Haluaisin tyttöystävän

75+80

Tääkin palsta sulkeutuu kohta ja sit ei oo enää kanavia mitä kautta etsiä uskovaisia/uskonnollisia naisia kumppaniksi... Olen tympääntynyt yksinäisyyteen. Eikö täällä ole tosiaan vapaita naisia?

7

93

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ei täältä löydy

      Mee oikealle deittauspalstalle jos tyttöystävää kaipaat.

    • _Verna

      Vajakkinaisia on todella vähän tarjolla. Muita typeryksiä löytyy hiukan enemmän mut mitä haet?

      • viimeiset hetket

        Nasse painaa pitkää päivää :D


      • 75+80

        Mulle riittää jos ei tupakoi, juopottele, on naisen näköinen ja ei kiellä Jumalaa, Jeesusta tai Raamatun sanaa, vaan on valmis myös keskustelemaan siitä.


    • Ei täällä ole vapaita naisia mä toivon että ymmärrät yksinäisyytesi!!

    • "Mulle riittää jos ei tupakoi, juopottele, on naisen näköinen ja ei kiellä Jumalaa, Jeesusta tai Raamatun sanaa, vaan on valmis myös keskustelemaan siitä. "

      Kuka nainen sitä Jumalaasi kieltää, Jeesusta tai Raamatun sanaa?!? Mitään niitä ei ole edes olemassa, paitsi kulee Raamatussa. Saiko Jeesuksesi samalla "sukuselvityksen" kun se liero on tarpeeksi kauan siellä paalussa jo kuivunut muka muiden "paalussa kuivuneiden" takia, HAH!? Ristiinnaulittiin ja kuoli...!! Kristitty ne kernaasti katselevat todellakin tarkkaan nykyisen ihmisvihan, että onko sellainen jokin tarve!?

      Se on hyvä että nainen panee edes miestä seksuaalisesti!? Mä en enää aloittaa sitä "uskonlahkoa", miksei tyttöystävä voi olla lesbo tai poikaystävä voi olla homo!? Panisin monta naista jos "ikäni ylettäisi"! Avovaimoni siskoa panisin mennen tuulen, vaikka sillä on jopa 2 lasta jo nykyisin eronut!! Ottaa eteen kun kolmikymppinen alkais nelikymppisen kanssa!? Avovaimoni sisko on hyvin ihana nainen!!!

    • Minna Melkoinen

      Saisiko olla vähän käytetty, 26 eri miehen käytössä ollut lähes neitsyt. Hyvää vaimoainesta.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oletko kertonut jo muille tunteistasi?

      Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.
      Ikävä
      82
      4777
    2. Olisin ottanut sinusta akan itselleni

      Mutta olitkin aika itsepäinen ja hankala luonne.
      Ikävä
      184
      2083
    3. Ei sua pysty unohtamaan

      Ei vaan yksinkertaisesti pysty
      Ikävä
      132
      1782
    4. Kerro todelliset motiivit

      kaivattuasi kohtaan?
      Ikävä
      174
      1400
    5. Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan

      Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️
      Ikävä
      16
      1281
    6. Hei, huomenta komistus

      Yllättääkö, että olet heti mielessä. Mukavaa päivää upea ❤️
      Ikävä
      35
      1096
    7. ROTAT VALTAAVAT ALUEITA

      Asukkaat nyt loukkuja tekemään ja kiireellä, jätehuolto kuntoon, jätteet niille kuuluville paikoille, huomioikaa yrittäj
      Äänekoski
      16
      1077
    8. Sunnuntain terveiset kaivatulle

      Mitä ajattelet hänestä tänään? Mitä haluaisit sanoa hänelle?
      Ikävä
      78
      993
    9. Reuters: Ukraina on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan. Jopa 40 konetta vahingoittunut

      Ukrainan turvallisuuspalvelu SBU on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan, kertoo Reuters. Uutistoimiston läh
      NATO
      300
      977
    10. Miks et tahtonut

      Enää nähdä? Haluaisin ymmärtää
      Ikävä
      52
      966
    Aihe