Taas windows tuhoaa. Kai teillä on ne tulityökortit, sammutuspeitteet ja vaahtosammuttimet käden ulottuvilla, kuten on neuvottu.
Tulipalovaara windowsilla
7
<50
Vastaukset
- Vastuullinen_Microsoft
"Yhtiön mukaan vain pieni osa Surface Pro -käyttäjistä on raportoinut ongelmia. Nähtävästi vastaavia tilanteita on kuitenkin ollut tarpeeksi, jotta Microsoft näkee laajemman vaihto-ohjelman tarpeellisena."
Näin Microsoft pitää huolen meistä! - windows_koditon
Eipä se uusi piuha paljoa lohduta, kun on katto palanut pään päältä.
- win_aina_turvaton
Oijoi!
- fiksulaite
Kymppi poistaa itse itsensä ))
- Turmiollinen_tubutin
Canonical ei vastaavassa tilanteessa tekisi yhtään mitään, koska se EI OTA VASTUUTA MISTÄÄN!
Se ero on vastuullisella Microsoftilla ja canoncalin tubuttimilla.....† Tulee mieleen se tapaus, kun Xboxissa oli niitä vaarallisia teholähteitä, niin Microsoft "ratkaisi" asian jakamalla asiakkaille vikavirtasuojalla varustettuja sähköjohtoja. Se kun oli halvempaa kuin konsolien kutsuminen huonojen juotosten korjaaminen asianmukaisella tavalla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Me työeläkeläiset äänestämme SDP:tä
SDP on luonut koko työeläkejärjestelmän, jonka hedelmistä saamme nyt nauttia. Kansaneläkelaitos on Maalaisliiton tekele,2075233Eikö tunnukin kamalalta, kun en
anna periksi vaikka parhaasi olet tehnyt antaaksesi täystyrmäyksen? Ja kyllähän minä monta iskua olen saanut ja maannut813706SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt643598Persut on Suomen mamutuspuolue nro 1.
Heti ensimmäisenä persuvuonna 2015 maahantoivat Suomeen 35 tuhatta kunniavierastaan. Tuoreimpana persuvuonna 2025 pers123511SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun433147Kenen juontajan pitäisi voittaa tänään Kultainen Venla? Ehdolla Pimiä, Holma ja Vaaherkumpu
Kultainen Venla gaalassa jaetaan tänään tv-alan palkintoja. Yksi suosituimmista kategorioista on Juontaja. Vappu Pimiä1062350SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het412336Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?312194Antti Lindtman: "Ainahan kaikenlaisia huhuja liikkuu"
Näin hän siis vastaa SDP:n häirintäkohuun, väistelee vastuutaan Juttuhan on niin, että Lindtman ja Tuppurainen on tasan762130Mitä saa sanoa?
Palstalla tänään sanottua: ” Kaikki riippuu siitä, miten asian esittää,” Onko siis niin, että saa muita pomottaa ja922069