Pissaaminen kondomiin.

Kekee 78

Onko mitä vaaroja olemassa jos laitan kondomin penikseeni pissaan sinne ja alan vetää käteen? Voiko terska vitsaputki tai iho tulehtua? Mitä muuta vaaroja on? Vai onko tämä turvallista?

2

603

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • fgjdjbhjhgbjhfd

      Varo ettei kus' roisku ympäriinsä... Ei tuosta vaaraa ole ellet jätä sitä paikalleen tunti- tai ainakaan päiväkausiksi.

    • gchhgc

      PIssa on steriiliä ellei sitä altisteta ympäristölle (eli sitä ei esimerkiksi aleta kauhomaan vessanpöntöstä)

      Iho kestää suihkuvedenkin, joten mistä päättelet että pissa olisi yhtäkkiä vaarallisempaa? Voit ehkä ajatella että pissa on jotenkin "pahaa", mutta itseasiassa suihkun vesi on paljon pahempaa ja sisältää enemmän ja paljon haitallisempia bakteereja kuin juuri virtsattu pissa. Virtsaa on aikaisemmin käytetty haavojen sterilointiin.

      Ja miten helvetissä kuvittelit virtsaputken tulehtuvan kun kerran olet juuri pissannut siitä samasta putkesta?

      Epäilen että olet trolli tai alaikäinen ja alaikäisillä ei ole tänne mitään asiaa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kansalla on oikeus tietää miksi persut pettävät

      Koko kulunut hallituskausi on kysytty persuilta, minkä vuoksi he ovat pettäneet käytännössä jokaisen vaalilupauksen, ain
      Maailman menoa
      60
      7512
    2. Venäjän armeijan evp-upseeri: Armeija surkeassa tilassa, jonka läpäisee kaiken kattava

      valehtelu. Venäläiset alkaneet pohtia julkisesti maan todellisia tappioita. Z-bloggari ja 3. luokan kapteeni (evp.) Mak
      Maailman menoa
      123
      2936
    3. Minkälaisen viestin

      Laittaisit ikävöinnin kohteelle, jos rohkenisit?
      Ikävä
      142
      1776
    4. Kansalla on oikeus tietää mikä on SDP:n talousohjelma jolla maan talous

      saadaan nousuun? Miksi puolue piilottelee sitä, vai eikö sitä ole? Tähän asti olemme vaan saaneet kuulla hallituksen ha
      Maailman menoa
      65
      1649
    5. Ammattiliitto 900 euroa/vuosi - Työttömyyskassa 72 euroa/vuosi

      Ammattiliitosta eroamalla voi säästää jopa 800 euroa vuodessa. Mitä enemmän tienaat, sitä enemmän maksat liitolle. Esim
      Maailman menoa
      115
      1458
    6. Miten voit olla niin tyhmä

      että et tajunnut että sua vedätettiin? Tietäisitpä miten hyvät naurut on saatu. Naiselle
      Tunteet
      167
      1404
    7. Missä vaiheessa

      Päätit irl luovuttaa minun suhteeni?
      Ikävä
      131
      1153
    8. Millaisena uskot

      Kaivattusi kokevan tunteensa?
      Ikävä
      77
      853
    9. Kyriake=Kirkko

      Kirkko, Kyriake Kirkko-sana tulee kreikankielen sanasta Kyriake=Herran omat, Kristuksen omaksi kastettujen suuri joukko
      Kaste
      47
      802
    10. Mitä haluat eniten

      Kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      52
      745
    Aihe