Olen alkanut tekemään youtubeen suomenkielisiä pelivideoita Zelda peleistä(tällä hetkellä menossa Ocarina of Time ja Link's Awakening). Ongelmana on, että en saa näkyvyyttä niille, vaikka uskon että sellaisille videoille on tarvetta suomalaisessa Zelda-yhteisössä. Miten saan näkyvyyttä niille? Onko suomenkielisiä Zelda sivustoja joille voisin tarjota videoita? Uskoakseni kummikin täällä suomi24ssä suora mainostus on kiellettyä niin en viitsi ihan tännekkään laittaa linkkejä..
Vastaukset 3
Kyllähän Zelda-videot aina kiinnostavat. En myöskään usko että videoiden mainostus on kiellettyä jos ne eivät ole kaupallisia videoita. Jos nuo videot ovat vielä netissä niin laita ihmeessä vaan linkkiä! :)
- Terve617
Mikä nimi youtubes?
- aloittaja zeldagirl
iltsu94 käyttäjä. Siellä on muitakin videoit kun zeldaa mut eniten zeldaa kummiski. :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Olivia Oras kuollut
Taidepariskunta Reijo Oraksen ja Johanna Oraksen ihana päivänsade. Liian nuorena lähti. Osanotto läheisille 🥲 IS692188Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.
Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.15885Mies sun käytös satutti...
Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.52776Onko ankeampaa kyläpahasta kuin Haapavesi?
Koiria kidutetaan, mustalaiset vie invaparkit, makkarakastike on finedining, kylät kuolee pois, nuoret häipyy pois ja ke43702- 43671
- 47634
- 80616
- 50575
Tönölän hukkaputki
Tönölään rakennettiin kunnon hukkaputki verorahoilla. Ihmettelin tätä mökki sekamelskaa jo alunperin, Eikö tuollainen le35574Ei mitään käytöstä
Ei Jumalauta. Videoidaan kun jollain hengenvaarallinen tilanne. Ja laitetaan nettiin. VITTU HÄPEÄ. Olisko kiva jos su29556