avasti

onko toi free avast onko se demo versio?
4301
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat
Aloittaja

Saat vuoden käyttöaikaa kun rekisteröit sen ilmaisen version. Kannattaa muuten laittaa nämä kohdat Avastista:

Tarkista mahdollisesti haitalliset ohjelmat

Herkkyys asetuksesta

- Käytä koodin jälittelyä
- Tarkista tiedosto kokonaan
- Etsi mahdollisesti haitallisia ohjelmia
- Seuraa sidoksia tarkistuksen aikana

Tiedostopaketit

- Kaikki pakkaustavat

Suorituskyky asetukset ( Ota tästä kaikki kohdat pois)

Nämä löytyy Tietoturva->Antivirus->Koko tietokoneen tarkistus kohdasta.

Äänestä
Aloittaja

eli toi eioo demo

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hesaboy86 kirjoitti:

onko toi free avast onko se demo versio?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu