Englantilaista tositietoo rokotteista:
https://vimeo.com/126792405
Tositietoo englanniksi
5
183
Vastaukset
Onko viitteitä tieteellisiin tutkimuksiin?
- nimimerkki-
Millaisista tieteellisistä tutkimuksista haluat tietää? On olemassa parikin pääasiallista lähdetä; lääketehtaiden rahoittamat tutkimukset vs toisin ajattelevat, lääketehtaista riippumattomat lääkärit / tutkijat.
nimimerkki- kirjoitti:
Millaisista tieteellisistä tutkimuksista haluat tietää? On olemassa parikin pääasiallista lähdetä; lääketehtaiden rahoittamat tutkimukset vs toisin ajattelevat, lääketehtaista riippumattomat lääkärit / tutkijat.
Aloituksen väitteen todistavaa tutkimusta, jossa rokotteiden osoitetaan olevan paskaa.
- Todistaentutkittu
hillomunkkiluostari kirjoitti:
Aloituksen väitteen todistavaa tutkimusta, jossa rokotteiden osoitetaan olevan paskaa.
Influenssarokotteen saaneista influenssaan sairastuneita nyt ennätysmäärä. Rokotteessa ei mitään vikaa, toimiva, kuten aina. Syyllisiä rokottamattomat, jotka woodoota harjoittamalla levittäneet taudin rokotettuihin.
- kaikkea_sattuu
Lääketehtaat on asialla, kuten aina. En ole ottanut flunssa rokotetta vuosiin, eikä ole ollut flunsaakaan. Viruksia on satoja, ja jos rokote on pariin tunnettuun virukseen niin big deal
http://www.aamulehti.fi/kotimaa/rokotetut-sairastuvat-influenssaan-hirmu-tahtia-toivottiin-etta-suoja-olisi-hyva-24181563
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin kun katsoit salaa ja
Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku604546Katu täyttyy...
Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt352089Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.
Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj1611481- 1651468
Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."
No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti481462Sari Multala teki "riikkapurrat"
Sekoili humalassa Ruisrokissa kuten Purra Lohjan torilla. Kovia dokaamaan nuo nykyiset ministerit.2581257Ympäristötuhoministeri Multala: "Olin humalassa"
Ruisrockin rokkimimmi myöntää: https://www.is.fi/politiikka/art-2000011407835.html Nämä ministerikuvatukset saavat ilm1951169- 2031112
- 801037
- 631011