Haittaako teitä miehet semmonen asia jos käyttää pikkuhousuja eikä boksereita olleskaa? Lahkeettomat pikkupöksyt on vaa ne mitä oon aina käyttäny ja tulen käyttämää. kyllä pikkupöksyt on mukavan tiukat jalassa ja pepussa ja tyttömäisen seksikkäät :) Olen tämmönen hieman naismainen mies.. Pikkarit sopii mun hentoon ( 172 cm 65 kg) kroppaan.. :)
Haittaako lahkeettomat pikkuhousut
Näin täällä
16610
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Tuommoinen pieni ja söpö mies ois oikein mukava sulkea syliin yöllä.. Varmasti olet seksikäs alasti..
Eihän hän oo alasti ku hänellä on ne pikkuhousut!
172 on naiseksi tyypillinen pituus
Vastailet itsellesi. Nykyään on tehokkaita lääkkeitä, saat pääkoppasi kuntoon tai tapat itsesi. Hyviä vaihtoehtoja molemmat.
Hyvät on mutta niissä on ehdottomasti oltava sepalus. Talven tullessa pakko vetää pitkätkalsarit jalkaan, joten pikkupökät on kätevät siellä alla - hygieenisistäkin syistä - helppo vaihtaa päivittäin.
Mitä ihmeellistä speedoissa tai lahkeettomissa kalsareissa on? Miten ihmeessä ne vois jotakin haitata? Turhaa ressiä yhdentekevästä asiasta.
En kyllä tajua mitä tyttömäistä niissä on... kalsarit ku kalsarit. Nojoo, jotkut pitsireunusteiset, niitä voisi jo tyttömäisiksi sanoa. Ehkä ketjun aloittaja tarkoitti semmoisia?
Itelle on yks lysti mitä itellä tai toisella on jalassa. Poikkis on 176cm/59kg ja boksereita käyttää.
Itse en tykkää yhtään, kyllä ne bokserit on mun poikaystävällä oltava, muut käyttäköön mitä haluaa :)
Ei haittaa, tosi seksyjä pikkukalsareita löytyy ja sepaluksella tietty.
Varmaan 95% niin hetero kuin homomiehistä pitää lahkeettomia "pikkuhousuja". Boxerit on kesällä kuumat ja talvella liian kylmät. Sepaluksella ei tee mitään lyhyissä eikä pitkissä kalsareissa joten sen voisi jättää kokonaan pois En ole vielä kertaakaan 36 ikävuoteeni tarvinnut sepalusta:D
"Varmaan 95% niin hetero kuin homomiehistä pitää lahkeettomia "pikkuhousuja". "
Paskapuhetta. Neidit varmaan käyttää, koska ne ei osaa edes hiihtää.
Kannatais opetella käyttämään sepalusta - varsinkin pitkissä kalsareissa...
Luuletko sinä saavasi eturauhasen tulehduksen tai palelluttavasi mulkkusi sinä aikana mikä kuluu kusemiseen talvella pakkaskelillä:D Mieluummin kannattaa olla istumatta kylmillä alustoilla. Kovalla pakkasella hiihtäessä minä olen pitänyt pitkien kalsareiden päällä tuulenpitäviä lyhyitä kalsareita. Kesällä lahkeettomot "pikkuhousut" ovat viilein vaihtoehto eikä tarvitse kuluttaa aikaa sen pohtimiseen kumpaan lahkeeseen sen laittaa:D
:D Saahan mies toki käyttää pikkuhousuja! Vaikka sellaisia, joissa on vaaleanpunaisia pikkusydämiä, pitsireunukset lahkeensuissa ja pieni vaaleanpunainen satiinirusetti edessä. Sehän on just söpöä. Homomiehellä siis ;)
Ei ole olemassa mitään lahkeettomia pikkupöksyjä. Ne on lahkeettomat alushousut, eli enkuksi briefs.Ja sitten on boxerit. Uikkareissa ne on speedot ja uimashortsit.
Speedo kylläkin on tuotemerkki, eikä tyyppi. Pikkupöksytkin oikein, mutta käytetään naisten alushousuista.
Kyka siirtynyt jo valkoisiin, uhuisiin, sepaluksellisiin pitkiinkalsareihin?