Hei! Harrastin viikko sitten suojattua seksiä poikaystäväni kanssa ja nyt alkoi tiputteleva menkkavuoto viikkoa liian aikaisin. Kierto on ollut tähän asti aina normaali. Voinko olla raskaana vai onko hormonit sekaisin? Haluaisin asiallisia vastauksia.
Raskaanako vai ei?
5
<50
Vastaukset
- Äiti31
Moikka! Mulla alkoi tuolla tavalla raskaus pari vuotta sitten. Alkuun oli pientä tiputtelu vuotoa ja sitten tein testin ja sain positiivisen tuloksen. Suosittelen tekemään raskaustestin, jos epäilet olevasi raskaana. Nyt mulla on kaksoset ilona elämässäni. Tsemppiä sinulle!
- Saritaaa
Minä en usko että oot raskaana. Ei nuori voi lapsia tehdä, jos olet syntynyt 1997.
Miten niin ei voi? Totta kai 18-vuotias ja paljon nuorempikin voi olla raskaana.
Eri asia on sitten se, pitääkö ja kannattaako lapsia tehdä.- Saritaaa
No voi ollakin, mutta itse en haluaisi.
- Mari.K
Minulla alkoi myös tuolla tavalla raskaus.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1131135
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait89864Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede18679Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat275642- 64618
- 77608
- 104584
- 26532
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.49523Eipä oo näkyny montakkasn etelänvetelää vielä kylällä.
Liekkö tuo pensanhinta vetelille liian kallista, kun ovat jeäneet kesäksi kottiinsa vetelehtimmään. Pärjätään iliman vet91457