peniksen pidentäminen

munanvenyttäjä

Mikä olisi tehokkain menetelmä saada pidempi ppenis ,myydäänkö suomessa peniksenkasvatus pillereitä?

Entäs saako venytyskoneilla tai pumpuilla nopeasti tuloksia aikaan??

7

550

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kyllä pärjätään.

      Se nyt on sellainen kuin on, koita tulla toimeen sillä - ei ole laitetta tai lääkettä jolla pippeliisi saisit pituutta.
      Leikkaus Virossa ainoa keino - mutta siinä aikamoiset vaarat, voi mennä loptki,

    • pieni banaani

      Äläkä sitten usko mitään useiden senttien "success story" juttuja, mitä netistä löytyy. Millinkin kasvaminen tosin on lääketieteellisesti lähes mahdotonta. Joka toisin väittää on kertoja huijari joka yrittää myydä jotain tai itselleen valehteleva hörhö.

    • kaalimato.com

      Hei,
      Seuraavassa artikkelissa on tietoa peniksen suurentamisesta: http://klubi.kaalimato.com/fi/Penisviisaus_i_page_level3_yleis_1207897745666_52

      Mitään pillereitä peniksen suurentamiseen ei ole. Vetohoito voi tuottaa tulosta. Toisinaan vetohoidon lisäksi voi lääkäri määrätä testosteronihormonia. Tämä on kuitenkin pidempi prosessi ja lääkäri päättää testosteronihoidon aloittamisesta harkinnan jälkeen. Peniksen suurentamisen tarpeellisuutta pohdittaessa on tärkeää erottaa toisistaan se, johtuuko suurentamisen tarve lääketieteellisistä syistä vai miehen henkilökohtaisista toiveista ja tarpeista.

      Penispumpuilla saadaan aikaan hetkellinen peniksen turpoaminen. Toisaalta penispumppujen käyttäjät ovat kertoneet peniksen, jonkin asteisesta, pysyvämmästäkin suurenemisesta. Tämän väitteen todenperäisyydestä meillä ei ole kuitenkaan tietoa ja tämä asia lienee hyvin yksilöllinen.

      Terveisin
      Kaalimato.com

      • haluanvastauksen

    • kaalimato.com

      Hei,
      Valmistajan mukaan tutkimukset ovat osoittaneet, että käytettäessä Male Edge peniksen pidentäjää 8 vkoa penis kasvaa 9% alkuperäisestä pituudestaan. 14 vkon jälkeen kasvu on 15%, 20 vkon kohdalla 21% ja 16 vkon kohdalla huikeat 28%.

      Meillä ei ole valitettavasti kyseistä tutkimusta nähtävänä. Emme ole saaneet negatiivista asiakaspalautetta ko. tuotteesta.
      Niin kuin sanottu jotkut urologit "määräävät" tällaisia vetolaitteita sekä testosteronia joillekin miehille peniksen pidentämiseen.
      Asiasta kannattaa joko keskustella asiantuntevan lääkärin kanssa ja/tai kokeilla tuotetta itse.

      Terveisin
      Kaalimato.com

      • munanvenyttäjä

        Jos käytän venytyskojetta tunnin kaks paivassa, niin saanko tuloksia aikaan kuukaudessa??!


      • ricooooooooo
        munanvenyttäjä kirjoitti:

        Jos käytän venytyskojetta tunnin kaks paivassa, niin saanko tuloksia aikaan kuukaudessa??!

        Ei siitä on aikaa kymmenen vuotta. Lyötiin vetoa että,kulli kasvaa tilattiin kolme vekotin saksasta puolen vuoden venytys sessio vaimot vahti että ei fuskata tulos plus miinus 5mm eli kellä lähti rasva mahast (kaveril) mul miinus n5 mm vähän pötsi kasvo jonka vaaka kertooli......Eli täyttä vedätystä .....livo pippaa niin muijat kehrää...niin kiki ei kyllä venytyksestä hajonnut.Niin älkää vittu poistako tätä.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. S-kauppa nosti hintoja, K-kauppa laski

      Elintarvikkeiden arvonlisävero laski vuodenvaihteessa 13,5 prosenttiin. S-kauppa siirsi alennuksen suoraan katteisiin pi
      Maailman menoa
      10
      3929
    2. Vilma Nissinen pyytää anteeksi rasistisia lausuntojaan

      Nöyrtyi kuten persut yleensäkin. On kyllä noloa tuollainen vätystely, kun ei ole miestä seisoa omien lausuntojensa takan
      Maailman menoa
      233
      3809
    3. Riikka Purra: "Kokoomus haluaa leikata pienituloisten etuuksista - Se ei meille käy"

      Näin vakuutti persujen Purra edellisten eduskunta vaalien alla,. https://www.ku.fi/artikkeli/4910942-kun-uudessa-videos
      Maailman menoa
      62
      2344
    4. Sandels tölkin hinta nousi 1,29 eurosta 1,32 euroon

      Mitähän järkeä valtiolla on verottaa tuotakin elintarviketta niin kovasti, että on järkevämpää käydä hakemassa ulkomailt
      Köyhyys
      41
      1773
    5. Lindtmanin pääministeriys lähenee päivä päivältä

      Suomen kansan kissanpäivät alkavat siitä hetkestä, kun presidentti Stubb on tehnyt nimityksen. Ainoastaan ylin tulodesi
      Maailman menoa
      65
      1643
    6. Oon kyllä välillä ollut susta

      Nainen huolissani, en oo niin sydämetön mitä tunnut ajattelevan
      Ikävä
      105
      1397
    7. Tuntuuko sinusta mies

      että olet jossain, mutta sydämessäsi haluat olla muualla. Suunnittelet kaikkea kivaa ja olet innolla mukana, mutta silti
      Ikävä
      22
      1265
    8. Ikävä uutinen uudesta Unelmia Italiassa kaudesta - Iso pettymys tv-katsojille!

      Unelmia Italiassa -sarja kertoo Ellen Jokikunnaksen perheen elämästä Suomessa ja Italiassa. Nyt Ellen on kertonut tuleva
      Tv-sarjat
      11
      1261
    9. Rakastan sitä

      kun uppoat selittämään jotain. Etsit oikeaa tapaa sanoa jotain, jonka olet jo etukäteen miettinyt, sekoat vähän sanoissa
      Ikävä
      51
      1104
    10. LIEKSA - LUOVUIN JUORUILUSTA NÄIN SIINÄ KÄVI, KARU TOTUUS ÄÄNESTÄJÄN KOVA KOHTALO

      Uusi vuosi ei olisi kukaan voinut ennustaa, maastamuuttoa ennustin, ei kuitenkaan massit riittäneet, jouduin tulemaan K
      Lieksa
      66
      1057
    Aihe