mitä taas aatella tästä?

vihloo <|3

Yks poika vilkuilee mua ku meidän katseet kohtaa se kääntää katseen muualle. Sen kädet tärisee usein mun lähettyvil ja sukii hiuksiaan ja jne.
Me ollaan juteltu kivoja ja tää jätkä on kyselly mult välil aika paljonkin (muuten harvoin). Ihmetyttää vaan ku oon alkanu pikkuhiljaa näyttämään omii tunteita hänelle ja aina muutenkin välil nii sit joskus ei enään vastaa mun viesteihin :'(. On kyllä tykänny jos oon lähetellyt virtuaalihaleja, mut siis ku se häiritsee nykyään paljon kun välik on innokas vastailee mulle ja välil ingooraa mut kunnol! :'( Se tekee kipeetä kun tuntuu et hän haluukin etäisyyttä taas muhun vaik ymmärrän et ketään ei voi pakottaa mihinkään. Mut miks sit vilkuilee mua ja on muutenkin niin levoton ja silti pitää mun lämpimist viesteist? Voiks joku auttaa mua?

6

116

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • vihloo <|3

      Voiks joku auttaa?? :(

    • -00 tyttö

      Auttaisin jos osaisin, mut en osaa kyl mitään tähään sanoa :/

      • vihloo <|3

        Juu ei se mitään. Uskon et kukaan ei tiedä :/ harmi..Mä kun oon taas niin maassa tän pojan takii (ihan väkisin)..


    • Noh suosittelen et meette vaik kävelylle (houkuttelet sen hotenki vaik koulun jälkee) ja sit puhu kaiken laista ja kysyt suoraa :)

      • vihloo<|3

        Kiitos, mut huono puoli on se et hän vastaa mulle aina ehkä jos pyydän jonnekkin ja ei olla samas koulus. :(


    • :c noh laitat viestin et joku paikka minkä tiiät et nähää esim tekonurmella klo 18.00 venaan sua klo 19.00 asti ja katot että se huomaa sen viestin ja meet venaa sitä, jos ei tuu unoha se jätkä ja eti joku muu :)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma

      Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.
      Maailman menoa
      247
      2633
    2. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

      Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
      Maailman menoa
      13
      2171
    3. Israel euroviisujen 2.

      Israel sai taas eniten yleisöääniä. Suomesta täydet 12 pistettä, poliittinen ”ammattiraati” antoi 0 pistettä. Hyvä Is
      Uskonnot ja uskomukset
      324
      1888
    4. Persujen puoluekokous 2026

      Missä ja Milloin pidetään ?
      Maailman menoa
      103
      1639
    5. Euroviisut ei enää niin musiikkikilpailu?

      Kappaleiden taso ei enää ole mikä sijoituksen ratkaisee.Eikö kukaan ihmettele että Israel pärjää lähes joka vuosi kisois
      Maailman menoa
      87
      1554
    6. Mun mielestäni on tosi loukkaavaa

      Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra
      Ikävä
      200
      1250
    7. Mikä se viehättävin

      Asia on kaivatussasi?
      Ikävä
      67
      1210
    8. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      25
      1131
    9. Mikä kaivatussasi

      Viehättää ulkoisesti ja mikä sisäisesti?
      Ikävä
      50
      1093
    10. Rakas nainen ymmärsin

      Että minun pitää pitää kiinni sinusta. Haluan, että sä olet onnellinen. Olet mulle se oikea ja mä sulle. Rakastan Sua yl
      Ikävä
      73
      1016
    Aihe