Moi! Miten nokia 3710 foudin kakkos kameran saa toimintaan?
kakkoskamera
14
104
Vastaukset
Katso kameran asetuksista.
Oletkos entinen vapunen? Kommenttisi muistuttavat kovasti vapusta.
Tuota trollaus-kommenttikin on asiaton. Osoittaa lausujastaan vaan sen, ettei tunne 3710:ä.Täpinä kirjoitti:
Oletkos entinen vapunen? Kommenttisi muistuttavat kovasti vapusta.
Tuota trollaus-kommenttikin on asiaton. Osoittaa lausujastaan vaan sen, ettei tunne 3710:ä.Kyllähän se kameran valinta voi olla sen asetuksissa. En näe tässä mitään asiatonta tai trollausta.
No kun ei ole kamera-asetuksissa. Jos ei ole muuta paikkansapitävää infoa, niin ainahan voi todeta, että kauaksi on pitkä matka, jos on tarvetta sanoa jotain. Muuten pitää paikkansa, että kau.......
Täpinä kirjoitti:
No kun ei ole kamera-asetuksissa. Jos ei ole muuta paikkansapitävää infoa, niin ainahan voi todeta, että kauaksi on pitkä matka, jos on tarvetta sanoa jotain. Muuten pitää paikkansa, että kau.......
Aloittaja oisi voinut sen tarkistaa ja ilmoittaa onko sitä siellä vai ei.
No entäs sitten? Mitä olisit tiedolla tehnyt, niin et mitään. Aloittaja pyysi apua ihan asiallisesti. Antaisit nyt vaan olla ja välttäisit jatkossa olla antamatta vääriä neuvoja. Ei sinunkaan tarvitse kaikkea tietää.
Täpinä kirjoitti:
No entäs sitten? Mitä olisit tiedolla tehnyt, niin et mitään. Aloittaja pyysi apua ihan asiallisesti. Antaisit nyt vaan olla ja välttäisit jatkossa olla antamatta vääriä neuvoja. Ei sinunkaan tarvitse kaikkea tietää.
Olisin kertonut lisää eri vaihtoehtoja.
Olisit siis esittänyt lisää vääriä arvauksia. Uskoisit nyt, ettei ole mitään muita vaihtoehtoja. Luottaisit siihen, mitä ko. puhelimen omistajat ovat kertoneet. Miksi, miksi , miksi pitää tätä typeryyttä jatkaa? Olet 96 %:n varmuudella, entinen vapunen. Hänellähän oli pakkomielle puuttua joka keskusteluun, vaikka oli joskus niistä ulkona kuin lumiukko.
- Älkäävastatko
Moi!Mitäs jos et Trollais täällä enää
On muuten paras puhelin simpukoista. Kakkoskameraa tuli käytettyä harvoin. Videopuhelut maksoivat maltaita siihen aikaan, kun 3710 tuli markkinoille ja ei ollut paljon puhelimia joissa tuo oli mahdollinen. Muistaakseni sitä kameraa ei tarvinnut erikseen valita, vaan toimi automaattisesti, kun valitsi videopuhelun.
- l520
Varmaan sama systeemi kun mun vieläkin jokapäiv. käytössä olevassa ja taskussa mukana aina kulkevassa Nokia 3120 Classic puhelimessa eli kun valitsee henkilön jolle soittaa ja kun nimi tai numero näkyy näytöllä painaa vaan vasemmalta valinta näppistä josta voi valita videopuhelun.
Kamera asetuksissa tässä eikä varmaan 3710 ei ole mitään valintoja kakkoskameran käytölle johtuen syystä että etukameraa ei voi edes käyttää muuhun kuin videopuheluihin,sen verran yksinkert vehkeitä siihen aikaan tehtiin ja onhan nää ihan perupuhelimia joissa sattuu olemaan etukamera ja jopa salama takakamerassa.Pitää myös muistaa että 3G yhteys pitää toimia jottaa videopuhelu onnistuu.Valinnat siihen löytyy asetukset>puhelin>verkon tyyppi>kaksitoimisuus tai UMTSKaivoin esille vanhan 3710 ja totean, että onhan näppärä peli varsinaisten puhelujen soittamiseen. Ongelma on, ettei taida saada samaan liitymään toista sim-korttia, varsinkaan toiseen puhelimeen.
- ettänäinn
Trolli on alottaja eikä Vapunen ..
Ihan asiallinen aloitus oli. Trolleja ovat tällä kertaa trolleista puhujat. Noin voi käydä, kun harkitsemattomasti vastailee tuntematta asiaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1023514
- 623177
Kuoleman pelko katosi
Olen pelännyt koko elämän ajan kuolemaa mutta yhtäkkiä kun hindut paljastivat totuuksia uskonnoista noin aloin yhtäkkiä4342674- 802453
- 852448
Toiselle puolikkaalleni
Sinulla ei taida olla kaikki nyt ihan hyvin? Minua itketti eilen kauheasti, sinunko itkuja itkin? Kyllä kaikki selviää j422124- 962096
Ei mun tunteet
ole mihinkään kadonnut. Enkä mä sua inhoa tai ole kyllästynyt. Mä ymmärsin, ettet ole kiinnostunut minusta, ainakaan sil501732Kuhmolainen on selvästi kepun lehti
Kuhmolaise etukannessa oli Kuva kun Jaskalle annettiin karhu patsas.mutta kukmolaislehti oli niin kepulainen että Jaskan221720- 121696