Hei, mihinköhän tänään kannattaisi Tampereella mennä, jotta näkisi kauniita Lesbonaisia? Itse en ole paikkakunnalta ja paikat ei ole tuttuja :)
Tampere
11
402
Vastaukset
- 222
Akateemisia lesboja on pe ja la Werstaalla, jossa on 16. - 17.8.2013:
Seminaari Queering the Memory Institutions.
Seminaariin kuuluu myös kaupunkikierros launtaina (Tuula Juvonen esittelee Tampereen lesbo- ja homokohteita).
Lisätietoja tällä sivulla:
http://www.werstas.fi/?q=node/685 - Nääsvillenmimmi30
Tuskinpa monikaan työssä käyvä, itsestään huolehtiva lesbonainen on näin keskellä arkiviikkoa viihteellä, vaan elää arkea kotonaan kuten itsekin teen. Meidät voi siis löytää kaupasta pikaisia ostoksia tekemästä, pyykkituvasta, tupakaltakin jotkut ehkä, harva viitsii näin sateella lähteä iltalenkillekään. Chatti tai paikallinen tuttu ehkä siis paras tapa tutustua muihin lepakkonaisiin tuossa tapauksessa.. Mutta onnea joka tapauksessa etsintään! :)
setan ryhmä. tosin aika kuollut meininki :D, sitten leimarit :D sit perus netti tietty :))
mää ajattelin huomenna käydä tsiigaamassa mixerin :D
- heiheii1
Täällä on Tampereen hervannasta yks nuori lesbo!(:
- nääsnääs
Täältäki löytyy hervannasta ;)
- 84-
Kuin myäs Hervannasta :)
- Heipähei
S-posti on [email protected] ;)
- Vjuygyugyu
Tänään mixei ja sinkkubileet ;) Minä ja ystäväni ollaan ainakin menossa :) Sääli, että sinne porukka löytää aina kovin myöhään..
oho on vai :D cool
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 364270
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot1344057- 633695
- 873551
Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti
Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans333527Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe643341- 842906
- 542825
- 252616
Korjaamo suositus
Vahva suositus Kumpulaisen korjaamolle vanhan 5-tien varrelta! Homma pelaa ja palvelu ykköslaatuista. Mukavaa kun tuli p142314