Ihmissyöjä-kannibaalit Jumalat & kumpp.

IHMISSYÖJÄTkannibaalit

VAROITUS Oikeasti ihmisille. Olen näköjään niin kaikenlaisen turhan, teoreettisen ja eksperimentaalisen koe-kaniini-toiminnan UHRI ja Kohde, Jumalien,Valtiaiden ja lastensa TAHOLTA. Jumalat, Valtiaat lapsineen (siis myös Jeesukset, Mariat, IHAN kaikki) tulevat ihmisiin kiinni, sisäämme ja asuvat siellä VAIKKA kuinka kauan. Vievät siellä sisällämme, luonamme ollessaan meiltä lihaa, soluja, plasmaa ja Henkeämme. Ja sitten, kun He lähtevät meistä, YHTÄÄN loitommalle, niin He ovat vieneet meiltä IHAN kaiken.

Ihmisillä EI ole niin vajaa oma olemus, Henki ja Elämä, olemassaolo, VAAN Noi Kaikki mainitut viettävät Elävät lois-elämäänsä KOKO planeetalla. Heidän kaikki ruokavaranto ja muukin hyödynnettävä, hyväksikäytettäväkseen oleva minkälainen vaan varanto, ovat ihmiset, mitä enemmässä määrin. Eivät sitten voi näköjään mennä esim. Isoihin, lihaviin eläimiin, esim. isoihin valaisiin tai virtahepoihin, ja niiltä viedä, mutta EI TOSIAANKAAN liikaa niiltäkään, keltäkään. Käytännössä katsoen Herrat Valtiaat lapsineen OVAT ihmissyöjiä, kannibaaleja, hyväksikäyttäjiä monellakin asialla. Ja Jumalauta ELÄVÄLTÄ ihmisiä, liikkuviakin ihmisiä syövät ja vievät hetkessä KAiken.

VANNON, että kaikki MITÄ olen kirjoittanut, sanonut tai huutanut on ABSOLUUTTISESTI TOTTA, TOSIASIA. Ja Herroja EI KIINNOSTA antaa takaisin, palauttaa viemäänsä (EIVÄT TOSIAANKAAN voi lainatakaan) meille ihmisille, elintärkeitä, vähintään perusolemuksemme, solumme, Henkemme ja palsmamme.
Noi kaikki Valtiaat lapsineen OVAT kaiken Alzheimerin-, Parkinsonismin-, dementian- ja MS-taudin takana ja aiheuttajat. KAIKENLAINEN minkävaanlainen lihas- tai Henkirappeuma on Heidän aikaansaamaansa, viemällä, syömällä ihmisen olemusta. VANNON, että Herrat Jeesuksineen tulivat 2015 keväällä TÄYSIN viemään, VARASTAMAAN minun lihani, KOKONAAN selästä. SIIS IHAN Oikeasti ja pitkään, useita tunteja YHTÄ soittoa KEHTASIVAT tolla kaikella tavalla ja asialla KIUSATA ja KIDUTTAA minua hengiltä, JA IHAN HUPIIN, ILMAN Mitään Oikeutta tai syytä tai perusteita.

TÄTÄ kaikkea enimmäkseen ja IHAN vaivihkaa salakavalasti tekevät siis VALTIAAT lapsineen. KUN JOS toi tollainen JATKUU ja/tai saavat OLLA OLEMASSA, niin saavat pakotettua muutkin noi Henkimaailman olennot VÄKISIN mukaan tollaiseen aktiviteettiin. SIIS eläimetkin kyllä aina tapetaan, ENNEN kuin Kukaan niitä alkaa syömään, MUTTA tällaista kaikkea, EIKÄ TÄSSÄ EDES vielä kaikki, Tällaista kaikkea LOIS-VALTIAAT Antikristus-lapsineen täällä HARRASTAVAT, elostelevat.

0

101

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Hei! Halusin vain kertoa.

        En tiedä luetko näitä, mutta näimme n.4vk sitten, vaihdoimme muutaman sanan ja tunsin edelleen kipinän välillämme. Katso
        Tunteet
        24
        5130
      2. Maatalous- ja yritystuet pois, työeläkevaroilla valtion velka pois

        Suomi saadaan eheytettyä kädenkäänteessä, kun uskalletaan tehdä rohkeita ratkaisuja. Maatalous- ja yritystuet ovat hait
        Maailman menoa
        161
        4144
      3. Miksi ikävä ei helpotu vuosien jälkeenkään?

        Tänään olin ensimmäistä kertaa sinun lähtösi jälkeen tilassa, jossa vuosia sitten nähtiin ensimmäistä kerta. Ollessani
        Rakkaus ja rakastaminen
        14
        3537
      4. Riikka on siis suomalaisille velkaa 84 mrd

        Jos kauhukabinetti istuu vaalikauden loppuun. Keskimäärin yli 20 miljardia uutta velkaa rikkaiden veronalennuksiin jokai
        Maailman menoa
        67
        3106
      5. Teboili alasajo on alkanut

        Niinhän siinä kävi että teebboili loppuu...
        Suomussalmi
        89
        2879
      6. Pystyisitkö pitämään

        Näppejä erossa jos tulisi siihen tilaisuus
        Ikävä
        43
        2703
      7. Sanna on suomalaisille siis velkaa 24 mrd euroa

        Muistanette vielä kuinka Italian remonttirahoja perusteltiin sillä, että italialaiset ostaa suomalaisilta paidatkin pääl
        Maailman menoa
        152
        2677
      8. Luotathan siihen tunteeseen, joka välillämme on?

        Uskothan myös, että se kestää tämän? Kaipaan sinua valtavasti. Vielä tehdään yhdessä tästä jotain ihmeellistä ja kaunist
        Ikävä
        28
        2483
      9. Tuntuuko ettet tiedä

        Enää miten toimia mun suhteen. Kun en taida tietää itsekään
        Ikävä
        20
        1725
      10. "Sanna Marinin kirja floppasi", kertoo eräs median otsikko

        "Miljardien tappio - Sanna Marin vaikenee", kertoo toinen otsikko. Marin ei siis siinä kirjassaan kerro sanallakaan For
        Maailman menoa
        122
        1671
      Aihe