Netissä seksiä

aikuinen nainen ***

Tämä ei ole trolli vaan ihan oikea kysymys. Miten pervoa on harrastaa seksiä sanallisesti netissä ? Tekeekö sitä monikin vai onko epätoivoisten hommaa?

Törmäsin tällaiseen tilanteeseen kesällä. Asumme miehen kanssa eri maissa ja hän haluaa joka ainoa kerta jutellessamme harrastaa seksiä. Aluksi kieltäydyin ja olin ihan hämmentynyt mutta sitten päätin kokeilla. Olemme ihastuneita toisiimme ja kyse ei ole siis pelkästä seksistä. Emme ole käyttäneet kameraa koska minä en ole halunnut....tähän asti ainakaan. Pelkät sanat saavat minut aivan villiksi,samoin hänet. Niin että kuinka normaalia tällainen on ?

6

1141

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • villimies..

      kyllä se on ihan normaalia. että älä sitä häpeä kerran täällä vaan eletään. luulen että aika moni harrastaa vaikkei kehtaa myöntää sitä. :D itsekkin harrastan camiseksiä aika useasti paitsi nyt vaan puuttuu se nainen kenenkanssa sitä voisi harrastaa.

      • Oltava livenä

        Runkkareitten harrastus.


      • tt

        tavataanko


    • aikuinen nainen ***

      Minä en kyllä ala tuohon kameran kanssa seksiin, jokin itsekunnioitus pitää olla. Ja eihän sitä tiedä minne niitä kuvia sitten levitetään. Vaarallista leikkiä sanon minä. Varsinkin kun kyseessä on ulkomaalainen mies.

      • Mirkku

        Niinpä,siellä sitten levittelet tavaraasi eurooppalaisten roisien lehtien etusivuilla kommenteilla:kaikki suomalaiset haluaa olla tällaisia!


    • ihanaaa.

      löysimme nettipeleistä toisemme

    Ketjusta on poistettu 12 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?

      Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-
      Maailman menoa
      19
      6055
    2. Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"

      Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite
      Maailman menoa
      89
      5682
    3. Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin
      Maailman menoa
      99
      3679
    4. Mitä haluaisit sanoa tänään hänelle?

      Rakastamallesi ihmiselle.
      Ikävä
      125
      3664
    5. Pystyisitkö olla

      Kanssani kaiken sotkun jälkeen? Ainakaan tunteet ei ole loppuneet
      Ikävä
      126
      1434
    6. Paras muistosi

      kaivatustasi?
      Ikävä
      57
      1367
    7. Miksi miehen on hankala ymmärtää

      Että hänen on tehtävä aloite. Niin sen kuuluu mennä luonnollisesti.
      Ikävä
      130
      1292
    8. Hei kuule nainen

      Seuraavan kerran kun nähdään, puhu minulle jooko! Näin toivoo mies
      Ikävä
      38
      1089
    9. Mitä puuhailet nyt ystävänpäivänä

      nainen, kun et ole mun kanssa?
      Ikävä
      45
      1083
    10. Mitä sä musta oikein haluat?!

      Anna olla jo.
      Ikävä
      26
      1059
    Aihe