Niin olen 13 vuotias poika minulla on tyttöystävä joka koulussa veti minut kulman taakse ja sanoi että haluaa panna.. No eihän niin sanonut aivan mutta en jaksa lavertaa koko välitunnin pituista tarinaa hän pyysi minut heille kun hänen vanhempansa eivät ole koko päivänä kotona ja suorastaan minua hiukan pelottaa. Kokeneet apua!! Ja ei trolleja thanks! Ja tiedän että olen nuori tähän mutta so what!? Joten neuvoja kiitos??
tyttö ystäväni haluaa seksiä
kokeneet sex help
659140
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 65
Vanhimmat
Kortsut... Tai muuten sinulla on ongelmia.
Juu mutta mistä saan viittinkö mennä pirkalt ostaa?? Noloo 13v kortsuja ostaas ja vastauksia privana on kiirus se pyys mut klo 18 apuaaaaaaaaa helphelphelp
poikia se ei satu koskaan mut meitä tyttöjä kyllä
Te tytöt ootte sitä varte et teit voi panna
hyvä totuus
No jos nyt ihan suoraan kerron sulle, 16 vuotias likka olen, joten ei tarvitse epäillä kärttyisen mummon neuvoja. Vaikutat siltä, ettet oikein tiedä miten homma pitäis hoitaa. Ja kun ei tiedä, ei sillon kannata tehdäkään koko asiaa. Koetko olevas oikeasti valmis seksiin? Vai haluatko tehdä sen vaa koska sun tyttöystävä haluaa / miellyttääkses sitä?
Ei seksi ole mikään suoritus, johon pitää pyytää kokeneilta kaiken maailman vinkkejä. Senkus ootte rennosti, MUISTATTE EHKÄSYN, ja rakastelette. Ei tarvita mitään pornoelokuvien jäätävää lykkimistä kaikenmaailman eri asennoissa ekalla kerralla.
Mut jos et uskalla mennä kortsuja ostamaan ja se on susta noloa, se kertoo siitä ettet oo vielä valmis, joten ehkä kannattaa unohtaa koko homma? :)
NO KYLLÄ SE VITTU ON SUORITUS
:DD reps
Vittu kyl se 9h putkee on jätkille aika urheilu suoritus saatana😂 :D
Ei muutakuin kullia tyton pilluun etta nesteet menevat sisalle pilluun,katsot sitten kun yhdynta on ohi jos valuu nestetta ulos,niin olet onnistunut teossasi!!!
Jep samaa miletä isään vaan
nii mut vaan raiskauksessa onnistunut
haha trolli??
jos ei niin ei helvetti mikä nyhverö. et uskalla kortsuja ostaa? ne myy niitä ihan kaikenikäsille ja myyjää ei kiinnosta, osta vaikka jotain muuta siinä samalla jos pelottaa niin paketti "eksyy" ostoksiin. joka ruokakaupasta niitäki saa, sieltä mis on hygienia tuotteet.
kaikki jätkät haluaa oikeestaa sänkyy tossa iässä. oikeestaa ihmettelen mitä sun kaltanen jätkä ees seurustelee jos oot henkisesti (ehkä fyysisestikin) noin lapsi. jos pitää oikeasti neuvoa kysyä vielä näistä asioista niin ehkä kannataa sun odottaa ainaki se pari vuotta tai pyydä vanhempias kertomaan vähän kukista ja mehiläisistä.
Ja sulle "Oikeesti?" niin voin sanoa haista paska joo kiitos muille puhutaan tänään tytön kaa ja jos muo ei katota kun kortsua käyttävää niin meen tos samaa matkaa ostaas pari kortsu packkii ja jotain piristeit siis ei huumeita ei alkoholii jotain vaan. Mut kiitos kumma miten suomen "paskimman" palstan lukeminen tekee hyvää varsinkin kun on muitakin vastauksii kun trolleja! :) kerron lisää huomen tai tänäån miten kävi täl palstal
Siis ei tuossa nimimerkin "oikeesti?" vastauksessa mitään väärää ole. Tottahan se on että olet vielä henkisesti ja fyysisesti lapsi tai alikehittynyt. Tuolla tarkoitan että jos seksi pelottaa niin olet vielä lapsi ja älä sitten harrasta sitä. Ongelmasi on niin suuri mutta samalla pieni ja helposti pienellä aivo työskentelyllä ratkaistu.
