pelle hermanni
ohjetta vailla kirjoitti:
Hei! Toivottavasti näet tämän viestin.. Voisitko lähettää minullekkin peliohjeen. Kyseessä versio: Master labyrinth, Ravensburger, artno: 012435, vuosimalli 1991.
[email protected]Moi ohjetta vailla.
Ohjeet lähetetty.Toivottavasti saat ne auki.
Ja ei kun pelamaan. - sarpppa
Hei!
multakin puuttuu master labyrinthistä ohjeet, vielkö niitä ois saatavilla? Mulla on toi vuoden 1991 versio (012435)
sarpppa @ gmail.com pelle hermanni kirjoitti:
Moi ohjetta vailla.
Ohjeet lähetetty.Toivottavasti saat ne auki.
Ja ei kun pelamaan.Voisitkohan lähettää minullekin peliohjeet tuosta pelistä?
- pelle hermanni
osaynaja53 kirjoitti:
Voisitkohan lähettää minullekin peliohjeet tuosta pelistä?
Moi osaynaja53.
Kerro osoitteesi ja pelin vuosimalli niin saat ohjeet skannattuna. - sääntöjä-vailla
Moikka, vieläkö näkyy kommentit? Tarvisin kanssa tuon uudemman master labyrinthin ohjeet :) [email protected]
- Anonyymi
pelle hermanni kirjoitti:
Moi ohjetta vailla.
Ohjeet lähetetty.Toivottavasti saat ne auki.
Ja ei kun pelamaan.Moi! Tosi epätoivoista näin monen vuoden jälkeen, mutta voisitko lähettää minullekin nuo ohjeet osoitteeseen [email protected], mikäli satut näkemään tämän viestin!
Anonyymi kirjoitti:
Hei.
Jos sinulla on ohjetta niin 2008 versioon (Ravensburger). [email protected]Moi. Ohjeet lähetetty matkaan.
- pellel hermanni
Moi Masterlabyrinth vuosimalli 2008.
Peliohjeet on lähetetty Sinulle.
Hauskoja pelihetkiä koko porukalle ja Hyvää Juhannusta.- MLab
Hei,
Saako vanhemmassa mallissa työntää käytävää niin pitkään kuin haluaa eli useampia laattoja? Vai vain sen yhden laatan verran?
- pelle hermanni
Moi MLab. Ei saa siirtää kuin 1 laatta kerrallaan.
Katso vielä säännöistä sivu 9 kohta Taikasauvat jossa voit tehdä 2 siirtoa peräkkäin.
Ja ei kun pelamaan koko porukka. - pelle hermanni
Moi sarppa.
Ja nyt kopiokone laulamaan.
Ohjeet lähetetty.
Toivottavasti saat kaikki auki. - hanna2
Moi pelle hermanni. Voisitko lähettää mullekin ohjeet (260294)?! [email protected]
Kiitos :) - pelel hermanni
Moi hanna2.
Ohjeet lähetetty bittitaivaalle. Tulossa ovat,
ja ei kun pelamaan. - Lastenkanssapelaamaan
Moi, toivottavasti viesti tulee vielä perille... lähettäisitkö mullekin ohjeet vuosimallin 2008 peliin (260294)? Kirppislöydöstä ne puuttuvat. Kiitos!
[email protected]- pellehermanni2
Moi Lastenkanssapelamaan.
Paha paikka kun ei ole ohjeita, no hätä. Ohjeet lähetetty bittitaivaalle.
Toivotaan että tulee perille. Hauskoja pelihetkiä koko porukalle, miehetkin mukaan kun on ohjeet.
- KirppisLöytöjö
Hei, täällä kaipailtasiin ohjeita vuoden 2008 peliin jos vielä sattuu löytymään :) (260294) [email protected]
- pellehermanni2
Moi kirppislöytö ilman ohjeita.
Ohjeet matkalla.
Hyvää viikonloppu ja hauskoja pelihetkiä.- KirppisLöytäjä
Kiitos paljon pellehermanni! Ohjeet tulivat perille. :)
- pellehermanni2
KirppisLöytäjä.
Ole ystävällinen.
- AattoK
Saako vieläkin ohjeita?
Jos joo, olis mahtavaa 👍
-08 260294
[email protected]- pellehermanni2
Moi AattoK.
Ohjeet laitettu matkaan ja ei kun hyvä yötä.
- Oonukka
Ounou! Kirppikseltä löytyi peli vuodelta 1991, muttei ohjeita... vieläkö sinulta ohjeet saisi?
Jos onnistuu niin [email protected] olisi osoite. Ja suuri kiitos!!- pellehermanni2
Moi Oonukka.
Ohjeet lähetetty matkaan jotan anna skannerin laulaa. - Tempsukka
pellehermanni2 kirjoitti:
Moi Oonukka.
Ohjeet lähetetty matkaan jotan anna skannerin laulaa.Hei, saatko laitettua ohjeet mullekkin? Kirppikseltä myöskin tarttunut tuo -91 versio ja ohjeet puuttui! [email protected] on käytössä oleva osoitteeni.
- pellehermanni2
Moi Tsempukka.
Ohjeet lähetetty.
12 sivua joten anna skannerin laulaa.
- Nippe1
Hei saisinko minäkin ohjeet tuohon malliin 2008!? Kiitos jo etukäteen :)
[email protected]- pellehermanni2
Moi Nippe1.
Ohjeet lähetetty matkaan.
- pelaaja74
Hei! vieläkö on master labyrinth ohjeita tallella? =) tarvitsisin myös tähän 2008 malliseen. Kiitoksia suuresti!
[email protected]- pellehermanni2
Moi pelaaja74.
Ohjeet matkalla.
Ja ei kun tulostamaan.
- K73
Moi saisko ohjeet vuoden 91 versioon
[email protected] - pellehermanni2
Moi K73.
Ohjeet matkalla joten skanneri stand by kuntoon ja anna sen laulaa.- Anonyymi
Heippa, löytyiskö vielä ohjetta 260294 peliin. . -maarit
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Heippa, löytyiskö vielä ohjetta 260294 peliin. . -maarit
Moi.
Ohjeet löytyy arkistosta.
Laita osoitteesi niin saat huomenna ohjeet kun avaan koneen. - Anonyymi
Moi.
Ohjeet lähetetty bittitaivaalle.
Hyvää uutta vuotta ja hauskoja pelihetkiä.
- Anonyymi
Itseltäkin löytyisi tuo vuoden 2008 versio ilman ohjeita. Olisin mielettömän kiitollinen jos joku voisi lähettää ne sähköpostiin! Älkää antako postin nimen hämätä, typerä vitsi joka jäi aikanaan elämään. [email protected]
- Anonyymi
Kannattaisi laittaa / ottaa uuden osoitteen ja unohtaa vanha osoite.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Me työeläkeläiset äänestämme SDP:tä
SDP on luonut koko työeläkejärjestelmän, jonka hedelmistä saamme nyt nauttia. Kansaneläkelaitos on Maalaisliiton tekele,1574940Eikö tunnukin kamalalta, kun en
anna periksi vaikka parhaasi olet tehnyt antaaksesi täystyrmäyksen? Ja kyllähän minä monta iskua olen saanut ja maannut813606SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt352597SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het402253Kenen juontajan pitäisi voittaa tänään Kultainen Venla? Ehdolla Pimiä, Holma ja Vaaherkumpu
Kultainen Venla gaalassa jaetaan tänään tv-alan palkintoja. Yksi suosituimmista kategorioista on Juontaja. Vappu Pimiä962139Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?282046Antti Lindtman: "Ainahan kaikenlaisia huhuja liikkuu"
Näin hän siis vastaa SDP:n häirintäkohuun, väistelee vastuutaan Juttuhan on niin, että Lindtman ja Tuppurainen on tasan632033Mitä saa sanoa?
Palstalla tänään sanottua: ” Kaikki riippuu siitä, miten asian esittää,” Onko siis niin, että saa muita pomottaa ja872003Onko olemassa miehiä, jotka haluavat yhteydenpitoa?
Silloin tällöin viestiä, puntarointeja arkielämästä, ikäänkuin pientä viihdettä ilman sen kummallisempaa. Tällaista miet201495Mitä Trump itse pitäisi siitä, jos häntä solvattaisiin
Kuten hän solvasi muita mm. Macronia? Kyllä ei huumori enää kukkisi. White house on nykyään pelkkä vitsi vain, ei mitään1051390