Eli oon 15w poika itä-suomest ja mulla on ihan järjetön kutitusfetissi!!! Rakastan kutittaa söpöjä likkoja, sidottuna tietenkin! Kertokaa parhaimpia ja huonoimpia kutitusmuistojanne.
Kutitus
jjjätkä
9418791
1Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 47 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 94
Vanhimmat
aah oon 15v tyttö ja mullakin on ollut kutitusfetissi pienestä asti ;) hihihih joskus fantasioin et joku poika sitois mut ja kutittais. kuulostat just sellaselta ;)
asun kyl etelä-suomes... mut kiva kuulla etten oo ainut joka tykkää kutittamisest ;)
Kutitus on ehdottomasti mun absolute-no-no- listalla. Sietämättömintä kidutusta mitä tiedän. Jos joku erehtyy hipaisemaankin mun jalkapohjia, hän ottaa täyden vastuun siitä että potkaisen/lyön häntä. Poikkis yritti kerran kutittaa mua, mutta kirjaimellisesti potkin sen alas sängyltä. Eikä ne potkut olleet mitään jalalla työntämistä vaan ihan oikeita voimaakerääviä iskuja.
no mulla ainakin on kutitusfetissi, kutittaminen siis kiihottaa mua ja fantasioin sellasesta. jjjätkä haluatko viestitellä? :)
Eiiii.. Säästäkää mut siltä..^^ Kutian ihan älyttömän herkästi, ja mulla kanssa tommonen että potkin toisen alas sängyltä jos mua kutitetaan --> en mene takuuseen seurauksista. Poikaystäväni ei tosin usko sitä ja kutittaa mua mielellään >:( Kutian mielettömästi vatsasta ja jalkapohjista (beeäffä valitettavasti tietää tämän), ja jos mua edes silittää niistä niin hihitän ja kiljun kuin Leikattava (kovaa ja korkealta :3).
_Kerran kävi kyllä niin että poikkis kaato mut sängylle ja kutitteli, niin potkasin vahingossa sitä suoraan kasseille^^ (auts D:). Se tuli mun päälle sitten silleen oudosti ja piteli käsiä ylhäällä ja kutitti niin mukavan kauan D: No helvetti sitä kesti varmaan tunnin!!! ^No ainakin tuli vatsalihakset treenattua kun hihitin niin paljon..
Mutta samaa mieltä kuin «Kutitusta? Ei kiitos», se on tosiaan pahinta kidutusta mitä tiedän^^...
:)
Ui juma itte oon 16v poika etelä-suomest jos tääl sivul viel käyt jne ni vois olla kiva ehk jutella näist jutuist siis itelki kuitusfetissi jo pienest asti
Kutitusfetissi täälki harmi et oon myöhäs..
P vai t meinaa mulki
Oon 13v poika ja kutian helposti. Potkin, lyön, raavin ja viimeisenä vaihtoehtona puren jos joku kutittaa minua.
No Hyi...
Mro oon 14v poju Etelästä. Kerran kesällä minä ja mun tyttökaveri mentiin piknikille, mut se oli sopinu se kavereiden kaa et ne odottaa siellä lähistöllä. Yhtäkkiä 3 tyttöö hyökkää päälle mun tyttökäveri apunaan ja rahaa puulle. Ne onnistu sitomaan mut siihen ja KAIKKI 4 tyttöö kutitti avutonta minua puol tuntia... olin niin väsyny sen jälkeen.
Ui mäkin rakastan kutittamista! Varsinkin sidottuna sänkyyn, ei pakotietä, jänskistä paikoista..... Uhhh
Mäkin haluun! Oon 17v tyttö Etelä-Suomesta, kutian aivan tajuttomasti vatsasta, kyljistä, kainaloista ja jalkapohjista! Voisko joku ihana hotti jätkä tulla kutittamaan mua?
noh voin laittaa kuvan jos haluut, voit ite päätellä oonko hot vai not. jonkinlainen sixpack kyl löytyy... ;D
Voi ei, löysin tän tosi myöhään! Jos joku siis täällä vielä pörrää: Etelä-Suomesta löytyis parikymppinen poika, joka haluais vastakkaisen sukupuolen (mieluusti about omanikäisen) edustajan kanssa päästä toteuttamaan tätä fetissiä!
