Rattipoljinsetit

SuperMario33

Elikkäs, ajatuksena ois ostaa tällänen Thrusmaster Ferrari 458 Italia rattipoljinsetti tai sitten tällänen Hori Racing EX 2 Xbox 360-rattipoljinsetti. Onko jengillä kokemusta tälläisista rateista ja onko mitään muita samanhintaisia vastaavia settejä x-lootalle?

3

170

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Pellimies.

      vilkase you tubesta ratin nimellä ja loppuun review, niin johan alkaa löytymään kokemuksia.

    • ••••••••••

      Ite kans oon ostamassa rattia ja polkimia boksille, toi hori ex2 ratti on kuulemma huonompi ku mitä antaa ymmärtää ja nimenomaan sen pienen koon vuoksi, mistä ei tuoteselostuksessa sanota mitään. Toi ferrari 458 italia setti taas näytti aluksi liian hyvältä ollakseen totta, kunnes sain tietää että siinä ei ole force feedbackia eli tärinäominaisuutta ollenkaan. En tiedä että haittaako se tärinäominaisuuden puuttuminen sitten miten paljon käytännössä pelaamista. Ite näillä näkymillä mieluummin ostaisin ton ferrari 458 italia setin.

      • tärinä ja force on 2 ihan eri asiaa...


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Purra sössi kaiken 2 vuodessa, itkee nyt Marinin perään

      Nyt on taas sama vanha itkuvirsi, kun ei omat taidot riittänee. Kaikki on taas muiden syytä. No miten sen "Tunnin juna"
      Maailman menoa
      133
      9603
    2. Ikuiset kaipaajat

      Miksette vaan mene sen kaipauksen kohteen luokse ja puhu sille suoraan? Mitä järkeä on kaipailla jotain puolituttua vuo
      Ikävä
      168
      6112
    3. Nyt se on selvitetty: Sanna Marinin hallitus lisäsi menoja 41 miljardilla

      ”vasemmistohallitus oli katastrofaalisen huono”, sanoo kokoomus. Sanna Marinin (sd.) hallituksen tekemät menolisäykset
      Maailman menoa
      167
      5424
    4. Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään

      "Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El
      Maailman menoa
      30
      5378
    5. MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!

      Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny
      Henkirikokset
      4
      4448
    6. Orpon hallitus runnoi Tunnin junan ilman tarvetta

      Näinkö valtiontaloutta hoidetaan? Siis asiantuntijoidenkin aikoja sitten kannattamattomaksi laskema Tunnin juna tehdään
      Maailman menoa
      57
      4337
    7. Riikka ottaa miljardi euroa EU:n yhteisvelkaa Suomelle

      Niin kääntyi irvipersun takki taas, vaikka vaalilupauksissa oli ettei yhteisvelkaa Suomi enää koskaan ota. No nyt otti m
      Maailman menoa
      88
      3541
    8. Lindtman ylivoimainen suosikki pääministeriksi

      Lindtmania kannattaa pääministeriksi peräti 50 prosenttia useampi kuin toiseksi suosituinta Kaikkosta. https://www.ilta
      Maailman menoa
      78
      3499
    9. En tiedä ymmärrätkö

      Kuinka paljon merkitset mulle. Näet minut minuna etkä silti käännä selkääsi. Tökit jatkuvasti kepillä jäätä ja menit ehk
      Ikävä
      10
      2971
    10. Sanna Marin - Maailman paras talousasiantuntija?

      PersKeKoa pukkaa? https://www.hs.fi/politiikka/art-2000011636623.html
      Maailman menoa
      126
      2927
    Aihe