Oonko tän pojan arvone

Eli mä oon menny puhuu mua vuotta vanhemmalle pojalle ja se on ihana en oo kyl ikin nähny häntä mut silti. Se on tosi komee söpö kohtelias ja ihana mut en tiiä et kelpaaks mä sille oon ite 160pitkä mul on pitkät vaalet hiukset ja käytän meikkii eli vastatkaa?!
178
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mene ja ota selvää. sillähän se selviää. ei se asia täällä murehtimalla parane. sua voi onnistaa tai sitte tulee lunta tupaan. mutta etsä siihen kuole. se mikä ei tapa, vahvistaa. ei se maailma siihen kaadu. :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tarviinapuu kirjoitti:

Eli mä oon menny puhuu mua vuotta vanhemmalle pojalle ja se on ihana en oo kyl ikin nähny häntä mut silti. Se on tosi komee söpö kohtelias ja ihana mut en tiiä et kelpaaks mä sille oon ite 160pitkä mul on pitkät vaalet hiukset ja käytän meikkii eli vastatkaa?!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu