Eli olen ostamassa uuden aseen mutta en osaa valita noista kahdesta. Lr300 kuulostaa hyvältä kun on vielä 70e halvempikin mutta en ole varma a&k:n luotettavuudesta. Kokemuksia?
king arms galil vai a&k lr300?
softaaja14
4
164
Vastaukset
Ehdottomasti King arms.
A&K taitaa olla kaikissa aseissa jtn tyyppi vikoja.....Mielummin joku KA M4-sarjalainen, tuo Galil käyttää omia lippaitaan.
- JIHAD!
Siks se Galil just kannattaakin ostaa. Se on erikoinen.
JIHAD! kirjoitti:
Siks se Galil just kannattaakin ostaa. Se on erikoinen.
No jos meinaa galileita jatkossakin käyttää. Yleensä kannattaa valita rynkyksi sellainen joka käyttää yleisiä lippaita (AK/M4/G36/MP5...). Tosin jotkut varmaan pelaa vaan sillä vakio hiculla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1761725
- 108977
- 89849
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa19673- 51655
ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann41557Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m164513Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..45508Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;191453- 26439