Minkälaista eturauhasen kiihotinta voitte suositella?
Haluan, että siinä on vibra. Nexus G Rideriä on jossain kehuttu,
mutta olisiko muita suosituksia? Mitenkäs Rude Boy? Kuitenkin sellainen, joka jättää kädet vapaaksi.
Eturauhasen kiihotin
4
724
Vastaukset
- kaalimato.com
Hei,
Kaikkien eturauhaskiihottimien toiminta perustuu lantionpohjalihaksilla tehtäviin liikkeisiin joten käsien on tarkoitus olla vapaana. Mainitsemasi tuotteet ovat muotoilultaan erilaisia. On vaikea sanoa mikä moottoroiduista eturauhaskiihottimista on juuri sinulle hyvä. Ehkäpä juuri nexus G-rider tai Aneros Vice ovat suosittelemisen arvoisia tuotteita...
Terveisin
Kaalimato.com - ilman naista
Osaatko kaalimato sanoa laitteesta, jota myytiin jonkun vammaisyhdistyksen sivuilla alaraaja-halvaantuneille miehille.
Laitteen ideana toimi leveäkuonovirtahepojen pelastusyritys. Lajinsa ainoat leveäkuonovirtahevot, uros sekä naaras, elivät vankeudessa, eikä heillä ollut luontaista lisääntymisviettiä. Urosta varten kehitettiin sähköllä toimiva laite, joka työnnettiin nukutetun uroksen peräaukkoon eturauhasen viereen, ja laitteella saatiin uros laukeamaan nukutuksessa. Näin saatiin siemennestettä jolla naaras hedelmöitettiin keinotekoisesti.
Laite ei värissyt tai pärissyt millään tavalla, vaan perustui sähköimpulsseihin. Samaa tekniikkaa käyttäen sovellettiin alaraaja-halvaantuneille miehille, joilla ei penis toiminut, laite, jolla he pystyivät saamaan orgasmin. En ole löytänyt tätä laitetta enää myytävän missään, ja olen hyvin kiinnostunut siitä.
Tämä voi kuulostaa vitsiltä, mutta sen varmuuden voi tarkistaa googlaamalla, ja youtubesta löytyy video urokselle tehtävästä operaatiosta.
Mistä saan hankittua tällaisen laitteen. - Tietoa odottava!
Eikö Kaalimato osaa neuvoa?
- kaalimato.com
Hei,
En osaa tarkalleen sanoa löytyykö juuri etsimääsi laitetta markkinoilta. Tässä sinulle linkki meillä myytäviin sähköimpulsseilla toimiviin välineisiin: http://www.kaalimato.com/catalog/Sähkölelut_c_682.html?m=1
Asiaa voinee kysyä myös esimerkiksi invalidiliitosta tai asiantuntevalta lääkäriltä.
Terveisin
Kaalimato.com
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p1087745Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su3686830Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite744207Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill293919Mikä on suurin luonne- eroavuus sinussa
Ja kaivatussasi? Vaikuttaako se huonoon vai hyvään suuntaan siinä, että teistä voisi tulla jotain?2022398Kenen haluaisit voittavan Amazing Racen: Tuomas ja Esko, Millu ja Karoliina vai Maria ja Vilma?
Amazing Race Suomi huipentuu lauantaina finaaliin. Jäljellä on kolme paria ja tiedossa on tehtäviä, jotka järkyttävät os242095- 731912
Gallup: Katsotko Salkkareita tai oletko katsonut?
Salatut elämät on suomalaisten suosikkisarja vuosikymmenestä toiseen. Salkkareiden parissa viettää aikaa sukupolvet laps191803Elämäni biisi starttaa uudessa muodossa - Voi olla pettymys faneille!
Elämäni biisi ja juontaja Katja Ståhl ovat suomalaisten suosikkeja. Lauantai-iltaisin ohjelma on vetänyt tv-katsojat arv11670Amazing Race Tomas rehellisenä Esko-appiukon, 63, tilasta: "Sairastelut ja..."
Tomas Grekov ja Esko Rotola-Pukkila ovat mukana Amazing Race Suomi -kisassa. Ja nyt vuorossa on finaali. Hankaluuksia m11667