Airsoft Gi ja Airsoftplat

Onko nuo kaupat missä ja onko luotettva ja paljon postitukset?
4121
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Airsoft GI on jenkeissä eikä sieltä yleisesti saa suomeen mitään. Airsoftsplat on kans jenkeissä eikä saa yleisesti suomeen mitään.
Ainoastaan voi saada isoja tilauksia suomeen ja silloin niihin joutuu ottamaan yhteyttä. Isoilla tilauksilla meinaan 1000€.

Äänestä

entäs hobbyarisoft?

Äänestä
  • Se on Irlannissa eikä saa kuin UK ja suomeen 1000€ tilauksia.

    Äänestä

Suomalaisia kauppoja kannattaa kattella tai sit Puolasta Taiwangun ja Gunfire. Niistä saa halvemmalla kuin Suomesta ja ei tarvitse mitään 1000€ tilauksia olla. Ja ainakin taiwangunista ilmaiset toimituskulut yli 70€ tilauksille tai joku semmonen se raja oli. Mutta Suomesta saat paljon nopeammin tilauksesi perille. Heti jos haet sen :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


alotteleva sohtaaja kirjoitti:

Onko nuo kaupat missä ja onko luotettva ja paljon postitukset?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu