Netissä seksiä

aikuinen nainen ***

Tämä ei ole trolli vaan ihan oikea kysymys. Miten pervoa on harrastaa seksiä sanallisesti netissä ? Tekeekö sitä monikin vai onko epätoivoisten hommaa?

Törmäsin tällaiseen tilanteeseen kesällä. Asumme miehen kanssa eri maissa ja hän haluaa joka ainoa kerta jutellessamme harrastaa seksiä. Aluksi kieltäydyin ja olin ihan hämmentynyt mutta sitten päätin kokeilla. Olemme ihastuneita toisiimme ja kyse ei ole siis pelkästä seksistä. Emme ole käyttäneet kameraa koska minä en ole halunnut....tähän asti ainakaan. Pelkät sanat saavat minut aivan villiksi,samoin hänet. Niin että kuinka normaalia tällainen on ?

6

1147

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • villimies..

      kyllä se on ihan normaalia. että älä sitä häpeä kerran täällä vaan eletään. luulen että aika moni harrastaa vaikkei kehtaa myöntää sitä. :D itsekkin harrastan camiseksiä aika useasti paitsi nyt vaan puuttuu se nainen kenenkanssa sitä voisi harrastaa.

      • Oltava livenä

        Runkkareitten harrastus.


      • tt

        tavataanko


    • aikuinen nainen ***

      Minä en kyllä ala tuohon kameran kanssa seksiin, jokin itsekunnioitus pitää olla. Ja eihän sitä tiedä minne niitä kuvia sitten levitetään. Vaarallista leikkiä sanon minä. Varsinkin kun kyseessä on ulkomaalainen mies.

      • Mirkku

        Niinpä,siellä sitten levittelet tavaraasi eurooppalaisten roisien lehtien etusivuilla kommenteilla:kaikki suomalaiset haluaa olla tällaisia!


    • ihanaaa.

      löysimme nettipeleistä toisemme

    Ketjusta on poistettu 12 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuinka Riikka Purra on parantanut Suomen kansalaisen elämää?

      Haastan kaikki perussuomalaisten kannattajat kertomaan konkreettisia esimerkkejä kuinka Riikka Purran harjoittama politi
      Maailman menoa
      117
      4059
    2. Iso poliisioperaatio Lapualla

      Paikalla oli silminnäkijän mukaan myös kolme ambulanssia. https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011924650.html Onko virpo
      Lapua
      69
      3924
    3. Riikan antisakset leikkaavat bensan hintaa ylöspäin

      Sannan aikoina bensaa sai 1,3 euron litrahinnalla ja Riikka leikkasi sen euron ylemmäksi reiluun 2 euroon. Joko on saks
      Maailman menoa
      45
      2249
    4. Sukupuolineutraalit liikennemerkit yksi persujen älynväläys

      Samassa rytäkässä kaikki syrjäseutujen bussipysäkkien liikennemerkitkin vaihdettiin, vaikkei bussia ole liikennöinyt enä
      Maailman menoa
      56
      2224
    5. Oletko nähnyt hänet ilman...

      Vaatteita!?
      Ikävä
      58
      2114
    6. Oon niin surullinen

      Ettei meistä tullut sitä mitä toivoin
      Ikävä
      52
      1776
    7. Mitä sitten odotat

      Jos seurailet vain tekemisiäni
      Ikävä
      27
      1439
    8. Kehu kaivattuasi

      Mikä hänessä on parasta? Jos osaat kertoa muuta kuin ulkonäköön liittyvää, niin ansaitset mitalin.
      Ikävä
      110
      1248
    9. Vuoksesi kaiken

      Tekisin vuoksesi kaiken. Enemmänkin. Kunpa tietäisi ja hyväksyisit sen. Ymmärtäisit, en voi elää ilman sinua. En halua
      Ikävä
      115
      1193
    10. Missä yleensä törmäät kaivattuusi??

      Tai näet hänet!!
      Ikävä
      60
      1129
    Aihe