riittäisi pelkkä BÖÖ, olenko mä kekusteluissa mukana?
En ymmärrä, miksei kukaan sano mulle mitään
18
142
Vastaukset
- :))))
Ei täällä saa kukaan puhua iltauutisten jälkeen, moni vaapukka katsoo paheksuvasti.
- rankka päivä
Pöh, moni katsoo tuohon aikaan unia.
- helteen huumaama
Olemme vetäneet kilon herneitä nenäämme ja aloittaneet Suuren Mökötysfestivaalin.
Luihuina pälyilemme loukostamme tummaan kesäiltaan.
Mutta kyllä me joskus sitten taas tullaan esille ja ollaan olevinamme. - ruikonperän vera
Juttele sitten jotain järkevää.. äläkä ruikuta miksei kukaan vastaa. Tee itsestäsi mielenkiintoinen, niin varmasti saat viestejä jos ei muuta niin ainakin miehiltä
- ----
Täällä vi**umaisuus on ainoata mielenkiintoista. Kuinka ihmiset pystyvätkin valtaamaan alaa silla suunnalla.
- aamunvirkku.
taisit luulla olevasi chatissa?
tällä keskustelupalstalla on harvemmin yökyöpeleitä, joten vastauksia saatat joutua odottelemaan aamuun saakka- bööäää
Hää kirjoittelee tuolla profiilissaan.
- ollakovaiei1
Tääll e kuulema saa sanoa henkilökohtaisest. Pitää sanoa kaikille keskustelijoille.
Mitä haluaisit sinelle sanottavan?Pitää siis sanoa nimimerkille, olettaen että kaikki palstalaiset viestin lukevat ja ottavat sen myös itselleen osoitettuna sanomana.
Kaikkea kanssa..- eppu2
Miksi sitten jokaisen kirjoituksen alla lukee ´´vastaa´´, ellei vastata saa.
Ja vielä kysytään, haluatko vastauksen sähköpostiisi?
Itse olen ajatellut sen niin, että vaikka vastaa jollekin, vastaus on sillätavalla avoin, että sitä voi muutkin kommeitoida.
Lienenkö ymmärtänyt väärin? - ollakovaiei1
Anceli kirjoitti:
Pitää siis sanoa nimimerkille, olettaen että kaikki palstalaiset viestin lukevat ja ottavat sen myös itselleen osoitettuna sanomana.
Kaikkea kanssa..No sitähän minnäi? Jos kerta jonkun kommenttiin vastaa niin eikös se ole hälle itselleen ja nimenomaan juuri hänen kommenttiinsa. Toiset voivat sen lukea ja taas vuorollaan ottaa siihen kantaa.
- ollakovaiei1
eppu2 kirjoitti:
Miksi sitten jokaisen kirjoituksen alla lukee ´´vastaa´´, ellei vastata saa.
Ja vielä kysytään, haluatko vastauksen sähköpostiisi?
Itse olen ajatellut sen niin, että vaikka vastaa jollekin, vastaus on sillätavalla avoin, että sitä voi muutkin kommeitoida.
Lienenkö ymmärtänyt väärin?Eiku juuri samoin ymmärsin. Eikös se keskutelu juri sitä ole, yksi sanoo yhtä, toinen vastaa siihen, kolmas kommentoi omalla kommentillaan jne.
- nii pitäis olla
ollakovaiei1 kirjoitti:
Eiku juuri samoin ymmärsin. Eikös se keskutelu juri sitä ole, yksi sanoo yhtä, toinen vastaa siihen, kolmas kommentoi omalla kommentillaan jne.
Silti se kolmas saa helposti päin pläsiä; en minä sinulle sanonut.
- ollakovaei 1
nii pitäis olla kirjoitti:
Silti se kolmas saa helposti päin pläsiä; en minä sinulle sanonut.
Eikös tuollainen ole aika lapsellista läpändeerusta :).
Ilmoittaudun sarjaan BÖÖ.
Eivät meilläkäänpäin ole hinnat halventuneet.
Olisikohan niin, että ihmiset uskovat, kun on mustaa valkoisella?
Tietysti televisoissakin käväisee joku asiantuntija varmemmaksi vakuudeksi todistamassa, että suomalaisen ostajan kannattaa olla onnellinen...- staka*
Oletko itsekään ottanut mihinkään varsinaiseen keskusteluketjuun osaa? Jos et niin ei kai silloin ole sinulle mitään kommentoitavaakaan?
Senkun alat kirjoitella, kyllä valppaita päivystäjiä yleensä on paikalla jotka kommentoi. Jos ei heti niin pikapuoliin. Sitä nopeammin mitä räväkämpi oma kommenttisi / aloituksesi on... ;-)- |||
Päivystäjät ovat ilkeämielisiä kyttiä.
- <<<<<|||>>>>>
||| kirjoitti:
Päivystäjät ovat ilkeämielisiä kyttiä.
Oletko opiskellut joukko-oppia?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun513645Näen jatkuvasti Sompasaunalla alastomia miehiä ja naisia
jotka menevät siihen viereiseen rantaan myös uimaan alasti. Sompasaunat on siis Mustikkamaalla Helsingissä, ja kuljen si1142600Kova karman laki
Karman lain kautta pahantekijä tehdessään pahaa toteuttaa koston ja rangaistuksen sille jolle pahaa on tehty. Tämä tarko5972302Päivieni piristys, missä olet?
Toit iloa ja valoa mun elämään ☀️ Nyt mennyt kohta viikko ettei ole nähty. Kaipaan nähdä sua silti ja pelkään vaikka tei192046KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar781847Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo431688- 201658
Helena ja Mikko Koivun ero jatkuu edelleen ja loppua ei näy.
Voi eikä, miksi menee noin vaikeaksi avioero ja sopua ei tää ex- pari vaan saa.1421602Millainen kaivattusi luonne on?
Millaisia luonteenpiirteitä arvostat kaivatussa? Oletteko samanlaisia luonteeltanne?951469- 281466