Palsta sai luotsin.

tervetuloa

Luotsi on määritelmänomaisesti auktoriteetti.

7

123

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 20 20 40

      Miten Käytännössä joutuu hoitamaan mm ilmoita asiattomat viestit. Kun ilmoitan ne ylläpitoon. Loispummi, saunakauha, erherikä, yms.

    • siellä ne seisoo

      Alku ei ole mitenkään lupaava,

    • Toivottavasti tämä tästä paranee - toimintani nimittäin, nyt kun itsekin olen tietoinen siitä, että olen palstan luotsi.

      Pari tuoretta "spämmiä" tuossa jo poistinkini, ja jatkossa koitan tuoreet saunakauhajutut ja vastaavat poistaa mahdollisimman nopealla aikataululla, mutta 24/7 en tietenkään pysty palstaa valvomaan.

      Toivottavasti palsta tästä nyt siistiytyy.

      • jos nyt rauhoittuis

        Hyvä, että vihdoinkin kun alkoi jo todella häiritsemään tämä saunakauhan valloittama sivusto. On hyvin ahkeraa sorttia tämä tyyppi.


      • asialinjalla mennään

        Mainiota. Pystyt varmaan nähdä luotsina mistä häiriköinti tulee, kuka on palveluntarjoava taho ja jne..

        Varmasti siistiytyy sekä häiriköinti tulee merkittävästi vähenemään.
        Aikansa kutakin trollausta.


    • asfdsfgsdh

      Hieno juttu! Tämä on meille köyhille tärkeä ajatusten ja kokemustenvaihtopalsta, ja oeln iloinen, että joku jaksaa ottaa vastuuta sen siivoamisesta. Tervetuloa!

    • sossupummi

      Mä haluan töitä per.kele ja rahaa paljon.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!

      "Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti
      Maailman menoa
      240
      45271
    2. Polttomoottoriauto tulessa parkkihallissa Tampereella

      Pystyy näkemättä jo sanomaan, koska sähköautoissa ei ole palavia nesteitä lainkaan. Ihme ettei polttomoottoriautoja ole
      Maailman menoa
      123
      26006
    3. SDP palauttaa Suomen kansalle kulta-ajat

      Hyvinvointivalto on pääosin SDP:n ja osin myös Maalaisliiton rakentama. Hyvinvointivaltion ylläpito edellyttää oikeude
      Maailman menoa
      325
      15677
    4. Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.

      KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!
      Maailman menoa
      30
      11213
    5. Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %

      Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy
      Maailman menoa
      173
      10814
    6. Älkää vassarit kuvitelko, että Marinin kulta-ajat palaavat

      Vaikka demarit voittaisivat seuraavat vaalit, se ei palauta Marinin taskut-täyteen-kelasta-aikaa takaisin, ei voi eikä h
      Maailman menoa
      122
      9717
    7. Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta

      Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump
      Maailman menoa
      36
      9691
    8. Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.

      IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla
      Maailman menoa
      85
      8498
    9. 242
      6824
    10. Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija

      https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua
      Maailman menoa
      223
      6491
    Aihe