Hei,
ajateltiin ottaa Finnmatkojen äkkilähtö Kreetalle, viikon parin sisällä olis tarkoitus lähteä.
Oliko kokemuksia, voiko halvimmalla hinnalla tuurilla saada ihan mukavan hotellin?
Äkkilähtö?
4
294
Vastaukset
- Huono valinta
Hyvällä lykyllä voit saada ihan mukavan hotellin, mutta varo FM:n Ekavi-hotellia.
Suomalaiset sijoitetaan hotellin vanhaan, rapistuneeseen osaan.
Ruotsalaisia on aika paljon ja he saavat uuden osan paremmat huoneet.
Paikan pirttihirmu emäntä vahtii ihan kaikkea tekemistä. EN SUOSITTELE.- tietoalisää
Kun ostaa määrittelemättömön, ei voi saada mitään määrättyä hotellia. Ymmärsin että ap oli sellaista tilaamassa.
Ne jotka maksavat vähän, saavat tietysti huonoimman huoneen, ei siinä ruotsalaisilla ole mitään tekemistä vaan hinnalla minkä maksat.
Olen lähdössä Kosille Tjareborg 27.09-4.10 katsot itse:)
- laatuaei
Yleissääntö on aina että jos onni on myöntäinen, saattaa saada kelvollisenkin majapaikan. Mutta halvalla ei saa hyvää, käyttävät myös muita majapaikkoja kuin kenenkään listoilla olevia.
Jos ei ole mitään vaatimuksia, voi riskeerata ostamalla sikahalvan reissun.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Israel aloitti 3. maailmansodan
https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011297979.html Israel se sitten aloitti näköjään kolmannen maailmansodan.4022132Kaksi vuotta
Sitten mä ihastuin suhun päätä pahkaa, kun meillä klikkasi heti ekasta päivästä lähtien. Et varmasti tunne samoin ja tek121999Nainen, meidän talossa on säännöt
1. Mies on aina oikeassa. 2. Ei vastaväitteitä. 3. Mäkättäminen kielletty. 4. Suhde on tärkein. 5. Ei salaisuuksia. 6. E2501405Miksi me ei mies voida edes viestitellä irl?
En odota enkä vaadi mitään, voitaisiin vain olla yhteyksissä jollain tapaa ihan oikeasti.821059Oliko Farmi-finaalitehtävät mielestäsi tasaveroisia Lloydin ja Johannan välillä?
Onnea Farmi-voitosta, Lloyd. Et tainnut olla ihan kaikkien suosikki, mutta puskit voittoon! Oliko finaalitehtävät miel56975Raamatun kiroukset ja uhkaukset osoittavat sen ihmisperäisyyden
"Se sanotaan galatalaiskirjeessä, että jos joku levittää väärää evankeliumia: "...jos joku julistaa teille evankeliumia402948Rakennetaanko yhdessä?
Haluaisin rakentaa sun kanssa yhteistä tulevaisuutta❤️ Onko meistä siihen? Huomaan että sulta puuttuu se joku tärkeä elä39828- 56789
- 75760
Hyvää yötä mies
Nuku hyvin. Viikonloppuna on tulossa hellettä, se on mukavaa. Juhannuskin kohta. Mun tekis mieli huolehtia susta. Semmo70734