Ihmissyöjä-kannibaalit Jumalat & kumpp.

IHMISSYÖJÄTkannibaalit

VAROITUS Oikeasti ihmisille. Olen näköjään niin kaikenlaisen turhan, teoreettisen ja eksperimentaalisen koe-kaniini-toiminnan UHRI ja Kohde, Jumalien,Valtiaiden ja lastensa TAHOLTA. Jumalat, Valtiaat lapsineen (siis myös Jeesukset, Mariat, IHAN kaikki) tulevat ihmisiin kiinni, sisäämme ja asuvat siellä VAIKKA kuinka kauan. Vievät siellä sisällämme, luonamme ollessaan meiltä lihaa, soluja, plasmaa ja Henkeämme. Ja sitten, kun He lähtevät meistä, YHTÄÄN loitommalle, niin He ovat vieneet meiltä IHAN kaiken.

Ihmisillä EI ole niin vajaa oma olemus, Henki ja Elämä, olemassaolo, VAAN Noi Kaikki mainitut viettävät Elävät lois-elämäänsä KOKO planeetalla. Heidän kaikki ruokavaranto ja muukin hyödynnettävä, hyväksikäytettäväkseen oleva minkälainen vaan varanto, ovat ihmiset, mitä enemmässä määrin. Eivät sitten voi näköjään mennä esim. Isoihin, lihaviin eläimiin, esim. isoihin valaisiin tai virtahepoihin, ja niiltä viedä, mutta EI TOSIAANKAAN liikaa niiltäkään, keltäkään. Käytännössä katsoen Herrat Valtiaat lapsineen OVAT ihmissyöjiä, kannibaaleja, hyväksikäyttäjiä monellakin asialla. Ja Jumalauta ELÄVÄLTÄ ihmisiä, liikkuviakin ihmisiä syövät ja vievät hetkessä KAiken.

VANNON, että kaikki MITÄ olen kirjoittanut, sanonut tai huutanut on ABSOLUUTTISESTI TOTTA, TOSIASIA. Ja Herroja EI KIINNOSTA antaa takaisin, palauttaa viemäänsä (EIVÄT TOSIAANKAAN voi lainatakaan) meille ihmisille, elintärkeitä, vähintään perusolemuksemme, solumme, Henkemme ja palsmamme.
Noi kaikki Valtiaat lapsineen OVAT kaiken Alzheimerin-, Parkinsonismin-, dementian- ja MS-taudin takana ja aiheuttajat. KAIKENLAINEN minkävaanlainen lihas- tai Henkirappeuma on Heidän aikaansaamaansa, viemällä, syömällä ihmisen olemusta. VANNON, että Herrat Jeesuksineen tulivat 2015 keväällä TÄYSIN viemään, VARASTAMAAN minun lihani, KOKONAAN selästä. SIIS IHAN Oikeasti ja pitkään, useita tunteja YHTÄ soittoa KEHTASIVAT tolla kaikella tavalla ja asialla KIUSATA ja KIDUTTAA minua hengiltä, JA IHAN HUPIIN, ILMAN Mitään Oikeutta tai syytä tai perusteita.

TÄTÄ kaikkea enimmäkseen ja IHAN vaivihkaa salakavalasti tekevät siis VALTIAAT lapsineen. KUN JOS toi tollainen JATKUU ja/tai saavat OLLA OLEMASSA, niin saavat pakotettua muutkin noi Henkimaailman olennot VÄKISIN mukaan tollaiseen aktiviteettiin. SIIS eläimetkin kyllä aina tapetaan, ENNEN kuin Kukaan niitä alkaa syömään, MUTTA tällaista kaikkea, EIKÄ TÄSSÄ EDES vielä kaikki, Tällaista kaikkea LOIS-VALTIAAT Antikristus-lapsineen täällä HARRASTAVAT, elostelevat.

0

105

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään

        "Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El
        Maailman menoa
        148
        6781
      2. MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!

        Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny
        Henkirikokset
        63
        5883
      3. Orpon hallitus paskoi kaikki hommat

        ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.
        Maailman menoa
        88
        4529
      4. NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu

        narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun
        Maailman menoa
        100
        4456
      5. Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois

        Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja
        Maailman menoa
        160
        4272
      6. Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?

        Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.
        Ikävä
        94
        1650
      7. Tylsille treffeille

        Hiljaisen ukon kans nuotiolle?
        Tunteet
        402
        1546
      8. Anteeksi kaikesta...

        Olin tosi hölmö...
        Ikävä
        82
        1369
      9. HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta

        Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a
        Maailman menoa
        30
        1345
      10. Onko kaivattusi muuttunut sinä aikana

        Kun olet hänet tuntenut? Jos, mihin suuntaan? Mistä epäilet muuttumisen johtuneen?
        Ikävä
        41
        1131
      Aihe