Kaipaisin vinkkejä pikkukoiralle tarkoitetusta parhaasta koiranruoasta, eli kunnolla lihaa ja muutenkin olisi nimen omaan koiran suolistolle loppuun asti mietitty ruoka.
Paras lihaisa viljaton koiranruoka
11
8119
Vastaukset
- viljatonruoka
Josera Festival on herkullinen, sopiva täysravinto nirsoille, täysikasvuisille koirille. Tasapainoinen ja laadukas kuivaruoka sisältää kaikkia koiralle tärkeitä ravintoaineita. Siinä on maukasta lohta ja riisiä herkullisessa kastikejauheessa, josta veteen yhdistettynä syntyy oikea gourmet-ateria. Maukas kastikejauhe muuttaa hetkessä kuivaruoan märkäruoaksi. Näin yhdistyvät kuivaruoan hampaita hoitava vaikutus ja erinomainen maittavuus.
Vain laadultaan ihmisravinnoksi sopivaa lihaa.
15 kg 49,99 € ( 3,33 € / kg)- kalinakulakova
Eli kun kuivaruoasta tehdään märkäruokaa kastikejauheella, se hoitaa hampaita?
- viljatontanähnykään
Pyydettiin VILJATONTA ruokaa. Tässäkin sonnassa on maissi heti toisena sisällysluettelossa. En syöttäisi omilleni.
- viljatonruoka
Purizon Single Meat on luonnollista ravintoa lihansyöjäkoirille. Tämän ruoan ainoana lihalajina on kana. Proteiinipitoisuus 34 % Viljaton. Täysravinto kaikenkokoisille ja -rotuisille, täysikasvuisille koirille. 12 kg 54,99 € ( 4,58 € / kg)
- PenaK76
Kopioitu jostain vai vähä jääny myynti päälle? :D
- Acanaa
Acanalla mielestäni hyviä viljattomia sapuskoja. Kuten myös Orijenilla! Onneksi on pieni koiruli niin ei mene ruokaan paljon rahaa kilohinnallisesti :)
- PenaK76
N&D kana-kurpitsa, 12g säkki 65e postikuluineen. Lihapitosuus 60% ja on kans lihaa eikä vaa kanaa.
- soppiimeile
Barking Heads sarjasta löytyy monia vaihtoehtoja, itse oon niitä käyttäny.Ja kutiava koira, ei kutise enää :)
Vanha ketju, mutta laitetaan tähän canagan. Ei hullumpi seloste, enkä tuosta ole mitään huonoa kuullut, kuin että eräs sanoi, ettei tullut riittävästi massaa. Riippuu mitä kukakin massalla tarkoittaa. ..
Pienet nappulat, kätevät ihan pienille ja ilmeiseseti suht hyvin sopinut jokuselle vähän herkkävatsaisellekkin.
Mikä paras, makuasia viimekädessä kullekkin.- MINELAN
paras lihaisa viljaton koiranruoka
Meillä koirille ja kissalle CANACAN on sopinut hyvin. Ei koskaan ole ripulia Lisäksi saavat naudan paistijauhelihaa ja pari kertaa viikossa raaAN KANAMUNANKELTUAISEN. - 5235235
Oma potkasi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1811248
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän138883- 83809
- 51748
Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?47664Martinan tarve valehdella.
Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t243584Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla
Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä308578Olisitko oikeasti valmis rikkomaan
Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk55569- 51539
Tumman vihreä mercedes
Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,7530