näkisitkö minulle töitä tulevan lähiajalle?jotain pitempää kenties?hieman hirvittää talouden puolesta...rakkaus kans mietityttää tuleeko mielessä oleva mies tekemään aloitetta vaan jäädäänkö vaan kaveritasolle?
tuntijallesi
4
69
Vastaukset
Hei
ajoista en osaa puhua.
mutta rakkauden ymmärrän täysin ja se tulee varmasti elämääsi! ensin tulee viesti tai soitto ja siitä se sitten alkaa.
olet varmaankin menettänyt ihmisen, joka oli sinulle läheinen. työhaastatteluun näen myös kutsun, siihen kannattaa valmistautua viimeisen päälle. pukeudu asiallisen kauniisti ja puhu rehellisesti, se tekee vaikutuksen.
sinulla on jonkinlaisia estoja, joita en ymmärrä. onko sinulla ehkä ns. mahtipontinen naapuri?
minulla on sellainen kuva sinusta, että olet "omien pelkojesi vanki". ei maailmalla ole mitään sinua vastaan, sinä vain pelkäät ihan suotta!
on karistettava tuo epävarmuus tiehensä ja lähdettävä kohti omia unelmia ja toiveita. se pätee niin työhön, kuin rakkauteenkin. laita itsesi kuntoon ja ehosta kasvojasi, näytä kaikki parhaat piirteesi ja usko niihin!
minulle näkyy sinun kotisi, mikä tulee muuttumaan mitä ihanampaan suuntaan. sinä pääset omaan kotiin ja siellä on hyvä olla.
unohda epävarmuutesi ja lähde vaikka lenkille, ota siitä hyvä tapa.
tämä kysymäsi kaveri on mahdollinen kumppani, haistele ilmaa hänen ympärillään ja katso missä mennään. ainakin hän osaa pitää asioitaan hyvän huolen.
t. Keskiyö- kiitollinen <3
kiitoksia sinulle tuntijasi :) pitää paikkansa että minulla on paljon pelkoja..vanha pitäisi jättää ja uuten hypätä mutta pelko estää että en pärjää ja rahat ei riitä..ja jäänkö kuitenkin yksin :/ muutenkin minulla on ollut niin paljon huonoa tuuria elämässä että ei aivan tosikaan mutta silti yritän asioihin suhtautua positiivisesti ja pitää pään pystyssä :)
voisiko tuo viesti tai soitto olla tältä kysymältäni mieheltä? ja voisiko työkutsu tulla jo tutusta paikasta?näetkö siitä enemmän? Hei
uskoakseni työpaikassa on uudesta kysymys. jätä se pelkosi kotiin, kun lähdet näytille!
oletko koskaan kokeillut beroccaa? minä otan sellaisen poretabletin joskus, kun on hankala tilanne. se rauhoittaa heti! ei se ole kuin magneesiumia.
nyt en kyllä osaa kertoa kenestä miehestä on kysymys. näyttää, että mies olisi huumorintajuinen, osaa kertoa vitsejä ja hänessä asuu ikuinen pikkupoika. oikein kiva luonteeltaan! hänen kanssaan sinulla on erittäin hyvät mahdollisuudet onnistua.
t. Keskiyö- kiitollinen <3
kiitos sinulle jälleen tuntijasi :) olen itsekkin käyttänyt joskus tuota beroccaa,pitää varmaan hakea uusi satsi kun edelliset loppuneet :)
no passaisi tuo kuvaus kyllä kovastikkin mielessä olevaan mieheen
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Moni islamilainen maa on jo kieltänyt burkat ja nigabit
mm. Marokko, Tunisia ja Turkki. Miksi he ovat sen tehneet? No perusteet ovat selkeät ja yhteneväiset: turvallisuus, yhte1312502Vain puolet SDP:n kannattajista luottaa puoluejohtoon häirintäkohussa
Ja SDP on ilmoittanut, että ainoa rangaistus häirintään syyllistyneille kansanedustajille on puhuttelu - aina sama. Eli1002075Persujen vaalilupaus oli euron bensa
Nyt puhutaan jo kolmen euron bensasta. Kyseessä on Suomen historian törkein vaalipetos.371707Maataloustuet perittävä korkojen kera takaisin
Yrittäjiltä jotka ovat myyneet tuotantoaan ulkomaille. Veronmaksajan kustantama tuki on tarkoitettu elintarvikkeiden hi381560Kyllä mies pakit kestää
Herranen aina nyt poijat! 😃 Jos pelkäätte pakkeja noin paljon niin hamekangasta hakemaan. Oon ite saanut useammatkin n521393Topi osti Askon
Hieno mies. Pelastaa työpaikkoja. Kiitokset myös emännälleen, joka pitää isännän virkeänä. https://www.is.fi/taloussan581090Palomestari sytytti tulipalon Kankaanpäässä
Kankaanpää ei yllätä koskaan. Oukarinkadulla syttyi rivitalossa tulipalo toukokuussa 2024. Nyt sen sytyttäjää syytetään261084Kuka on Farmi Suomi Riiko?
Farmi Suomi -realityssä Riiko Sakkinen on saanut paljon tv-aikaa. Riikon ajatuksia ja toisten nokittelua sekä lopulta pe91046Vastuuhenkilöt
Ketkä ovat Lapuan Kotiasunnot-yhtiön tili- ja vastuuhenkilöt? Nimet kehiin, julkista tietoa.621020Pelataanko sivistyslautakunnan päätöksissä reilua ja avointa peliä?
Huomasin, että sivistyslautakunta on tehnyt viikko sitten isoja miljoona päätöksiä lastemme koulukuljetuksissa ja kaup30716