Saunalahti/Elisa verkkokaupassa oli muutama viikko sitten Honor6 tarjouksessa ja kaikkien puhelimen tilanneiden kesken arvottiin 30 älyranneketta. Arvonnan tuloksia ei ole julkistettu. Onkohan arvontaa edes suoritettu.
Huijasiko Saunalahti
Charlenee
3
103
Vastaukset
Yleensä arvontapaikoissa lukee milloin se päättyy/tulokset julkaistaan.
- Charlenee
Arvonta on tai olisi pitänyt olla 15.4. missään Saunalahden sivuilla ei ole mitään mainintaa arvonnasta tai voittajista.
Moikka,
arvonnan voittajat on arvottu ja älyrannekkeet lähteneet eilisessä postissa voittajille. :)
Jenni / Palstatiimi
http://elisa.fi/palsta
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin kun katsoit salaa ja
Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku604556Katu täyttyy...
Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt352089Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.
Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj1621492Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."
No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti481472- 1651468
Sari Multala teki "riikkapurrat"
Sekoili humalassa Ruisrokissa kuten Purra Lohjan torilla. Kovia dokaamaan nuo nykyiset ministerit.2581257Ympäristötuhoministeri Multala: "Olin humalassa"
Ruisrockin rokkimimmi myöntää: https://www.is.fi/politiikka/art-2000011407835.html Nämä ministerikuvatukset saavat ilm1961174- 2031112
- 801037
- 631011