luotsipalstan viestit

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Siinäpä 150 äksää jotka tulevat otsikon lisäksi näkymään profiilin etusivulla. Koittakaa nyt saada nämä viestit piiloon muilta käyttäjiltä tai aina pitää aloittaa viestit tuolla rimpsulla ja otsikkokin pitää olla mitäänsanomaton.

14

273

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Mjaa.. no nytpä ei tuo tullut näkyviin.. vielä ainakaan

      • Hätiköin.. pienellä viiveellä tuli. Eli ei hyvä


    • Huono juttu. Eli profiilissa todellakin näkyy minne on kirjoitettu ja siksi myös täällä on piilotettuna profiili toistaiseksi. Toivotaan että ylläpito ottaa kopin asiasta!

    • Päivittäkää milloin asia on korjattu? Jookosta?

    • Heip!

      Hyvä kun olette tämän huomanneet, asia on työn alla tälläkin hetkellä.

      Ilmoittelen heti kun tiedän että tämä on korjattu.

      S24 Martta

      • Cesar

        Voisiko olla niin että tämä viestien näkymättömyys on nyt saatu kuntoon? En ainakaan Velkavelhon profiilissa nähnyt hänen viestiä tähän ketjuun


      • Cesar kirjoitti:

        Voisiko olla niin että tämä viestien näkymättömyys on nyt saatu kuntoon? En ainakaan Velkavelhon profiilissa nähnyt hänen viestiä tähän ketjuun

        ei ainakaan vanhat ole profiilista poistuneet


      • make-75 kirjoitti:

        ei ainakaan vanhat ole profiilista poistuneet

        En näe minäkään omassa profiililistassani enkä Cesarin kommenttia hänen listassaan. Mutta vanhat viestit näkyvät.


    • Justis. En taidakaan kysyä, mitä ajattelin kysyä.

    • olisi kiva jos ylläpito saisi korjattua tämän vian/ongelman pian

      • Moikka!

        Tänne kirjoitettujen viestien ei enää pitäisi näkyä profiilissa. Kerrothan mikäli ne jostain syystä vielä näkyvät niin laitamme viestiä tekniikan puolen kavereille uudemman kerran.

        Terkuin,
        Ylläpito /Sara


      • suomi24 kirjoitti:

        Moikka!

        Tänne kirjoitettujen viestien ei enää pitäisi näkyä profiilissa. Kerrothan mikäli ne jostain syystä vielä näkyvät niin laitamme viestiä tekniikan puolen kavereille uudemman kerran.

        Terkuin,
        Ylläpito /Sara

        vanhat ainakin näkyvät vielä. pitääkö ne poistaa täältä että saa pois.


    • jep, valitettavasti nuo vanhat näkyvät edelleen

    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eduskunnan setämiehet eivät häiritse

      Porvariston sedät kertoivat kuorossa, että eivät tiedä häirinnästä mitään.
      Maailman menoa
      161
      6024
    2. Sanna Marinille pedataan paluuta pääministeriksi?

      Näyttäisi mylly lähteneen käyntiin nyt toden teolla. Nykyiset oikeistodemarit haukutaan vasemmistodemareiden toimesta ni
      Maailman menoa
      203
      3441
    3. Jaguar i pace sähköauto hajosi. Jopa 100 tonnia akun vaihto. Edullisia kilometrejä

      https://www.iltalehti.fi/autouutiset/a/fcaa5ae4-c04d-414d-ac54-dab991758b2e Tuo että sähköautossa ei lämmitys toimi on
      Hybridi- ja sähköautot
      13
      3185
    4. Persut yrittävät epätoivon vimmalla

      kiertää häirintä asian https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/5389f072-60d9-4ef8-aa7b-c11f0eda66cf jonka muut puolueet a
      Maailman menoa
      56
      2893
    5. Muistakaa demarit, että TE petitte, ei vihreät tai vas.liitto

      Te veitte eduskunnasta turvallisen tilan, veditte sen viemäristä alas. Te demarit, itsensä ylentäneet moraalinvartijat,
      Maailman menoa
      94
      2628
    6. IL: "Kyykyttämistä, alistamista, painostamista, huutamista ja tiuskimista SDP:n

      eduskuntaryhmässä." Häirintäkohu puolueen ympärillä paisuu. Iltalehden haastattelemien SDP-lähteiden mukaan eduskunta-
      Maailman menoa
      26
      2226
    7. Tämä on persut

      Persut kannattavat koko Suomen alueiden luovuttamista Venäjälle. Kannattavat myöskin väestönvaihtoa suomalaisten ja ven
      Maailman menoa
      2
      2215
    8. Riikka runnoo: konkursseja eniten 30 vuoteen

      Vuonna 2025 Suomessa haettiin konkurssiin yhteensä 3 906 yritystä. Konkurssiluku oli suurin sitten vuoden 1996.
      Maailman menoa
      25
      1953
    9. Oletko ollut

      Oletko omasta mielestäsi ollut sokea asioille?
      Ikävä
      46
      1719
    10. Linta ja Pete vievät UMK:n tänä vuonna

      Aika nopeasti näki kuulematta tarjonnasta ketkä homman hoitaa. Mutta etukäteen jo kiitos muille osallistujille. https:
      Euroviisut
      53
      1699
    Aihe