ISIS-miehiä hyysäävät kukkahattutädit ovat keksineet oivan keinon ansaita lisäansioita. Eihän heidän keinonsa ihan uusi ole, mutta aina se tuntuu toimivan.
http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1452736871046.html
Lisäansiot houkuttavat kukkahattutätejä?
6
120
Vastaukset 6
- eikäryä
Vies himaansa polkemaan sillä aidsiletkulla! Vai rahastako?
Luonnollinen selitys löytyi
Tänään käsittelimme Esson päiväistunnossa näitä SPR:n kukkahattutätien lisäansioita. Olemme jo kauan sitten kuulleet huhuja, että kaupungin vastaanottokeskuksen kukkahattutädit ansaitsevat peräti 10000 €/kk. Olemme pitäneet näitä tietoja vahvasti liioiteltuina, mutta pakkohan se on nyt uskoa, koska lehdessäkin niin lukee.
Juttelimme istunnossamme myös siitä, mikä olisi tilanne, jos Suomeen olisikin tullut 30000 parhaassa lisääntymisiässä olevaa naispakolaista. Essolaisten käsityksen mukaan Seksi-Sulo olisi silloin SPR:n hommissa ja hän tekisi mielellään ylitöitä. Hyvin lyhyessä ajassa Sulosta tulisi miljonääri.
- Pisnesispisnes
Ilosanomaa vast.ottokeskusten kukkahattutädeille, varmaan odottavat silmät märkinä tämän uuden ihanan bisnesmahdollisuuden avauduttua ;D
Miten verotetaan?
Mitenkähän SPR:n nuoret kukkahattutädit merkitsevät lisäansionsa veroilmoitukseen. Lisäansiot eivä voi olla pimeätä tuloa, vaikka itse temppu olisikin tehty pimeässä.
- lukuhetkiä
MV-lehti 60 palsta=on kohta yksi sama
http://keskustelu.mvlehti.net/index.php - luulisinettä
Kukkahattutädit saavat pojista kotiinsa jatkuvan seksikumppanin ( tai ainakin niin toivovat) .
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taas uusi PS:n rasismiKOHU!
Nyt Mauri Peltokangas on taas huuliaan lepattanut. Suomen rasistisin puolue - PS! https://www.iltalehti.fi/politiikka/a5001007- 57668
Onnittelut taktiikan vaihdoksesta mies!
Esität nykyisin varattua, ettei naiset jää roikkumaan , mutta sinä saat haluamasi. Oletpa sinä hieno mies. 👏🏻 Osasin o160593- 52574
Olen henkisesti väsynyt. Takki tyhjä.
Olen joutunut elämään yksin liian kauan. Työttömänä ja somepaskaa. Työpaikoilla joudun kiusatuksi. En enää tiedä, mitä166568Jarruton, viritetty ja kilvetön mopo
Ajo-oikeudeton ja uppiniskainen kuski. Tuloksena vääntynyt aita, rusinaksi muuttunut mopo ja pari pipiä.233540Katotaan miten jaksat tätä
Olen valmis pelaamaan tätä seuraavat 10v. Voit kysyä tutuilta miten olen erittäin kärsivällinen.80527Tiedätkö mitä mies
Sinulla ei ole kaikki kunnossa päänupissa! Älä pilaa sitä, mitä sinulla on oikeassa elämässä. Tämä ei ole mitään rakkaut20466Naisten liian suuret vaatimukset?
Palstalla näkee usein vlituksia siitä, että naisilla on miehille liian suuria vaatimuksia. Haluankin nyt mielenkiinnosta93461Peräti 12 000 ihmisen toimeentulo leikattiin puoleen kun eivät ilmoittautuneet työkkäriiin!
Peräti 12 000 ihmisen (useimmat nuoria miehiä) toimeentulo leikattiin puoleen kun eivät ilmoittautuneet työkkäriiin! ht187460