Herään kuumana kesäaamuna ruohonleikkuukoneen ääneen. Mieheni on matkoilla, joten sen täytyy olla naapuri. Näin ihanaa unta rakastelevani kahden miehen kanssa ja olen vielä kiihottunut unesta.
Raskaus on suurentanut kiinteät b- kupin tissini melkein d- kuppiin, mutta muuten olen pysynyt hoikkana. Naapurin mies on katsellut minua pidempään kuin on tapana. Ei sillä, etten ole nauttinut miehen huomiosta. Mies on komea ja vahvan vartalon omaava mun ikäinen 30- kymppinen.
Siellä mies leikkaa nurmikkoaan pelkissä uikkareissaan ja vilkuttaa perheelleen, joka on lähdössä autolla.
Nousen polvilleni sängylle ja riisun yöpaitani. Nännini kovettuvat hetkessä ja ovat muutenkin suurentuneet raskauden aikana. Katselen miestä työntämässä konettaan vahvoilla käsillään ja kuvittelen ne lantiolleni.
Hieron pimppaani peittoon ja puristelen kookkaita tissejäni. Mies juo välillä nestettä ja huomaan hauiksen kiristyvän suureksi. Haluan tuota miestä aivan tajuttomasti. Miksi mieheni pitää olla juuri nyt matkoilla.
Etusormeni eksyy klitorikselle ja parahdan kosketuksestani. Sormi työntyy vaivatta kosteaan pilluuni ja nojaudun ikkunanpieleen.
Mies jatkaa leikkaamistaan ja alan pukea mekkoa ylleni, joka alkaa olla jo liika pieni. Tissit pysyvät juuri ja juuri sisällä, helma nousee yli puolenreiden.
Puolijuoksua kiirehdin ulos ja Lasse huomaa mut tullessani aidan viereen. Mies sammuttaa koneen ja astelee lähemmäs. Tunnen miehen kuuman katseen vartalollani. Lasse tervehtii iloisesti ja huomauttaa kauniista olemuksestani.
“Pääsisitkö katsomaan yhtä putkea meillä?”, sanon epävarmalla äänellä. Mies suostuu heti ja tulee perässäni taloon. Lasse sanoo mun pysyneen hoikkana. Tiedän Lassen tuijottavan peppuani ja reisiäni.
Lasse menee selälleen maahan ja tutkii allaskaapin vesiputkea. Mies pyytää mua päästämään hiukan vettä, että näkisi mistä vesi vuotaa. Asetun miehen ylle seisomaan jalkani kummallakin puolen miestä. Huoneessa tuli hiljaista ja tiesin Lassen huomanneen alastoman märän haarovälini.
Vilkaisen miehen etumusta joka pullottaa jo kiristäen uikkareita. Tunnen kuinka mahlapisara valuu reittäni pitkin. Värähdän miehen ottaessa sen sormellaan suuhunsa.
Istun nopeasti miehen päälle hajareisin ja Lasse tulee valuu alaspäin. Lasse nuolee pilluani mekon helman alla kiihottavasti ja riisuu uikkareitaan samalla. Otan miehen kalun käteeni ja alan runkata pitkää vartta hitaasti.
“Mennään sängylle Lasse…”
Kaadan Lassen sängylle ja kapuan miehen ylle 69iin. Mies nostaa mekkoani pakaroiden yli ja nuolee kiimaisesti alapäätäni. Minä ahmin lihaa suuhuni koko vartta imien.
“Sulla on kaunis pieni peppu, Anni.” Mies nuolee koko alapäätäni kiihoittavasti ja rajusti. Kieli nuolee pakaroitten välistäkin. Vahvat kädet puristelee pakaroitani ja reisiäni.
“Anni! Lopeta…sä imet niin hyvin…älä mä saan pian…”
Lasse kaataa mut selälleni ja nostaa jalkani olkapäilleen. Ihana kulli työntyy sisääni hitaasti. Puristelen raskaita tissejäni miehen katsellessa niitä silmät kovana.
“Pidätkö…sä mun tisseistäniiihhhh!” Lasse työntyy koko varrellaan sisääni ja saa vartaloni tärisemään.
“Sä oot Anni niin porno ja kaunis…sun pieni peppu ja isot rinnat…hoikka vartalo ja vaaleat hiukset…paljas pillu…” Kiihotun miehen sanoista ja alan sormeilla klittaani. Mies tarttuu käsiini ja lukitsee ne alleen. Pitkät jalkani kietoutuvat miehen ympärille ja puristavat miestä minuun kiinni. Iso kulli työntyy vielä syvemmälle. Inisen ja rukoilen lisää niskani taittuessa kaarelle.
Lasse suutelee avointa kaulaani melkein imemällä. Olen saada elämäni orgasmin kun mies lopettaa kuin tietäen saavani. Lasse laskeutuu alemmas ja imee kovaa nänniäni ja puristelee toista tissiäni.
Puristelen miehen pakaroita ja vaadin miestä sisääni. Kulli hinkkaa alapäätäni ja kiusaa koskettelullaan.
Haron kalua käsiini ja asetan sen pilluuni. Mies työntyy rajusti sisääni ja saa vartaloni tärisemään...