Jos oikeasti myös kortsujen osto pelottaa niin ehkä aika ei ole ostaa niitä? Niissä ei ole mitään "tabua" , kun niitä perus ruokakaupoissakin myydään. Ja parempihan se on, että nuoret käyttävät kortsua kuin olisivat ilman.
Joten turha täällä sun on haistatella paskoja kenelläkään tuolla egolla. Ja lue tämä ja aikasemmat teksit ihan vakavasti, ne ovat asiaa. Iästäsi päätellen olet todennäköisesti 7. luokalla, silloinhan se terveystietokin taitaa alkaa? Opit ehkä siellä lisää.
Olet toki nuori mutta tuon perusteella vaikutat todella epävarmalta, siksi voikin herätä epäilys miten tuollainen jätkä on saanut edes tyttöystävän, kuten edellä olevalla oli. Ei siis mitenkää loukaten mutta itsevarmuus, sitä pitää miehellä olla. Sitä tarvitaan aina.
Ahahhaha!! meen tos samaa matkaa ostaas pari kortsu packkii ja jotain piristeit siis ei huumeita ei alkoholii jotain vaa. kerro mulle miten ees saisit alkoholii tai huumeit jostai kaupasta xD voi vittu oot oikeesti niiiiiiiin alikehittiny muksu ja tietämätön jos olisisit perus 13v sanoisin et ootas viel 2-3 v mut sulle sanon 5v.
ne on kivoja vappuna ;3
Väitätkö sitten että joku 40 vuotias on jotenkin vielä lapsi jos joku ei vain kehtaa käyä ostamas !?
Luuletko ite olevas yli9v oot kul nii alle murrodikäisen oloinen pikku poika että meneppä kotiin mamtsukas luo ja pyyö ostaa lähimmästä r kioskilta nallepuh lehen eikä mittöö kumeja senkis pikkunulikka :)!siis nii ebin 10-12v kunno pikkulapsi
Ob se KIVAAA,,,AAAAH,,,TYTÖT OSAA PYYTÄÄ...VATIIA MYÖS.....VANHAT AKATKIN TARTTEE SITÄ,,,,MAISTUI VARMAAN NULLEKKIN,,,
Minusta ei ole yhtään lapsellista (päin vastoin) miettiä tapahtumien syyjaseuraus suhdetta.
no itsekkin 13 w likkana voin sanoa
ettei seksiin pidä suostua ellei aivan itse halua.Ja kannattaa olla 100% rehellinen likoille jos ne tollasia tulee kysymään.
jos nyt kuitenkin menette sinne "makkarin puolelle",niin huolehdi ehkäisystä,eli toisin sanoen:
osta kortsuja,ei ne maksa ku 3-6e pkt(riippuen toki mallista,peruskortsut on siinä 3e/pkt)
no 13w on kyl aika nuori vielä tommosiin...mut jokainen on erilainen ja jokainen ajattelee asian erilailla.
sano että odotetaan vielä. ei se voi niin vaikeeta olla.
Miten 13v poika ei ole valmis seksiin? Mikä on esteenä? Liian pieni muna ja pelkää et tyttöystävä nauraa? epäilen et toi ei oo totta,,,
et oo tainnu nähdä nykyajan 13v muksuja...
penis hihi ;3
No? Miten meni??
Tjuu en oo mikään pervo, eikä kyl oikeesti kiinnosta mitä teitte. :D
no miksä sit kyselet jossei kerta kiinnosta..... lol
PAne sitä teinimuijaa perziisee niin et tarvi kumia
http://www.pornhub.com
Tässä lueskellu noita Snakewolffin viestei.. :] On tullu tutkittuu että se on sellanen kiva välikuiskaaja joka sanoo kaikkea.. :3 Elämä lilluu pitkin jäätä... Kulje sen mukana...
kiitos linkistä :D kävin muute kattomas ;) ;)
Alottaja kerro jo mitä tapahtu tai miten meni!? T: 13v poika =)
Sama täällä, olis kiva kuulla miten kävi. T:toinen 13-v poika.
