Haluaisin tyttöystävän

75+80

Tääkin palsta sulkeutuu kohta ja sit ei oo enää kanavia mitä kautta etsiä uskovaisia/uskonnollisia naisia kumppaniksi... Olen tympääntynyt yksinäisyyteen. Eikö täällä ole tosiaan vapaita naisia?

7

78

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ei täältä löydy

      Mee oikealle deittauspalstalle jos tyttöystävää kaipaat.

    • _Verna

      Vajakkinaisia on todella vähän tarjolla. Muita typeryksiä löytyy hiukan enemmän mut mitä haet?

      • viimeiset hetket

        Nasse painaa pitkää päivää :D


      • 75+80

        Mulle riittää jos ei tupakoi, juopottele, on naisen näköinen ja ei kiellä Jumalaa, Jeesusta tai Raamatun sanaa, vaan on valmis myös keskustelemaan siitä.


    • Ei täällä ole vapaita naisia mä toivon että ymmärrät yksinäisyytesi!!

    • "Mulle riittää jos ei tupakoi, juopottele, on naisen näköinen ja ei kiellä Jumalaa, Jeesusta tai Raamatun sanaa, vaan on valmis myös keskustelemaan siitä. "

      Kuka nainen sitä Jumalaasi kieltää, Jeesusta tai Raamatun sanaa?!? Mitään niitä ei ole edes olemassa, paitsi kulee Raamatussa. Saiko Jeesuksesi samalla "sukuselvityksen" kun se liero on tarpeeksi kauan siellä paalussa jo kuivunut muka muiden "paalussa kuivuneiden" takia, HAH!? Ristiinnaulittiin ja kuoli...!! Kristitty ne kernaasti katselevat todellakin tarkkaan nykyisen ihmisvihan, että onko sellainen jokin tarve!?

      Se on hyvä että nainen panee edes miestä seksuaalisesti!? Mä en enää aloittaa sitä "uskonlahkoa", miksei tyttöystävä voi olla lesbo tai poikaystävä voi olla homo!? Panisin monta naista jos "ikäni ylettäisi"! Avovaimoni siskoa panisin mennen tuulen, vaikka sillä on jopa 2 lasta jo nykyisin eronut!! Ottaa eteen kun kolmikymppinen alkais nelikymppisen kanssa!? Avovaimoni sisko on hyvin ihana nainen!!!

    • Minna Melkoinen

      Saisiko olla vähän käytetty, 26 eri miehen käytössä ollut lähes neitsyt. Hyvää vaimoainesta.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mies mitä ajattelet naisista?

      Kerro mitä ajatuksia nousee. Mitä naiset sinulle merkitsee? Sana on vapaa.
      Ikävä
      119
      2612
    2. Saako kantaa asetta

      Voiko olla koskaan kotelossa lonkalla ase.. Siis ei mikään luvaton ase. Johon on luvat. Esim luottamustoimessa, tai kaup
      Ähtäri
      26
      2574
    3. Kerro kaivattusi

      Jokin tapa/piirre mikä sinua viehättää ja mistä hän voisi myös tunnistaa itsensä.
      Ikävä
      59
      2033
    4. Mitä laitatte karjalanpiirakan päälle?

      Voita tietenkin, mutta mitä muuta? Itse yleensä juustoa, jotain leikkelemakkaraa ja tuorekurkkua
      Tuusniemi
      33
      2001
    5. Vakkuri puhuu että Suomi joutuu sotaan.

      Hänen mukaansa asiantuntijat ovat yhtä mieltä että Suomi joutuu sotaan Venäjän kanssa. En tiedä kuinka lähellä se on, mu
      Maailman menoa
      376
      1503
    6. Rakastan sua

      Tiedäthän sen ❤️😢
      Ikävä
      60
      1103
    7. Toinen toista

      Hyvää sunnuntai huomenta susi rinssiltä 🤴🏼☕❄️⚜️❤️
      Ikävä
      259
      1049
    8. Onko sulla mua enää yhtään ikävä

      Etkö halua enää yrittääkään?
      Ikävä
      54
      1037
    9. Mikään ei ole ikuista

      Hyvää huomenta. ☕ Susi ulvoo yksin ja tyhjyys kutsuu luokseen.⚜️❄️❤️🥱
      Ikävä
      151
      956
    10. 45
      928
    Aihe