Hävittivät käsittääkseni rantabaarit keväällä Thaikuissa. Onko Komols enää olemassa?
Komols corner - onko auki ?
11
479
Vastaukset
Ihan normaalisti toimii.
- KaikkiOnHuoria
Joo, keväällä thaimaan kaikki rantabaarit suljetaan.
Kantsii matkailla muualle kuin rantapaikkoihin, niin voi alkaa ajattelemaan aivoilla pippelien sijaan. - Komolsfani
Kiitos tiedosta m.y.m! Kohta pääsee taas rantakävelyillä sinne!
reilusti kateellinen :)
Itse joudun odottelemaan vielä puolivuotta :)
Sitten taas hierovat vanhan kehoni uuteen uskoon.
Vaan ompahan mitä odottaa.
Siellä ollutkin nyt ilmeisen rauhallista. Joten hyvä että kanta-asiakkaita palaa.
Kerrohan terveisiä. Tehkäähän hieno matka kaikkinensa.- Taikkufani
Hei M.Y.M! Reilusti kateutta löytyy myös täältä. Vanha kehoni odottaa myös Samin hierontaa, mutta mahdollinen ajankohta on vielä hämärän peitossa. Ehkä vielä joskus. Kerro terveisiä. Hyvää joulua!
oma ajankohta on selvillä jo kun, liput on ostettu... 2pv sitten.
terveiset kerrottu.
Hyvää joulua sinnekkin.
Kyllähän samaiseltakin rannalta on poistettu baareja ja hieronta katoksia, jotka ovat olleet liian lähellä rantaa, tms. vuosien saatossa.
Itsekin olen ollut bileissä vieraana, jotka pidettiin kun, työpaikka vietiin alta ko. rannalla. Aamulla olivat töissä, illansuussa oli katokset purettu ja viety pois.
Komols ei teknisesti ottaen ole rannalla, koska ei ole hiekalla. Aivan kuten hotellien aurinkotuolit.- Khaolakissa
Komols on auki, samoin siellä on kaksi paikkaa vielä siitä eteenpäin. Ja myös ennen Komolsia on Nana restaurant ja My friend restaurant. Molemmissä erinomainen ruoka. Niiden lähellä oli myös hierontapaikkoja ja rantamekkojen myyjä sekä hedelmäshakeja ja vartaita myyvä kioski:-)
- biitsi12
Missä rannalla nuo siaitsee?
Eteläisellä khao lak beachillä ja poseidon beachillä.
- Justsiellä
Rva Komolilla on nyt myös iltaisin rohdospuoti kylän keskustassa, siinä kai myös hierontaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1091185
Sinkkumiehet hukkaavat tärkeän ässän hihastaan kun
...eivät suostu kavereiksi naisten kanssa. Mikä voi olla heillä syynä? Hyväksyvät vain naisen, joka suorastaan anelee sa1171014- 125906
- 94771
"Kaikkien miesten asia" - kampanja on alkanut
Miehillä on naisiin kohdistuvan väkivallan lopettamisessa merkittävä rooli. Ei riitä, ettei itse tee väkivaltaa. Miesten287722Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait74641Lautakunta käsittelee Iisalmen kulttuuri- ja vapaa-aikajohtajan virkasuhteen purkua koeajalla:
Lautakunta käsittelee Iisalmen kulttuuri- ja vapaa-aikajohtajan virkasuhteen purkua koeajalla: "Aina valinta ei mene nap54606Lienee aika luopua siitä kaikesta
mitä meillä ikinä olikaan. Hassua, koska juuri mitään ei ole edes ollutkaan. En vaan jaksa tätä mahdotonta juttua enää j64582Kun kohtaatte rakkauden, tarttukaa siihen
Toimisinko jälkiviisaana toisin? Varmasti. Vaikka silloin kuvittelin tekeväni, niin kuin on oikein. Mahdollisimman siist48569- 75504