onks tewil mesee jos on kirjottaakaaa ja antakaa ossa!
Vastaukset 10
Joku tuntematon pedofiili pyytää osotteita!!! Älkää antako!!
- Aadolf Hitker
Siinä se tuli
- Mii
Et viitsisi kertoa yhden tai vaikka useemmankin hyvän syyn miksi antaisin tuntemattomalle (meseossan) ... ?
- Lumiukko90
Yep. On.
- lady
Ja mix sä täälä jotain mesejä kyselet? tää on VITSI palsta eikä mikää mese palsta, älkää ihmeessä antako sille meseänne!
- vitsi
lady kirjoitti:
Ja mix sä täälä jotain mesejä kyselet? tää on VITSI palsta eikä mikää mese palsta, älkää ihmeessä antako sille meseänne!
No mutta mesehän on pelkkä vitsi. Kyllä se tänne palstalle kuuluu.
Ei kukaan kuolevainen mersua osta, jos ei halua naurattaa naapureitaan.
- on.
on.
- Leif
Kyll miull mersu on! vanha W123-koppanen kahenlitran tiisseli! mites siul? osta hjuva veli hevonen!
- Mesenomistaja
Minulla on kolme meseä ja säilytän niitä jääkaapissa. Montako meseä sinulla on?
- AvaruusÄssä
Ai sä säilytät mesejä jääkaapissa?
Mä olenkin aina miettinyt et missä niitä pitäis säilyttää kun ei näytä oikeen toi kuiva-ainekaappi soveltuvan siihen tarkotukseen. Hitsin kiva kun selvis mullekin!
No joo, kyllä mä ihan oikeesti omistan Mesen. Sillä on ihan sama osote ku mullakin. Ja se on oikeen rekisteröitykin. Se on tosi näppärä ja se on oikeesti parantanut mun sosiaalista kanssakäymistä muitten kanssa. Sit se on tosi sulonen ku sillä on huonoja päiviä ja sen toiminta vähän takkuaa. Mut sillon siinä takut lentelee kun sen kanssa pääseen painimaan... ;)
Mut joo, täytyy lähtee Mesen kanssa lenkille.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1701835
- 831308
- 114963
- 96851
Olen osastolla
Henkisesti olen aivan rikki siitä mitä olen tehnyt. Lisäksi olen vakavasti sairas. Verikokeet kertoo sen.66696Oletkohan tajunnut mitä olen päättänyt
En tule koskaan, ikinä, sanomaan sinulle mitään, ei tervehtimistä, ei aloitetta, ei katsetta, ei mitään, koska et ole si41639- 59627
Sinulle nainen
Koitan vihdoin jättäytyä täältä pois. Taas koko illan tänne tullut vain jotain pilkkaus viestejä, ei jaksa tuollaista. M75545- 42534
- 29532