Aloitin juuri blogin kirjoittamisen joten tarvitsisin lukijoita :)
Blogini on lifestyle tyylinen johon kirjoittelen elämästäni opiskelijana poikaystäväni ja kahden koirani kanssa. Niinkuin sanoin, blogi on vasta alussa joten älkää heti tuomitko. Olisi kiva saada lukijoita ja kommentteja etten itselleni vain kirjoittelis.
Olen siis 16 vuotias lähihoitajaopiskelija tyttö.
Käykää ihmeessä katsomassa, kommentoimassa ja liittykää lukijoiksi jos yhtään edes kiinnostuitte !
http://quiet-jenna.blogspot.fi/
ps. myös omia blogeja voi mainostaa, liityn lukijaksi jos kiinnostuin :)
BLOGILLE LUKIJOITA !
4
134
Vastaukset
- catezify
itselläni parhaiten bloggaaminen onnistuu kun kirjottaa itsensä takia eikä muiden :)
www.hetkiitselleni.blogspot.com - quietjenna
niin siis tottakai kirjoitan itseni takia, mutta en halua että kirjoitan vain itselleni..Haluan siis että joku muukin lukee niitä.
- Niina
Minulla on myös uusi blogi. Saa käydä tutustumassa. Mielellään myös otetaan uusia lukijoita ja kommentteja vastaan.
http://elianblogi.blogspot.fi/ Meidän blogi ei mitenkään uusi ole, mutta ei sinne hirveästi ole lukijoita eksynyt :) Käykäähän ihmeessä kurkkaamassa ja jääkää seuraksi jos yhtään kiinnostaa!
http://elammelinssinlapi.blogspot.fi/
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö
palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh882108Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.
"Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläkemaksuilleen moninkertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr1361766- 1801316
- 241784
- 67732
Järkytys uutisten ystäville - Huomenta Suomen kesään iso muutos
Huomenta Suomi on monen suomalaisen vakio-ohjelma. Suorana nähtävä Huomenta Suomi seuraa päivän tärkeimpiä uutisia, pol10711- 59708
Trumpille jälleen voitto
Trump ensin tuhosi Iranin ydinohjusprojektin, jotta ko. terroristivaltio ei voisi aiheuttaa ydinsotaa. Ja nyt Trump pako211608- 49566
Haluan teidät molemmat elämääni
Toista rakastan todella syvästi, ja toinen on kuin paras ystävä minulle. En voi luopua kummastakaan... </337502