minulla asui 60 luvun lopulla naapurissa minua yli 40 vuotias nainen.hän oli suuririntainen uhkea nainen.olin silloin 14v.hän oli lempeä ja kiva.halaili mua aina kun olimme kahden.en alkuun ymmärtänyt mistä oli kysymys,mutta kerran minulla rupesi seisomaan,kun hali minua.hän avasi mekkonsa napit ja paljasti muhkeet tissinsä ja pyysi minua imemään niitä.no minä suukottelin ja imin isoja nännejä ja vatkasin muhkeita tissejä.hän otti minun kullin käteensä ja hieroi sitä.minähän laukesin melkein heti.olin melkein taivaassa silloin.hän riisui loput vaatteet ja näytti pimperonsa ja kertoi mitä minun kullilla voi tehdä.mulla seisoi melko äkkiää ja minä sain työntää sen sinne.ja taas laukesin.me lemmittiin sen jälkeen liki 5vuotta,kun muutin pois.siitä jäi mun kaipuu isoista rinnoista ja ihanat muistot.
Vastaukset 20
- aikuista
Seksi aikuisten naisten kanssa on just parasta, ne on just parasta, osaa hommat eikä turhia ujostele
Niinku tää kuuma aikuinen nainen:
http://q.gs/5coVO- köyhä jälleen
kerjäämässä adfly linkillään
- ippejätkä
Hyviä tarinoita ja fantasioita seksistä vanhemman naisen kanssa löytyy ainakin tuolta:
http://ilmaisporno.com/eroottiset-tarinat/vanhemmat-naiset/ - Kim Bao
minulla on melko isot tissit ja tykkään kaiken ikäisistä ;)
ota minuun yhteyttä kikin kautta kik: kimeii- kassu2
hei Kim Bao en tiedä saako sinuun yhteyttä tään kautta?mut kokeillaan,olis kiva tutustua sinuun
- Upea suoritus tämä
Aivan mahtava novelli, saat varmasti Nobel palkinnon suorituksestasi!?
- kassu2
siinä se just onkin,kun tapahtuma on totta
- Anonyymi
Minullakin on isot tissit, mies 68v.
- ipana
wow mikä iltasatu voittaa isin lukemat sadut
- yli40vmies
60-luvulla 40v olikin supervanha! Toista se on nykyään, kun ne on vasta aikuisia!
- Anonyymi
Ei saa kiusata meitä vanhoja naisia moisilla jutuilla :):)
- Anonyymi
Voisitko;)?
- Anonyymi
onko halukkaita
- Anonyymi
Buaahaa taas yhden kerran tuolle aloittajalle; ehkä tuo oli jopa tapahtunut, mutta tuolla kirjoitus tyylillä ei vielä ura urkene.
- Anonyymi
Vielä
- Anonyymi
Kiihottava ikäero.
- Anonyymi
Minulla taas on ollut siitä lähtien kun kulli alkoi seisomaan kova Oidipus-kompleksi ja äitini rintsikoihin tuli monet kerrat runkattua. Rauha hänen sielulleen.
Ketjusta on poistettu 31 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 41099
Perhoseni (miehelle)
Miksi et usko, että mun rakkaus sinuun on aitoa ja vilpitöntä? Tai että se oli jo silloin? Miksi ajattelet, ettet ole r160977Totta on asia. Jeffrey Cohen on jättänyt Sofian.
Vaimon viesti on paljastanut totuuden.216783- 62679
- 59676
- 67656
Mies, näetkö minut myös
Seksuaalisena ihmisenä ja naisena? Haluatko minua seksuaalisesti? Vai olenko mielestäsi tyttönen?21618Nainen, mitä mieltä olet kodittomista?
Ja heistä jotka eivät kykene huolehtimaan asioistaan, itsestään eikä terveydestään? Miten heidän kanssaan tulisi toimia?131591Kuinkahan monen
Naisen puolisoa olet nainen vikitellyt ja eron aiheuttanut? Toivottavasti karma on ku*sut muroihisi useamman kuin kerran66579Voiko se ikinä toimia
Voiko meistä ikinä tulla mitään? Näin kauan aikaa on kulunut ja mitään ei tapahdu... En usko, että sinä mietit minua het32558- 34537
- 55528
- 47465
Anteeksi mies
En jaksa tätä…, en halua, että sinulla on paha mieli tämän takia. Viestiä Sinulle.40463- 44460
- 30453
Tekisi mieli vetäistä kunnon jurrit sinun kanssasi
Ja keskustella asiat, ei tästä tule hevonvttua.40443Mies, kumman ottaisit mieluummin
176 cm vai 154 cm naisen, jos molemmat muuten yhtä viehättäviä? Mikä on oma pituutesi?94438Kerro mies tarinasi
Miksi kaikki meni niinkuin meni? Haluaisin vieläkin ymmärtää. Tuskin saan vastausta häneltä, koska etsin aavikolta juuri18430- 32423