Dokrndldrfes: Ai sut sidottuna sänkyyn🦊
haluun tulla rakastan kutittaa söpöjä tyttöjä, missä asut
oon 14v jätkä e-suomest ja haluisin et joku jätkä kutittaa mua ku oon sidottu :D en oo homo kyl mut silti fantasioin tommosest
XDDD laitoin ton viestin melkee vuosi sitten ja nyt vast huomaan ton vastauksen XD mut joo mul on edelleen kutitusfetissi kyllä joo
AAHHH Kutituss!!!!!!!!1
antakaa hei muutkin jätkät kikkejänne ni voin tulla kikkaa :3 ;)
Kutitus on mun kik
Mäkin oon itä-suomesta ja 14v. Kutian hirveen helposti etenki kaulasta ja mahasta. Kamalin kokemus oli varmaanki kun veli kutitti pakolla ja toine piti kiinni etten päässy pakoon. Hyvä etten tukehtunu :D
Mul on jäätävä himo siihen että pojat ylipäätään kiusaa xd se on jotain niin ihanaa jos kutittaa tai tekee jotain muuta :3
Kutitus on ihan kamalaa kidutusta ja lyön, potkin ja kiljun jos minua kutitetaan.. ihan kamalaa... tänää just ku oltiin sellasessa ahtaassa autossa kaikki sylikkäin niin koko ajan joku kutitti... löin vahingossa niitä naamaan.
Kutitetuksi joutuminen on ihanaa. Mä en tykkää kutittaa muita.
Myöhäs ollaan mut samaa mieltä
19v poika jos joku vastakkainen sukupuoli haluis kutitella ni sopii :)
Olisi kyl hauska päästä kutittamaan jotain söpöä tyttöä. Oon meinaa 16v poika länsi-suomest
Onneksi kutitusjutut on Suomessakin alkaneet tulla esiin. Ehkä vähän jälkijunassa ollaan. Mä olen aina tykännyt kutittaa naisia ja tyttöjä.
Oon 12 v tyttö pohjois-suomesta ja kutian kaulasta ja kainaloista eniten. Pahin muisto on että mun kaverin isä kutitti mua ja mun kaveria 5 min mutta se oli mulle pikkasen kidutusta.
Moii Saanko jonkun sun somen ois kiva jutella:) oon 13 v poika
Tykkäätkö jos sua kutitellaan :) 14v muija
Mites sää jos sua kutitetaa t: 16v jätkä
Moii Saanko jonkun sun suomen ois kiva jutella:)
oon 13 v tyttö
Poika 14v voisin kuvitella jotain tyttöi kelle käy
Ootko vielä kiinmostunut oon 15v poika joka tykkää kutituksesta
Ooonks sul jotain snäppii tai jotain ois kans kiva jutella oon siis tyttö
Ooonks sul snäppii ku itel ei oo tota
Moiii onks sul snäppii oon siis ite muija jos oot kiinnostunut nii voiks vaik laittaa snäpin jos sul on?
Mooii rakastan kutitusta oon 16 v poika Tulkaa juttelee kaikkiin
Mun kik on kutitus
Jos löytyy ketää viel ni uusimaa ja 17v jätkä
Moi oon 13 v tyttö Helsingistä🦧
Mullakin on kutitusfetissi. Oon 15v tyttö eteläsuomesta ja kutian järjettömästi kaikkialta. Ois kiva jos joku poika kuittaisi mua kunnes anelen armoa. Silleen sidottuna ei pakoteitä. :)
Moi oon 13v jätkä Porista. Mullakin on kutitusfetissi. Haaveilen että kutittaisin tai joku tyttö kutittaa mua. Et jos joku tyttö asuu lähi seudulla ja tykkää kutittamisesta ni ois kiva jutella.
Moi jutellaanko enemmän snäpissä
Mulle käy hyvin
Tarkoitatko mua 13 v jätkä Porista?
Jos tarkoitat ni mulle käy
Tajusin vasta nyt että et puhunut eri henkilölle. Kävisikö vielä että juteltas enemmän?
T: 13v poika Porista, tai no nyt 14v poika Porista
Ite 17v poika tampereelta ja oon vapaaehtonen haha
Juttelee ja ehkä kutittelee mun kanssa vai.
T: 14v poika Porista
Mulla on sama homma ollu jo sairaan pitkään. :'D
Oon tyty 14v joka haluais että joku toinen tyttö sitois mut ja kutittais mua siihen pisteeseen asti että oon aivan loppu. En oo ikinä puhunu tästä kellekkää mutta noh... :')
Moii Saanko snäppiä tai jotain nii vois puhuu enemmä kutituksesta
Ai minun? (Sama olin kuin ylempänä) Voisin kyl ehkä antaa jos haluut :)
15v poika Oulusta ois kiva päästä kutittaa jonku hotin jalka pohtii ja muualtakin snap lenni hakola tulkaa juttusille jos kelpaa:3
Lllikka myöhässä mut oon itekki 15v voin sitoo sut sänkyyn kyllä
Moikka. Oon tämmönen 20v nuori jamppa, jolla on kutitusfetissi, mutta vain poikiin kohdistuva. Tykkään eniten kutittaa jalkapohjista ja vähemmän muualta. Itse en pidä ollenkaan siitä että mua kutitettaisiin :D. Jos täällä on about saman ikäsii ja jotka ovat kiinnostuneet niin vastailkaa. :3
Täältä löytyis 19v jätkä Länsi-Suomesta. Oisko täällä jotain naispuolisia 16-30v naisia jotka tykkäis olla kutitettavana. Vois sopia jotain kutittelujuttuja:)
Oon 14v poika Porista mäkin tykkään kutituksesta todella paljon, jos olis joku suunnilleen saman ikäinen tyttö joka tykkäsi tulla kutitetuksi tai kutittaa niin olisi kiva jutella.
Moii onks sulla jotain snäppii tai jotai
Löytyiskö länsi-Suomen alueelta noin 18-25v naista kutituskaveriksi 19v jätkälle
Moi oon 14v tyttö pohjois suomesta ja oon ehkä aina vähä unelmoinu et joku jätkä sitos mut sänkyy ja kutittas nii kauan et en kestäis enempää :)
Moi 14v tyttö oon 14v poika. Mistä päin pohjois Suomesta olet? Jos asuisit jossain lähellä ehkä voitas joskus toteuttaa sun pieni unelma, Siis jos se sulle sopii.
No oon 13v tyttö mut keski-suomest nii ei varmaan käy..
Moi oon 14v jätkä Porista. Mullakin on kutitusfetissi. Haaveilen että kutittaisin tai joku tyttö kutittaa mua. Et jos joku tyttö asuu lähi seudulla ja tykkää kutittamisesta ni ois kiva jutella.
Oulu-tornio alueelta jos löytys joku jota kiinnostais pieni kutitus leikki 14 vuotiaan tytön kaa nii ois kiva
Haluaisitko snäpissä jutella vähän oon 15v tyttö :D
38-vuotias mies Uudeltamaalta kaipaisi naispuoleista kutituskaveria.
Täällä n19 :)
Moii haluisiks pusuu jossain enemmä. Kutituksesta
Joo laita kik nii voin!
Moii ooks nainen vai mies? Täällä on 15v tyttö mutta jos ei haittaa nii voitais puhuu jossai vähä enemmän?
Heippa, täällä m20, kiinnostaisko jutella?
kiinnostaisiko olla kutitettavana tai kutittaja m21 tääl.
Saanks jonkun snäpin? Oon siis 13 v tyttö
Moooiii oon 13 v tyttö ja kutian tosi helpolla. Haluisiks joku poika mieluiten saman ikäinen tulla juttelee siitä snäpissä ja ehkä toteuttaa se joskus?
Oon 13v tyttö ja oikeesti rakastan sitä kun mua kutitetaan;) haluisin et joku poika sitoisi mut ja kutittais:) ite oon keski-suomest..
Oon 16v tyttö pääkaupunkiseudulta ja haluisin et joku kutittais mua :). Et jos joku haluu tulla snappää...
Moii oon ite 15v poika ja tykkään erityisesti kutittamisesta ja vähän siitä että mua kutitetaan, eli jos viitsisit laittaa snapin tähä niin voitais jutella (:
Moiii haluisiks jutella esim jossain snäpissä? Voisitko laittaa mulle tähän snäpin?
Oon siis 13 v tyttö
Oon ite 18v poika mikäs sun snappi on nii voin tulla juttelee
Vähä myöhäs oon mut oon poika 16v ja kiinnostais puhuu kutittelusta, oisko sulla mitään juttelupaikkaa heittää?
Oon 18v nuori mies pirkanmaalta etin 16-22v tyttöä joka ois kans kutituksesta kiinnostunut
Pirkanmaalta 20v n
Moikka, täällä 21v m, kiinnostaisko jutella
Moi täällä mies, kiinnostaisko puhuu kutituksesta jossain, heitä joku paikka missä voisi jutella ilman että tarttee antaa puhelinnumeroa
16v poika pk seudulla :)
Ite en tiä jos mulla ihan tommosta on, mutta kutitan kyl yhtä tyttöä kenestä tykkään...
Oon yrittäny lopettaa, sanoo ettei tykkää siitä. Oon 17v jo, pitäis opetella käyttäytyyn :D
Moi marsut :)
moro onko täällä kutittajia viel olen 21v mies joka haluis olla kutitettavana.
Jos tääl kutittajia 18-26v naisia tai kutitettavia laittakaa viestiä Kik: ticklishboy00
laitoin viestii