Hei.
Osaisiko joku täällä kertoa halpalentoja sellaiselle 2-3 päivän matkalle johonkin euroopan kaupunkiin (ei pohjoismaat). Entäs yöpyminen ja niiden varaaminen?
Pikamatka Eurooppaan
matkalle mukaan
2
217
Vastaukset
Tuolta löytyy vaikka kuinka; lennot ja hotellit samasta paikasta:
http://www.vertaa.fi/- Kulkukoira
Jos oikein todellista halpamatkaa ajattelit niin Wizzairin Gdanskinmatkasta voit sopivana päivänä selvitä alle sadan euron hinnalla, tarkoittaa siis lennot ja yöpyminen jaetussa hotellihuoneessa. Air Berlinin Berliininmatkasta selviää hyvin alle kahdensadan yöpymisineen , kun varaa noin puoli vuotta aiemmin ja matkustaa sesonkien ulkopuolella.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1621374
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä39956Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad38695- 14620
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä28602Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46597- 28588
Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver19580Ajatteletko ollenkaan minua
Naiselle, jonka kanssa vahva tunne yhteydestä. Jota kipeästi kaipaan, mutta jota ei juuri näe. Onko siitä jo kolme vuott30557Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .17543