mikä peli :D

änäri13

kertokaapa hyvii pelei. meinasin ostaa ton battlefield bad company 2 onko hyvä? :)
eli antakaa vaan tulla ihan oman mielipiteen mukasesti. ei oo mitään väliä mikä pelin genre(mitä se sitten suomeksi tarkoittaakaan) on

5

81

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Mcvege

      Dead island katso googlesta hyvä peli
      Zombie peli jossa pitkä tarina ja sivutehtäviä ja freeroam

    • BFBC2 ei enään monikaan pelaan niin suosittelen Bf3, Mw3, 25.10 ilmestyvää Moh War fighter.

    • osta pois

      Omasta mielestäni bc2 on tunnelmaltaan jopa parempi kun bf3. Mielestäni paras nettisotapeli mitä on ollut ja tullut. Viimeaikoina ei vaan ole ehtinyt pelaamaan koska aika menee bf3:n parissa. Jotenkin siinä oli kovempi imu kun täsä uudessa bäfässä. Tosin saavutin siinä max rankin ja kaiken muunkin joten siinä mielessä ei ollut enää paljon pelattavaan vaikka onhan se voittaminen aina kivaa.

      Suosittelen ehdottomasti. Ainakin sen saa halvalla ja kyllä siinä edelleen pelaajia riittää kun niitä on vanhemissakin peleissä.

    • l9k8ju7hy6gtr
    • Börder

      Borderlands 2.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oletko varattu minulle?

      Mieheltä kysyn.
      Ikävä
      163
      6512
    2. Mitä ensi viikolla tapahtuu?

      Mitä toivot, että ensi viikolla tapahtuu?
      Ikävä
      116
      5886
    3. Olen miettinyt kauan

      miten reagoisin, kun näen sinut taas. Ehkä ladannut tuohon hetkeen liikaa odotuksia. Ja sitten kun lopulta olit siinä, h
      Ikävä
      46
      5377
    4. Vanhempi mies

      Jos yritän ajatella sinut pois sydämestäni, ikävä ja surullinen kaipuu tulee kaksin verroin kovempana. Olit mun unessa
      Ikävä
      32
      3475
    5. Mitä Ajattelit Kun Näit Kaivattusi

      Ensimmäistä Kertaa?
      Ikävä
      60
      3149
    6. Ostiko maailma sinut minulta?

      Kun et enää resonoi kuin ennen. Kun et enää ihmetellen katso ympärillesi ja pohdi mitä mäen takana on? Ymmärrän ja tue
      Ikävä
      25
      2671
    7. Noloa että kaipasin sinua

      Toivottavasti et tunnistanut itseäsi. Ikävissään sitä on aika typerä.
      Ikävä
      27
      2432
    8. On niin paha olla

      Tarviin jotain jolla turruttaa... Kuka voi auttaa.
      Ikävä
      43
      2380
    9. Minne sä aina välillä joudut

      Kun pitää hakemalla hakea sut sieltä ja sitten oot hetken aikaa esillä kunnes taas menet piiloon, en ymmärrä 🤔❤️ Oot ta
      Ikävä
      13
      2080
    10. On niin vaikea olla lähelläsi

      En saa ottaa kädestäsi kiinni, en saa halata. En saa silittää hiuksiasi. Enkä saa sinua koskaan omakseni. ☔ Miehelle na
      Ikävä
      16
      2020
    Aihe