Moi!Etsin vapaata,lapsetonta,rehellistä ja luotettavaa miestä,39-44v.Olen 41v.maaseudulla,Pirkanmaalla,lemmikin kanssa yksin asuva,tosi yksinäinen nainen.Olisi mukava tutustua johon kuhun mieheen,aluksi viestein.
Pirkanmaalta miestä?
2
170
Vastaukset
- mieku1
moro!vastaan ilmoitukseesi.olen 41v.mies tampereelta.olen vapaa, lapseton ja asun yksin.tunnen myös itseni joskus yksinäiseksi.kerron sitten lisää itsestäni,jos [email protected]
Moi vaan, olen 39v mies tampereelta. Pidän eläimistä ja lapsista vaikka terveydeliset syyt tulevat lastenhankinnan tielle. Haluaisin toki kirjoitella ja tutstua ihmiseen kuten sinäkin ilman vaatimuksia.
Olen keskustelutaitoinen ja pystyn aika monenlaisiin ihmisiin joten voit kirjoittaa ihan niistä asioista kuin itse haluat enkä vaadi sinua kertomaan asioita joita et halua.
Olen luova ihminen ja harrastan valokuvausta sekä jonkin verran liikuntaa. Otapa siis yhteyttä ja kysy tarkemmin mikä mieltäsi askarruttaa tai kerro vain huoliasi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Duunarit hylkäsivät vasemmistoliiton, siitä tuli feministinaisten puolue
Pääluottamusmies Jari Myllykoski liittyi vasemmistoliittoon, koska se oli duunarien puolue. Sitä samaa puoluetta ei enää2055074Olen väsynyt tähän
En osaa lopettaa ja koen huonoa omaatuntoa tästä. Kaikki on muutenkin turhaa ja tekemisesi sattuvat. Tunteita on vain hy374463Oppiiko vasemmistolaiset valehtelun jo kotonaan?
Sillä vasemmistolaiset/äärivasemmistolaiset valehtelee ja keksii asioita omasta päästään todella paljon. Esim. joku vas2002721Seuraava hallituspohja - Kokoomus, kepu, persut + KD
Kokoomus saa ainakin 20% kannatuksen ensi vaaleissa, keskusta sanoisin noin 15%, persut todennäköisesti enemmän, ehkä 171342310- 601921
Maailman laiskin eläin: persu
Persu ei ole eläessään laittanut rikkaa ristiin itsensä elättämiseen. Luonnossa tuollainen ei olisi mahdollista, mutta s1121821- 671794
- 2081664
Miksi et voi tutustua minuun irl?
Vastaa yleisellä tasolla/ympäripyöreästi, jos pelkäät tunnistamisia.1521222Martina tienaa itse rahansa
Ei tarvitse anella elättäjältään rahaa, ruokaa ja laukkuja.241964