Voihan oksennus!
Kävelin keskustassa ja joku heitti täyttä tavaraa upouuden rotsini päälle! Mihin Kokkola on menossa?
Sain sitä päälleni
11
418
Vastaukset 11
- Shit.Happens
Olisko kuitenkin vain ollu lokinpaskaa?
- Pumpulilikka
No ei, ruskeaa, tahmeaa, haisevaa, täyttä...
- Streetcleaneri
Nuuska mälli, hermesläisiä tai niiden lähipiiriä jotka vihaa ilmeisesti teikäläisiä oletan.
- Will.i.am-tell
Nuo tyypit vois runkaa perseeseen ittensä ladatun varsijousen nuolella sormiliipasimella
https://www.youtube.com/watch?v=mk48xRzuNvA - Samiari-Amisari
se oli ruskeaksi värjättyä jukolan jussin spermaa. saanko kunnianloukkautumis syytteen näin neitinä iiitä että puhin yleis julkisesta henkilöstä joka on kokkolalehdessä ja keskipohjanmaalehdessäkin kokoajan fantasiaani mukaan???????
visa(säämies) vinkkaaa vinguta visaa
ps. herrä juhä förr povaa TOSIkuumankosteaa ilmapiiriä moi pusu puspus
*linanneidotkin jo mekkoon PUKEUTUU kun kohta taas pukki joukkoon LUKEUTUU*
MMMmmo mmmo litslöts läts ihqu daa etsä hokaa jo nääs - AnselmiKokkola
Aloittajan kirjoituksessa taas näkee kuinka tämä "Kokkola" on joidenkin mielestä joku henkilö. Mihin kokkola on menossa, kerro sinä minkänäköinen se Yrjö Kokkola oli, ja mihin suuntaan päin meni, yritämme ottaa selvää minne oli/on menossa, ehkä, kts.
- Makkaraposkihomolle
sää ott sen oloinen kaveri että runkkaat mulkku naamaan sojottaen ja ja kun laukeet omalle naamalles huudat sitten oho että miten näin pääsikään käymään elikkä älynjättiläinen tietenkin painimassa oman toisen älynpuoliskonsa älykääpiön kanssa.
- voiraukkaa
Makkaraposkihomolle kirjoitti:
sää ott sen oloinen kaveri että runkkaat mulkku naamaan sojottaen ja ja kun laukeet omalle naamalles huudat sitten oho että miten näin pääsikään käymään elikkä älynjättiläinen tietenkin painimassa oman toisen älynpuoliskonsa älykääpiön kanssa.
Et osaa olla ärsyttävä, et edes naurettava. Lähinnä tuollaista teini-ikäisten sanailua ja ajatuksia. Runkkaus vaan mielessä heti ensimmäisenä kun vähän provosoituu. Siitä puhe mistä puute eli sun älystä ja homoistas.
- lannanluoja-mato
voiraukkaa kirjoitti:
Et osaa olla ärsyttävä, et edes naurettava. Lähinnä tuollaista teini-ikäisten sanailua ja ajatuksia. Runkkaus vaan mielessä heti ensimmäisenä kun vähän provosoituu. Siitä puhe mistä puute eli sun älystä ja homoistas.
juttus oli aivan perseestä eikä naurattanut edes sieltä kurkistavaa lapamatoa joka juputtaa sua perseeseen ja synnytät lisää matoja perseesees.
https://www.youtube.com/watch?v=gFRtqv_rqPg
- Puööä
Olisko aprillipila?
Minähän se olin. Minulla on tapana oksennella ventovieraiden niskaan, koska olen mielenterveysongelmainen ja persoonallisuudeltani häiriintynyt. Olen myös Myllykirkon kirkkoherra.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kelan mukaan veronpalautukset ovat tuloa tuet lähti
https://www.is.fi/taloussanomat/art-2000012225387.html Verohallinnon maksama veronpalautus tulee niille, jotka ovat mak2713770Kysely : Juuri kukaan ei halua nykyisen hallituksen jatkavan
Ylen kysely: Juuri kukaan ei halua nykyisen hallituksen jatkavan – eivät edes hallituspuolueiden omat kannattajat Kes1841785Salaisuudet paljastuu
Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku1441518- 1241213
- 751022
Sinkkujen tilanne kiinassa katastrofaalinen
800 naista osallistui sinkkujen iltaan, paikalle saapui 0 miestä. Ei mahdollisuuksia, kun nainen on 38 -vuotias, ja1311008Stubbin ylimielinen uho vie Suomea sotaan!!?
https://m.youtube.com/watch?v=aQ3c540lm9o Miten voi olla että maamme presidentii toimii näin vastuuttomasti kuten hölöt403889Minne katosi Sofian Jeff-rakas ystävä?
Seiskalehden mukaan Jeffreytä ei ole näkynyt, kuin kesäkuussa maininta Sofian ommissassa insramissa. Onko jo tullut ero166744- 9721
- 45686