Muija jätti kun ei oikein ottanu eteen... Nyt joudun vettään kätteen... :(
Käteenvetohan on kivaa!
XD Eli mikä mättää?
mikä edes on käden veto
Sinne tielle jäi. Ottakaa opiksenne muut 13v pojat :D
Noniin no sulla sitte ollu typerä ämmä. Ekakerta voi jännittää niinki paljo että noi saattaa käydä. Homma toki ois hoitunu sillee et oisitta rentoutunu alkuu ettekä liika nopiasti asiaan :).
Pärjäile, kyllä sä pukille vielä pääset ! Kumit vaa muistat.
T. 21v kokenut kaveri
Eihän vittu 13v jätkällä oo ees kivekset laskeutunut. Hyi helvetti jos on noin huora tyttöystävä niin jätä koska kun tuutte tosta vanhemmiks niin se panee jokaista vastaan tulevaa jätkää. Jos olette seurustellut jo vuosia niin sitten ehkä ymmärrän mutta jos noin pieni tyttö haluu munaa kuukauden-vuoden seurustelun jälkeen niin on se oikeesti aika hutsu. Jätä se olen ihan tosissani joku päivä se viel särkee sun sydämmen.
Kyllä 13 v tytöllä voi olla pimppi jo tosi märkä ja haista ihan oikeesti pimpille, kokemusta on.
Ootko päässyt panee? Kirjoituksestasi on jo reilu vuosi...
Pääsitkö Panemaan?
Löl
Ole varovainen ekakerralla
Muista ehkäisy ;)
ANNA
Ei helvetti
Hahah mitäs vittua mäki täällä teen :') pieni tb tuli luettua
Ei kannata, seksi sattuu ja on paha.
Ihanaa :3
jumalauta, saisit pillua ja kieltäydyt?
Kannattaa sun ehkä ehdottaa anaaliseksiä myös. Saat rohkeamman kuvan itsestäsi ja voit paljaalla tehdä kun ei pelkoa raskaudesta.
tyttöhän siinä on raskaana jos edes on etkä sinä
Pelkästään vaatteet päällä harrastettavia seksien lajeja on kymmenittäin. Niistä riittää lapsille valittaksi turvallisia seksityylejä silmänkantamattomiin yltävä määrä. Kai nyt kielarisuuddelmat riittää? Jaksaa jaksaa, oottaa oottaa., ei voi olla niin nymfo hinku. Oon minähi jaksanu jo, 20 v kauemmi ku te, ja härskeintä mitä mulle on tapahtunu on poskisuukko ja halaus niihin aikoihin kun moni tämän palstan jonnen äideistä oli vasta amiksessa parturikampaajaksi lukemassa
Tässä ois niin sanottu avopaikka. Jos et pane sitä, niin sinua luultavasti kaduttaa myöhemmin. Kondomi lisää raskausriskiä joten paljaalla vaan!
Oo onnelline ei moni pääse tos iäs panee
kyl varmasti pääsis jos vaa kysyis
Jaahah, nyt ovat nämäkin poika ja tyttö jo 19-vuotiaita! Panivatkohan vai eivätkö, se ei koskaan selvinnyt.
Oon 12vuotias tyttö ja mulle ei kävis seksi vaan et bf vois sormittaa mua ja tälläst hiplailla ja et mä sit runkkaisin sen munaa:)
Mä voisin sormettaa sua (;
ootko joku homo kun et halua
Oisko ok seudul 14-16v muijaa joka ois panoa vailla (16v poika espoost)
Mulla on tyttis ja kun olin kotona se pyysi mut sen luo ja niil ei ollu kotona ketään neljää tuntiin ja oon 14 nii se vei mut sen huoneesee ja lukitti oven sit se riisu itten sä alasti ja sit se riisu mut ja se rupes panee mua nii mitä meteen ku se tekee ton uudellee
No jos tyttis on valmis ja itsekin haluaa seksiä, niin mikä estää?
Itse ainakin harrastaisin seksiä tuossa tilanteessa. Ehkäisyä tietysti kannattaa käyttää.