Mitenköhän saisi mieheni hiukan avarakatseisemmaksi? Meillä rakastellaan no joskus vain kerran viikossa joskus joka päivä,ja joskus innostuttu jopa 2x pv. Mutta itse haluaisin jo vaijtelua tuonne makuuhuoneen puolelle! Miehelläni on hyvinkin pieni pippeli,ja joskus en vain saa siitä sitä nautintoa mitä tahtoisin!
Olen yrittänyt ehdottaa,että josko hommaisimme ihan vaihtelun vuoksi jotain leikkikaluja....esim dildon tai peniksenjatkeen. Tai mitä niitä nyt kaikkea olisi tarjolla! Mutta mies ei ole ollut suostuvainen. Sanoo että sellaset ei ole meitä varten ja kyllähän hän saa minut tyydytettyä sitten sormin tai kielellä,ellei yhdynnässä saa peniksensä koon vuoksi!
Joo ei mulla sinänsä valittamista,mutta olisi niin kiva kokeilla jotain uutta.
kieltävä mies
1
321
Vastaukset
- kaalimato.com
Hei,
On tietysti totta, että seksissä ei oikein voi pakottaa toista asioihin mitä hän ei halua. Toisaalta parisuhteen seksissä olisi hyvä kuunnella toista ja kunnioittaa myös hänen toiveitaan. Kannattaa tietysti vielä jatkaa keskustelua miehesi kanssa. Mikä lienee hänen kielteisyytensä taustalla jos Sinä, hänen kumppanisi toivoisit lisämaustetta yhteiseen seksielämäänne..?
Voisitteko aloittaa jostakin muusta seksilelusta kuin hieromasauvasta..? Klitoriskiihottimesta, penisrenkaasta, kiihotinrenkaasta tms. Totuttelemalla ensin johonkin vähemmän miestäsi häiritsevään leluun voi auttaa asiassa.
Toisaalta jos miehesi ei millään halua seksileluja yhteiseen seksielämäänne voit ostaa hieromasauvan itsellesi ja nauttia siitä yksin.
Terveisin
Kaalimato.com
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t1303780Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va201753Riikka Purra: "Kokoomus haluaa leikata pienituloisten etuuksista - Se ei meille käy"
Näin vakuutti persujen Purra edellisten eduskunta vaalien alla,. https://www.ku.fi/artikkeli/4910942-kun-uudessa-videos251604Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt3011435Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu181406Lindtmanin pääministeriys lähenee päivä päivältä
Suomen kansan kissanpäivät alkavat siitä hetkestä, kun presidentti Stubb on tehnyt nimityksen. Ainoastaan ylin tulodesi411330Tuntuuko sinusta mies
että olet jossain, mutta sydämessäsi haluat olla muualla. Suunnittelet kaikkea kivaa ja olet innolla mukana, mutta silti16984Kapiainen siviiliesimies, Herra suuri Herra
Sotilaana kyvytön, johtajana munaton ja kotona tossun alla. Se on upseerin uran tuen pää, seinään ajo. Mutta aina löytyy74978Väärä pää tutustumiseen
Mikä ihme on, että miehet haluavat ensimmäisenä sänkyyn? Onko nykyään niin helppo saada nainen peittojensa alle.. tai pä127944- 73848