Lue koko tarina täältä:
http://seksitarinat.koeajo.com/fetissit/raskaana-kiimassa/
Raskaana kiimassa
9
14468
Vastaukset
- vaimojennussijamies
Parasta mitä tiedän on nussia muitten raskaana olevia vaimoja
- ihpim
Ihan pimeetä porukkaa
- terveisinfaijas
Mutsis oli
- Anonyymi
Wow, asuisipa noin kiimainen Anni Minunkin naapurissa :)
- Anonyymi
Vain unelmissas eunukki
- Anonyymi
Tuskin sulle lerppu pilille mitään antas
Minua on aina kiihottanut raskaana olevat naiset ;)
- Anonyymi
Naisilla on raskausaikana usein mitä erikoisimpia mielihaluja. Vaimoni tunnusti, toista kertaa raskaana ollessaan, että häntä piinaa outo, voimistuva, lähes eläimellinen tarve paljastaa raskaana olevat intiimit paikkansa vieraalle miehelle, eikä vain näyttää, vaan myös antaa käyttää niitä. Tämä säväytti minuakin, vei täysin tuntemattomalle alueelle. Raskauden aikana vaimenee naisen tajuntaan syvälle juurtunut raskauden pelko. Voi rakastella vapaasti ja vapautuneesti - periaatteessa vieraankin kanssa. Kiihottuminen siitä, samalla kun on miehelleen raskaana, on niin sopimatonta, noloa ja häpeällistä, että se pitää päästä kertomaan jollekin, ja luojan kiitos, omalle miehelle. Se jäi mietityttämään, sitä enemmän mitä vaimon vatsa kasvoi. Meillä oli tuttavaperhe, johon yhteys oli katkennut, kun puolisoille oli tullut avioero. Kutsutaan mies käymään, vietetään iltaa, saunotaan niin kuin ennenkin, tutussa porukassa, katsotaan mitä tapahtuu. - Ja niin kävi, että lokakuisena myrskyisenä iltana, kun vaimo ja nuorempi laspistamme olivat poistuneet saunasta, kerroin vieraallemme mistä kenkä puristaa. Voisit kokeilla, sanoin. Jos vaimo on sanansa mittainen, minä puolestani annan luvan. Jaa'a, vieras sanoi. Jotain hän oli ollut aavistavinaan, mutta tämä oli kyllä yllätys. Mutta miellyttävä sellainen, hän jatkoi. - Oli jo ilta, yö saapui, ja nukkumatti, valveille jäimme me aikuiset. Kyllä minä tiedän, sanoin vieraalle. Kuudes käsky, sellainen suomalainen elokuvakin on, ja siinä oli naispääosassa Ghedi lönnberg, satuin tietämään. Vaimossa on hieman samaa näköä. Se käsky pannaan nyt nurin, meidän tutussa ja turvallisessa aviovuoteessa. Kun vieraalle tarjotaan raskaana oleva aviovittu, saunapuhtaana ja pulleana, se otetaan paljaana. Se naisenkin herkistää. Aviomies katsomassa vierestä, kun vaimon emätin täytetään toisen miehen kiimaisella elimellä ja paksulla, lämpimällä, vieraalla spermalla. Huh!
- Anonyymi
Naapuriapua :)
Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perintovero 100 prosenttiin, työeläkkeet ja maataloustuet pois
Noilla eväillä lähden tasapainottamaan valtiontaloutta ja korjaamaan työntekijöiden palkkakuoppaa nostamatta työnantajie2886055Riikka runnoo: polttoöljyn hinta nousi maaliskuussa 40 prosenttia
Onko irvistelijällä sakset hävinneet, vai miksei osaa leikata polttoaineiden hintaa kansalaisten kukkarolle sopivalle ta553941Purra ryöväsi Marinin Itä.-Suomelle neuvottelemat EU-rahat
Perust vihaavat suomalaisia, mutta eritoten itäsuomalaisia. "Osa kaksikäyttörahoista on alun perin Itä- ja Pohjois-Suom413302Miksi persut hyökkäävät jatkuvasti henkilöitä päin?
Miksei persut yritä lainkaan korjata asioita, vaan koko ajan haukkuvat henkilöitä? Ei tuollaisilla turvanpieksäjillä ole733205Seida Sohrabi: Suomi ei ole rasistinen maa
Seidalta taas täyttä asiaa. Miksi punavihreät naiset eivät pysty samaan - no se ideologia estää. "Meillä on valitettava753117Demariskandaali! Eveliina Heinäluoma (sdp) kahmii kaikki Hitas asunnot itselleen!
Heinäluoma on ostanut useita yhteiskunnan tukemia, hintasäännösteltyjä asuntoja itselleen! Ei ihme, että Hitas on ollut1743050Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!
Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten932837Demarien sanoin kuvaamaton ahneus - Eveliina Heinäluoma vain yksi esimerkki
Mutta näin se on demari-eliitissä aina ollut, käytännössä siis nämä eliittiin kuuluvat ovat puhtaasti porvareita - Marin1022536Abdullah iski Citycenterin vessassa
Miksi näitä juttuja pitää lukea lähes päivittäin? https://www.hs.fi/helsinki/art-2000011913632.html2052170Ranskan vasemmistojohtaja tunnustaa, että väestö on vaihtumassa
ja se on vaan hyvä asia hänen mielestään. Kyseessä siis Ranskan vasemmistojohtaja Jean-Luc Mélenchon jonka puheet järkyt782093