Suomi24 virheilmoitus

Tämmöistä virheilmoitusta tullut 3 päivää nyt: Virhe

Ongelma varmennuksessa. Tämä voi johtua äskettäin suoritetusta salanan vaihtamisesta. Jatkaaksesi, ole hyvä ja kirjaudu ulos ja kirjaudu sisään käyttäen uusinta salasanaasi.

Salasanaa en siis ole vaihtanut ja sähköpostiin ei pääse. Alareunassa myös lukee, että palvelin ei saatavilla. Onko ratkaisuja ongelmaan?
15641
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat
Aloittaja

Lisäyksenä vielä, että muutin myös salasanan kertaalleen vaan eipä auttanut. Sama virheilmoitus tulee.

Äänestä

www.gmail.com

on ratkaisu tähän. Toimii AINA VAKAASTI!!

Äänestä
  • eipä ole aikoihin maiostettukaan, hih

    Äänestä

Nyt tapahtui meikäläiselle juuri samanlainen tilanne.

Salasanaa en ole vaihtanut vaikka viesti väittää muuta, ja en pääse sähköpostiin.

Saas nährä alkaako vähän ajan päästä taas toimia normaalisti, toivon parasta...

Äänestä

Ongelma taitaa rajoittua windows käyttäjiin.

Äänestä

Nyt alkoi myös minun postini tekemään samaa virheilmoitusta. On toiminut tähän saakka virheettömästi.
Luulin, että nyt on joku virus koneella.

Äänestä

samaa ja pitäis laskujakin maksaa perkele!!

Äänestä

Sama täällä!!! Mikä neuvoksi??

Äänestä
  • no ei toimi mullakaan. nyt meni kyllä sähköpostiosoite vaihtoon. suomi24 aina takkuaa

    Äänestä

Riittääkö viikko vianselvitykseen/-korjaukseen - alkaa epäilyttää ylläpitäjän taidot.

Äänestä

Samoin täällä sama juttu. Tulee tyhjä ruutu ja viesti
Ongelma varmennuksessa. Tämä voi johtua äskettäin suoritetusta salasanan vaihtamisesta. Jatkaaksesi, ole hyvä ja kirjaudu ulos ja kirjaudu sisään käyttäen uusinta salasanaasi.

Äänestä

Suomi 24:n toiminnassa on ollut erilaisia häiriöitä vuosikaudet. Miten kukaan voi vapaaehtoisesti yrittää käyttää sen sähköpostia? Eikö päässä mikään raksuta?

Äänestä

Voisiko ylläpito nyt viimein tehdä asialle jotain tai edes tiedottaa asiasta?! jo monta vikailmoitusta tehty.

Äänestä

Sama täällä! Ylläpito huhuu? ??? Tämän postin käyttö taitaa olla tässä.

Äänestä

Vaihdan sähköpostia, mutta haluan saada tiedot suomi24 postista! Laskuja pitää maksaa ja sähköpostiosoitteet hakea. Voitaisiinko edes tiedottaa missä vika ja koska korjattu!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sampkem1 kirjoitti:

Tämmöistä virheilmoitusta tullut 3 päivää nyt: Virhe

Ongelma varmennuksessa. Tämä voi johtua äskettäin suoritetusta salanan vaihtamisesta. Jatkaaksesi, ole hyvä ja kirjaudu ulos ja kirjaudu sisään käyttäen uusinta salasanaasi.

Salasanaa en siis ole vaihtanut ja sähköpostiin ei pääse. Alareunassa myös lukee, että palvelin ei saatavilla. Onko ratkaisuja ongelmaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu