Ajoittain tulee ilmoitus että IE:n on siirryttävä offline-tilasta pois näyttääkseen valitun osoitteen. Miten tuo on siirtynyt itsekseen ei-aktiiviseksi vaikka mihinkään asetuksii ei ole koskettu? Siitäkin huolimatta "suosikit, syötteet, sivuhistoria" jää näkymään heikosti ikään kuin usvan takaa, sillä kone ei näytä enää palauttavan niitä normaaliin tilaan.
Kaipaisin siis toimivia ohjeita, ja jos sellaisia armosta annetaan niin suuri kiitos siitä.
Offline tilassa?
Internet Explorer
3
152
Vastaukset
Mikä käyttöjärjestelmä? Jos on XP niin tuossa jotain ohjetta englanniksi.
http://support.microsoft.com/kb/913620- Internet Explorer
Unohtuipa mainita.
Käyttöjärjestelmä on Windows7 eikä muita omituisuuksia ole esiintynyt noin 1,5 vuotta vanhassa HP Pavilion g-series -koneessa.
Internet Explorerin asetusten palauttamista alkutilaan voisi kokeilla.
http://support.microsoft.com/kb/923737#method2
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1101064
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait82794Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat261580Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede15563- 65531
- 92499
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.47491- 26482
- 47427
- 30416