Hyvää kai ne tarkoitta, mutta kannattaisi pikkasen viimeistellä sijaintia.
http://aijaa.com/Ru249y
Porvoossa surkea torikamera.
7
664
Vastaukset
- näillä mennään
Onhan Porvoosta yksi nettikuva joka on erittäin onnistunut Hamarin SEOlta ja torikuva ei voikkaan olla parenpi kun torin valaistus on sitä mitä se on siis sammuneet katu lamput,kiitos sähköyhtiölle,poliisi kyllä partioi ravintoloiden sulkemisen aikoihin torilla.Loviisan torikuva on loistava.
Onko tuo kuva taksiaseman sisältä? Aika onneton kun eletään vuotta 2014 sopisi johonkin 60-luvulle tekninen taso
- jettekuk
Totta, seuraan joka sunnuntai pilkkikisat, onko tuttuja. Hyvä kuva mutta kestää ikuisuus ladata.
- jepjoo00
Epäilen, että tuo torikamera on jäänne 90-luvulta ja kukaan ei muistanut ottaa sitä pois. Päivittyy minuutin välein. Eiköhän sitä liikkuvaa kuvaa saisi, jos sitä haluaisi.
SEO:n kamerassa sentään liikettä! - ennen jees
Toi oli vielä vähnä aikaa sitten ihan jees, näkyi tori 24/7 kunnollsa, ehkä siirtäneet kameran paikkaa?
- truker
Muuten hyvä vaan kun ei toimi kaikissa koneissa. Kuva pysähtyy vähän väliin.?
- savolaeneVäkä
Koettakaapa tästä, jos ette ole käyneet keskikaupungilla.
https://www.ostnyland.fi/torgkamera/
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site645961Persut on Suomen mamutuspuolue nro 1.
Heti ensimmäisenä persuvuonna 2015 maahantoivat Suomeen 35 tuhatta kunniavierastaan. Tuoreimpana persuvuonna 2025 pers724806Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto504398SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun564161SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt953771SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het502483Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?352379Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat452119Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi481956Persut pettävät ja valehtelevat aina
Petoksistahan jää kiinni kuten olemme persujen kannatusromahduksesta nähneet, mutta siitä huolimatta persut jatkavat val41479